Sergejs
2009-08-17
Sveicināti. 2007. gada augustā kļuva slikti, stiprs reibonis, vemšana. Nokļuvu slimnīcā. Pēc nedēļas kļuva labāk, mani izrakstīja. Mēnesi vēlāk izmeklēja ar magnētisko rezonansi. Atbilde bija sekojoša - Abpusēji mastoidāla skleroze. Muguras smadzeņu kakla un krūšu daļas bojājumu nav. Spondilozās izmaiņas abās daļās iniciālas. C5 un būtiskāka Th7 disku protrūzijas. Viegla cervikāla un torakāla spondiloze. C5 un Th7 protrūzijas. Kā tādas ārstēšanas nebija tikaj masāža. No tā laika nevaru ilgi sēdēt vienā pozā, stipri spiež kakla daļa, no rītiem var būt arī reibonis. Var būt Jūs varētu ko ieteikt? Paldies.
Atbilde:
2009-08-18
Ir speciālas osteopātiskas tehnikas galvaskausa kaulu līdzsvarošanai un šuvju atbrīvošanai. Mastoidālais izaugums stiprinās pie deniņu kaula, deniņu kaulu ietekmē gan apkārtesošie kauli, gan membrānas un košanas muskuļi, gan intraossālie bojājumi pašā kaulā. Tāpat ir jāpārbauda vai nav nospiesta pakauša kaula un deniņu kaula šuve ar tur esošo jugulāro atveri, kas nodrošina 95% venozo atteci no galvaskausa. Diagnostika ir manuāla un iespējamo problēmu konstatē pirmajā vizītē. Ar cieņu, Vadims.
Iveta
2009-08-17
Manai meitai ir 13,5 gadi, 3 gadus nodarbojās volejbolā, traumējusies it kā nav, vienīgi vienu reizi slidojot ļoti sasita astes kaulu, kas sāpēja ilgi. No ziemas sākās periodiskas sāpes sprandas un labā pleca daļā vC3-vC7, nesot somu, vai dažreiz tāpat...smērējām fastumgelu. Tagad brīvlaikā bijām pie "VC-1" ķirurga, kurš nozīmēja RTG. Apraksts ir šāds:vC3-vC7 nelielas Šmorļa trūces. Iztaisnota lordoze. Secinājumi: Def.spondilozes inic.paz. Ko mums darīt, ar ko sākt? Vai tas ir ļoti slikti? Paldies!
Atbilde:
2009-08-17
Vispirms manuāli jāizmeklē krusta un astes kaula, mugurkaula skriemeļu kustīgums, jo tur stiprinās struktūras, kas ir saistītas ar mugurkaula kakla daļu. Kritiens uz asteskaula varēja radīt apvalku sasprindzinājumu mugurkaula kanālā, kā rezultātā izlīdzinājās kakla daļas lordoze un izveidojās Šmorla trūces.Iespējams atbrīvojot augšminētās struktūras pazudīs sāpes sprandā.
Ira
2009-08-06
Sveicināti. Man papēdī ir piesis,esmu bijusi pie ortopeda uz konsult. un man ieteica nēsāt speciālās pēdiņas. Tā arī darīju,nu jau mokos otro gadu,bet uzlbojumu nav. Kā arī esmu ik pēc trīs mēnešiem gājusi uz procedūrām, kā arī esmu izgājusi divus kursus ar lāzeru.Kāja kā sāp tā sāp un ir pietūkusi. Var būt Jūs varētu ko ieteikt? Paldies.
Atbilde:
2009-08-06
Labdien Ira!Papēža piesi var izsaukt asimetrisks iegurnis, saīsināti kāju aizmugurējās grupas muskuļi. Iespējams nokoriģējot iegurni un atbrīvojot kāju muskuļus, var tikt galā ar šo problēmu. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts.
Agnese
2009-07-30
Labdien! Man tika veikta operacija gūžas locītavā, kad biju maza, vēlāk tika apmeklēta sanatorija un veikti dažādi vingrojumi. Tagad ir 20 gadi un jūtu sāpes gūžas locītavā, tās varētu būt kādas nopietnas problēmas vai ar to var tikt galā intensīvi vingrojot? Paldies.
Atbilde:
2009-07-30
Agnese, ir jāredz un jāizmeklē gūžas locītava, iegurnis, mugurkauls. Tad arī varēs izdarīt secinājumus.
marija
2009-07-29
Vai osteopatija varetu lidzet krusu kaula deformacijai-t.s.- \"vistas kruts\'un deformetas ribinas. bernam 3 gadi. lidz sim ir bijusas masazas,vingrosana, baseins. ir redzamsneliels uzlabojums.bet kaarosteopatiju sadagad?
Atbilde:
2009-07-29
Osteopātija var uzlabot krūšu kaula, ribu kustīgumu. Ir tehnikas, kas deformēto kaulu padara mīkstāku, elastīgāku. Līdz ar to uzlabojas krūšu kurvja un tur esošo orgānu - plaušu, sirds, diafragmas kustīgums. Lielas deformācijas nevarēs izlabot, bet augšminēto orgānu funkciju uzlabos un tas ir daudz svarīgāk.
Inga
2009-07-27
Labdien! MAn 33 gadi un nupat usg diagnosticēja artēriju aterosklerozi kāju artērijām un vēnu vārstuļu mazspēju. Vai fizioterapija var līdzēt šajā gadījumā? Paldies!
Atbilde:
2009-07-28
Labdien Inga!Ir jānoskaidro vēnu vārstuļu vājuma cēloni. Visbiežāk to izsauc paplašinātas vēnas. Ja varikozes ir uz kreisās kājas, tad cēlonis var būt fiksēta, nekustīga niere. Mobilizējot nieri,atbrīvojot iegurņa diafragmu, atslābinot zarnas var uzlabot venozo atteci. Tāpat ir speciāli vingrojumi,lai uzlabotu venozo un limfas atteci.
baiba
2009-07-10
Pirms 6nedēļām kritu-ārsts konstatēja saišu plīsumu.Kāju ieģipsēja uz divām nedēļām.Locītava pirms tam traumēta 2reiz. Joprojām kāja stipri piepampst,locītava mazkustīga.Vai varu cerēt,ka saviem spēkiem-resp.liekot kompreses,vannojot tikšu galā ar problēmu?
Atbilde:
2009-07-16
Lai ārstēšana neievilktos garumā labāk uzreiz griezties pie fizioterapeita, lai tas izstrādā locītavu. Vispirms ir jāveic pasīva locītavu mobilizācija, to grūti izdarīt pašam, jo kājas muskuļiem ir jābūt atbrīvotiem. Tāpat jāpārbauda pēdas, gūžas locītavas, iegurnis un mugurkauls, tam nepieciešamas speciālas zināšanas. Pēc tam var sākt izstrādāt locītavu aktīvi - ar vingrojumiem. Kā pareizi pildīt vingrojumus, cik ilgi un bieži, to visu Jums iztāstīs fizioterapeits.