Kristīne
2009-10-08
Labdien! 3-4 reizes nedēļā apmeklēju aerobikas nodarbības - Step. Dažreiz jūtu diskomfrtu augštilbos ilgstoši sēžot. Kosmetoloģe norādīja, ka man esot "piedzīti" kāju muskuļi. Ko tas īsti nozīmē un kā ar to cīnīties? Paldies!
Atbilde:
2009-10-08
Jums regulāri pēc aerobikas nodarbības ir jāizstiepj kāju muskuļi, vienas muskuļu grupas stiepšanai ir jāvelta ne mazāk par 20-30 sek. Muskuļu stiepšanu Jums var parādīt fitnesa treneris vai fizioterapeits.
aivis
2009-10-07
Sveiki! Problēma tāda, ka man PAMATĪGI noreiba pēkšņi galva (labi ka bija siena pret kuru atgāzos), un tāda sajūta ka iekšēji galvā vibrētu kaut kas, grūti izskaidrot šīs sajūtas, momentāli uznāca reibonis ar šo vibrācijai līdzīgo sajūtu, un aptuveni pēc 30sec pārgāja, itkā nekas nebūtu bijis, ne slikta dūša, nekas! ?
Atbilde:
2009-10-07
Galva var noreibt strauji mainot ķermeņa pozu, piemēram, no guļus pozīcijas pieceļoties. Jūsu aprakstītais gadījums neizslēdz mazās epilepsijas lēkmi - absansu.
Ieva
2009-10-03
Labdien! Jau ļoti ilgu laiku mocos ar galvassāpēm deniņos. Katru dienu dzeru vismaz 4 tabletes citramonu. Ģimenes ārsts man teica, ka es vienkārši iedomājoties, ka man sāp galva, bet nu nejau gadu... Es vēlētos pārbaudīties. Cik tas maksātu un kas vispār varētu būt par vainu?
Atbilde:
2009-10-03
Labdien, Ieva!Galvassāpēm var būt daudz iemeslu, tie var būt muskuļu savilkumi kakla plecu rajonā, tā saucamie triger punkti, kas dod sāpju izstarojumu uz galvas rajonu. Sāpes var izsaukt pakauša muskuļu savilkums, galvas šuvju fiksācija, kakla skriemeļu bloks utt. Tas ir jānoskaidro ar palpatoru metodi, iespējams Jums būs jāparāda vingrojumu komplekss. Konsultācija maksā 20 Ls, tā ilgst 1 stundu, tālr.29777481 Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts
Liene
2009-09-23
Labdien! Sakiet lūdzu, vai jūsu esat pielietojis fizioterapiju vairogdziedzera funkciju traucējumu gadījumā? Interesē, cik lielā mērā šis jautājums ir attīstīts Latvijā. Paldies!
Atbilde:
2009-09-23
Vairogdziedzera funkciju uzlabošanai var pielietot refleksoterapiju, atbrīvojot kakla fascijas un uzlabojot vairogdziedzera asinsriti strādājot ar artērijām.
Inga
2009-09-22
Man ir kakla un jostas daļas deformējoša spondiloze, lumbāla skolioze, C5-C6 diska trūce (diagnosticēta 2002. gadā), kombinētas ģenēzes hroniska cefalģija. Mērenas muguras sāpes jūtu jau ilgstoši vairākus gadus, bet tās nebija sevišķi traucējošas, taču pēc Č5-C6 diska trūces jūtu regulāras galvassāpes, ar kurām esmu iemācījusies sadzīvot, mēreni vingrojot, kupējot tās ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem. Taču satrauc pirms nepilnām pāris nedēļām radusiešies jušanas traucējumi rokās un kājās. Vispirms tā bija nepārtraukta tirpšanas sajūta rokās, pēc pāris dienām pievienojās nepārtraukta tirpšana kāju pēdās. Tagad jau pāris dienas tā vairs nav tirpšana bet durstoša sajūta, sevišķi pēdās - nepārtraukti, neatkarīgi no fiziskās slodzes. Vai tas varētu būt saistīts ar izmaiņām mugurkaulā vai varētu būt citi iemesli? Vai Jūs varētu palīdzēt šādā sitācijā? Vai ārstējat arī neiropātijas, mielopātijas?
Atbilde:
2009-09-23
Labdien, Inga! Jums ir daudz, dažādas sūdzības, ir ļoti grūti kaut ko ieteikt, ja Jūs neesmu apskatījis. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts
Vineta
2009-09-17
Sveicināti,man ir problēmas ar muguru,jau vairākus gadus sāpēja mugura krustos,tika lietoti medikamenti-gan tabletēs,gan špricēs,gan smērēs,gan plāksteros,veiktas blokādes-Palīdzēja varbūt uz pāris nedēļām.Kopš š.g. marta mēneša man sāpes pārgāja arī uz kreiso kāju. Biju vizītē pie fizioterapeita,ieteica mugurai vingrojumus,tagad katru dienu vingroju,sāpes ir,bet nedaudz ciešamākas palikušas.Sakiet lūdzu,pie kāda speciālista lai griežos? Cik maksā pie Jums vizīte, un vai jūs man varētu palīdzēt?(ārsti noteica diagnozi- deformējoša muguras spondiloze).
Atbilde:
2009-09-18
Labdien Vineta!Medikamenti novērš sāpes, bet ne vienmēr atrisina galveno problēmu, ir jāatrod iespējamais muguras sāpju cēlonis. Muguras sāpes var izsaukt iekšējo orgānu kustības ierobežojums, rētaudi pēc operācijām, kritieni uz asteskaula un galvas traumas, plaušu karsoņi utt. Savā praksē pielietoju galvenokārt osteopātiskas metodes, tās ļauj izmeklēt un ārstēt cilvēku kopumā. Vizīte ilgst vienu stundu un maksā 20 Ls.
Sanita
2009-08-25
Sveicināti, bērnam ir uzstādīta diagnoze - bronhālā astma. Gribēju uzzināt vai ir iespējams uzlabot bērna veselību ar vingrojumiem u.c. darbībām? P.S. Cik maksā vizīte pie jums?
Atbilde:
2009-08-26
Labdien, Sanita! Bronhiālajai astmai ir speciāli elpošanas, stiepjoši, relaksējoši un mobilizējoši vingrojumi. Ar osteopātisku ārstēšanu pirmajā procedūrā tiek uzlabots krūšu kurvja, skriemeļu, diafragmas un plaušu kustīgums, tāpat tiek atbrīvotas pārējās ķermeņa daļas, kur ir jūtams sasprindzinājums. Specifiskie vingrojumus, kurus var izmantot pie bronhiālās astmas arī tiek parādīti, var paņemt kameru un tos nofilmēt, lai varētu patstāvīgi vingrot mājās. Vizītes maksa 20 Ls. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts.