Azkadelia22gadi
2009-11-27
Labdien. Pirms nedēļas uz kādu pasākumu aizgāju ar jauniem , neiestaigātiem zābakiem, pāri ikriem garumā. Zābaki bij ļoti apspīlēti, nedaudz spieda tieši ikros, bet domāju, par cik jauni, gan iestaigāsies. Pēc pasākuma kājas protams bija nogurušas. Jau nākamajā dienā man paaugstinājās asinsspiediens, jūtu, ka ar kājām kaut kas nav kā vajag - tādas smagas, naktī nedaudz salst... Aptiekā iedeva Lioton gēlu. Iesakiet lūdzu ko man darīt, pie kā vērsties?
Atbilde:
2009-11-27
Labdien, Lelde!Jūsu gadījumā ir jāuzlabo venozā attece no kājām, atbrīvojot augstākstāvošās struktūras:iegurņa un krūšu kurvja diafragmu,gūžas, ceļa locītavu, paceles rajonu. To var izdarīt fizioterapeits, osteopāts vai manuālais terapeits.
Ieva
2009-11-26
Vai varat palīdzēt izārstēt bērnam(4mēneši) šķībo kaklu?
Atbilde:
2009-11-26
Jā, to var izdarīt, tikai tas ir jāsāk darīt savlaicīgi!
Ilze
2009-11-26
Labdien!!!Man tāds jautājums vai ir arī zīdaiņu masāžas, man mazajam ir 5mēnesīši.Vai būtu iespējams vakarā mazo pieteikt uz masāžu???
Atbilde:
2009-11-26
Labdien,Ilze! Es strādāju galvenokārt ar osteopātiskām metodēm. Ar maigām kustībām tiek līdzsvarots mugurkauls,iegurnis, galvaskausa kauli un iekšējie orgāni. Zīdaiņi ļoti labi reaģē uz terapiju, it sevišķi, ja ir kāda problēma:barības atgrūšana, aizcietējumi, zarnu kolikas, nepamatota raudāšana un paaugstināts tonuss, utt. Jūs varat pieteikties arī vakarā, Rīgā strādāju līdz 20.00, tel.29777481. Ar cieņu, Vadims.
Ilze
2009-11-25
Labdien! Man diagnosticēja C4-C5 diska lēzenu dorzālu protrūziju par 3mm ar mērenu ietekmi uz durālo maisu un abpusējiem foramināliem sašaurinājumiem. Vai te var būtiski līdzēt fizioterapija, masāža?
Atbilde:
2009-11-26
Fizioterapeits Jums izstāstīs par ikdienas darba un atpūtas pozām, lai mazinātu ietekmi uz nervu saknīti. Par to vai var veikt masāžu vai kādas citas manipulācijas noteiks pilna neiroloģiska izmeklēšana:refleksi, muskuļu spēka testi, jušanas pārbaude. Izejot no atrades var domāt par masāžu, vingrojumiem vai kādām citām manipulācijām.
Gunta
2009-11-25
Labdien! Manam tētim, kad viņš iet it kā saļimst kājas un zūd kājās spēks, dažreiz pat paklūp.Tas atkārtojas jau ilgāku laiku, taču pats palīdzību nemeklē. Sakiet, kas tam būtu par iemeslu un pie kāda speciālista būtu jāgriežas ? Paldies!!!
Atbilde:
2009-11-26
Labdien, Gunta!Vispirms jums ir jāgriežās pie neirologa, lai tas veic pilnu neiroloģisku izmeklēšanu. Iespējams būs nepieciešamība veikt papildus izmeklēšanu (asinsvadu doplerogrāfiju, magnētisko rezonansi). Visticamāk problēma varētu būt asinsvados.
Lelde
2009-11-23
Labdien, sakiet lūdzu, ja ir palielināti kāju ikri, vai ir iespēja tos padarīt ievērojami slaidākus(piem., ar kāju stiepšanas vingrinājumiem) vai kā citādi? Paldies.:)
Atbilde:
2009-11-23
Kāju ikru lielums ir ģenētiski noteikta īpatnība, tāpēc stiepšana nelīdzēs.
Kristīne
2009-11-23
Labdien! Sakiet lūdzu vai no mugurkaula deformācijas (ir parādījušies tā saucamie "radziņi"), var būt elpošanas problēmas (tā, ka grūti ievilkt dziļo elpu)?? Paldies!
Atbilde:
2009-11-23
Labdien, Kristīn! Ja veicot dziļu ieelpu parādās sāpes krūšu kurvī, tad vaina var būt starpribu nerva kairinājums, ko izsauc ribas pamežģījums. Ja sāpju nav, visticamāk, problēma ir diafragmas (ieelpas muskulis) fiksācijā.