elvis
2009-12-04
Te atkal Jūs traucēju,par to šlātera slimību.Vai es varu tagad,kad kāja sāp nodarboties ar basketbolu???Vai es nevaru neko celim sabojāt?Ko labāk lietot,lai kauliņš pārkaulotos ātrāk??Un cik ilgu laiku prasa ši pārkaulošanas? paldies.
Atbilde:
2009-12-07
Akūtā periodā nebūtu ieteicams nodarboties ar sportu, jo sāpes var pastiprināties un kauliņa pārkaulošanās var tikt kavēta.Lai kauliņš pieaugtu ir nepieciešams miera periods līdz sešiem mēnešiem.
Līga
2009-12-04
Labdien! vai varētu lūgt Jūsu padomu - 3 mēnešu vecam bērniņam USG tika konstatēts sīks asins izplūdums smadzeņu kreisajā puslodē. Daktere ieteica Bobata vingrošanu, bet vai ir iespējamas arī citas metodes kā to uzlabot un cik reizes būtu nepieciešams šis kustību treniņš? paldies!
Atbilde:
2009-12-07
Var mēģināt ar osteopātisku metodi.
Māra
2009-12-04
Labdien!!!Man ir augsts asinspiediens un migrēna, ko Jūs ieteiktu no savām terapijām un cik tas izmaksātu???
Atbilde:
2009-12-07
Diemžēl, migrēnu izārstēt nevarēs, bet ir iespēja mazinināt galvassāpju biežumu, tāpat ir ar asinsspiedienu - ja tas ir ļoti augsts būtisku uzlabojumu panākt nevarēs.
annija
2009-12-03
zinu, ka mani moka vegetatiivaa distonija, bet ik pa laikam ir speeciiags saapes galvas aizmuguree virs kakla. pagrozoties taas paariet. ir teikts, ka man ir osteihondroze, spondiloze. ko dariit? ir izieta magneetiskaa rezonase uc., tur raada, ka viss kaartiibaa. bet galva ir dulla un kakla aizmugure saapiiga.
Atbilde:
2009-12-03
Labdien, Annija! Iespējams Jūsu problēma ir saistīta pakauša muskuļu sasprindzinājumu un asins atteces traucējumiem no galvas. Cēlonis var būt nepareiza ikdienas vai darba poza utt.
Līga
2009-12-03
Labdien! Manan dēlam (10.g.v.) pēc treniņiem basketbola bieži sāp potītes aizmugure un sāpes ietu uz augšu pa ahilejas cīpslu līdz pat celim. Viņš pēdējā gada laikā ļoti strauji aug, itsevišķi kājas un pēdas. Varbūt sāpes ir arī saistītas ar apaviem? Vai ar osteopātiju ir iespējams ko līdzēt? Paldies.
Atbilde:
2009-12-03
Sāpes var izsaukt apakšstilba lielkaula un mazā lielkaula savienojuma fiksācija, pēdas kaulu kustību ierobežojums, asimetrisks iegurnis, saīsināti muskuļi. Lai noskaidrotu cēloni, ir jāredz cilvēks. Ja problēma ir mehāniska, tad osteopātija var palīdzēt.
Mārtiņš
2009-11-28
Labdien! Man ir 22 gadi un ir konstatēta kifoze, viegla skolioze un šmorļa trūce. Ģimenes ārste teica, ka tas nav nekas traks un nosūtija uz fizioterapiju. Bet kā ir ar sportošanu? Es nodarbojos akrobātku un eju uz trenažieru zāli. Vai es to vispār drīkstu darīt? Tas vēl vairāk nesabeigs muguru?
Atbilde:
2009-11-28
Ir vingrojumi trenažieru zālē ko Jūsu gadījumā droši vien nevajadzētu darīt, tas pats attiecas arī uz akrobātiku. Lai varētu dot rekomendācijas par sportiskajām aktivitātēm Jums ir jāatnāk uz vienreizēju konsultāciju. Ir jāredz mugurkauls un jānovērtē tā kustīgums, jāveic muskuļu garuma un spēka testi. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
Ilze
2009-11-27
Vai jūs strādājat arī Ogrē vakaros??? Un cik izmaksā zīdainim šis kurss???
Atbilde:
2009-11-27
Ogrē strādāju līdz 19.00, ārstēšana nav kursu veidā, jo katrs gadījums ir individuāls, zīdainim var pietikt 2 -4 reizes. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims