Intars
2009-12-29
un šajos laikos ļoti aktuāls jautājums- cik makša viena vizīte pie jums Ogrē?
Atbilde:
2009-12-29
Vizīte Ogrē maksā 20 Ls.
Intars
2009-12-28
Labvakar!!! jau kaut kādu laiku,diezgan regulāri man sāp kreisā kāja,sāpes sākas aptuveni astes kaula apvidū un noiet līdz pat potītei.sāpes ir pārejošas,esmu bijis pie dažādiem ārstiem,pat uz rentgenu bet neviens man neko nevar pateikt,gribeju zināt varbūt var palīdzēt oseopētija vai fizioterapija.man ir 27 gadi.
Atbilde:
2009-12-29
Labdien, Intar! Jums ir jāatnāk uz vienu vizīti, tad varēs saprast problēmas lielumu.
janis
2009-12-26
Sveiki. Tātad, bija kreisā ceļagala iekšējās sānu saites sastiepums. Vienā brīdī sāpes bija pārgājušas, bet tagad pēdējo 4-5 dienu laikā ir lokālas sāpes kreisā ceļgala sānos. Tās novērojamas vai nu pilnīgi iztaisnotā vai pilnīgi saliektā stāvoklī. Ir doma turpināt sporta gaitas un negribas ilgi iepauzēt dēļ sāpēm. Vai ir kautkādas magnētiskās vai cita veida rehabilitācijas iespējas?
Atbilde:
2009-12-27
Ja ir akūts periods, tad vislabākās zāles Jūsu celim ir miers, izslēgt jebkādas fiziskas aktivitātes. Ja to nevar izdarīt, tad sportojot celis ir jānosaitē ar ellastīgo saiti. Lai paātrinātu dzīšanas procesu var veikt lāzerterapiju + magnētu. Guļot vajag palikt apakšā nelielu dvieļa rullīti, lai atslābtu saite un tā varētu ātrāk sadzīt.Ja sāpes parādās pilnībā saliecot celi, tad ļoti iespējams pie vainas var būt arī ceļa menisks. Lai to noskaidrotu vispirms ir jāveic testi locītavai, nepieciešamības gadījumā var būt nepieciešama specifiska izmeklēšana.
Linda
2009-12-18
Labdien, Zīdainītim šobrīd ir 4,5 mēneši. Kādu laiku atpakaļ (~1,5 mēneši) esam novērojuši, ka meitiņa ik pa laikam drudžaini noraustās (galviņu un nedaudz rociņas) bez redzama iemesla, kā tas minēts Jūsu mājas lapā pie iespējamām pazīmēm par osteopātijas ārstēšanu. Meitiņai ir saspringti pleciņi, ir nepieciešama vingrošana. Tuvākajā laikā iesim uz Bobata vingrošanu. Sakiet lūdzu, vai vingrošana atrisinās minēto problēmu. Vai varbūt šajā gadījumā nepieciešama osteopāta iejaukšanās? Bijām uz galviņas USG 2x, spiediens un šķidrums galviņā nav, bet ir neliela asimetrija kreisajā pusē. Ārsts atbildēja, ka satraukumam nav pamata, viss ir normas robežās. Bet kapēc tā noraustīšanās? Vēl USG uzrādīja prenatālas hipoksijas pazīmes. Grūtniecības laikā 1x lietoju antibiotikas - Amoxicillin sakarā deguna dobuma iekaisumu. Paldies! Būšu pateicīga par Jūsu atbildi! Ar cieņu, Linda
Atbilde:
2009-12-18
Labdien, Linda! Grūti kaut ko teikt, kamēr bērniņš nav osteopātiski izmeklēts. Patreiz esmu atvaļinajumā, mēs varam sazvanīties pēc Jaunā gada. Ar cieņu, Vadims Puharts
Klera
2009-12-16
Labdien! Man ir tada nepatikama problema, kura rada diskomfortu jau vairakus gadus-pastiprinata svisana paduses, plaukstas, ari pedas! Esmu izgajusi neskaitamus arstus, bet istu ieteikumu ko darit- neesmu radusi!! Ka Jus domjat vai fizioterapija neirologija man varetu palidzet? Jo problema ir sakara ar Veģetatīvo nervu sistemu. Varbut ir kas cits kas man varetu palidzet?? Liels paldies jau ieprieks!!
Atbilde:
2009-12-16
Ja svīšana ir parādījusies pēdējos gadus, tad iespējams var palīdzēt, līdzsvarojot simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, strādājot ar mugurkaulu, krustiem un galvaskausu. Ja to novēro jau no agras jaunības, tad tā ir veģetatīvās nervu sistēmas īpatnība un tur būs grūti palīdzēt. Ja nu vienīgi lāzerterapija (ļoti dārga metode, bet paliekošs efekts uz visu mūžu)vai botulīna injekcijas, kas nedod ilgstošu efektu.
monta
2009-12-15
Labdien! Man ir 25 gadi un jau kopš bērnības ir O veida kājas. Vaina nav kaulos, bet, manuprāt, saitēs, jo kad kājām nav slodzes (piemēram, guļus pozā), tās ir taisnas, bet līdzko nostājos, tā izliecās. Vai ir iespējams šādā vecumā to labot, lai kājas būtu taisnas?
Atbilde:
2009-12-15
Labdien, Monta! Iespējams, Jums ir palielināts augšstilba kakliņa leņķis, kas izsauc augšstilba kaula iekšējo rotāciju stāvot, līdz ar to rotē apakšstilba kauls un rodas pseido o kāju deformācija. Lai noteiktu kur ir problēma, augšstilba kaulā vai apakšstilba kaulā, ir jāveic daži testi.
Ivita
2009-12-11
Labdien. Sakiet, lūdzu, vai ir iespējams ar akupunktūras palīdzību stimulēt nervu šūnu atjaunošanos pēc smagas muguras traumas, respektīvi ir bijis mugurkaula lūzums. Tagad ir mazā iegurņa darbības traucējumi un vēl citas problēmas, t.sk., krītošā pēda. Atvainojiet, varbūt, nav medicīniski pareizi viss noformulēts. Paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2009-12-11
Domāju, ka adatu terapija šajā gadījumā nevarēs palīdzet!