SANTA
2010-02-25
Sveiki!!jau pusgadu mocos ar gavas,spranda sapem ka arii saka sapet starp lapstinam:(sapes neciesamas izgaju izmeklejumus, bet nekaa neuzrada..ka ari masazas un dazadas smeres meginaju, bet ar bez rezultatiem:((esmu nogurusi, jau no sim sapem..ko jus dakter ieteiktu???loti gaidisu jusu atbildi:))
Atbilde:
2010-02-26
Ja likāt smēres un masējāt tur, kur sāp un tas nedeva rezultātu, tad acīmredzot problēma ir meklējama citur: iegurnī, gremošanas sistēmā, gavaskausa kaulos, t.i., āttālinātākās ķermeņa vietās.Jums būtu vēlams atnākt uz vizīti, lai varu veikt osteopātisku izmeklēšanu un ārstēšanu, iespējams, tas palīdzēs Jūsu problēmai. Ar cieņu, Vadims!
Kristīne
2010-02-24
Sveicināts, Vadim! Manam dēlam ir pilni 13 gadi. Pagājušajā pavasarī viņš pats ievēroja, ka palicis asimetrisks. Šobrīd jau ir noteikta diagnoze - straujās augšanas rezultātā viena kāja ir par 2 cm īsāka nekā otra, kas izsauc ķermeņa asimetriju. Pagaidām mugurkaula izmaiņas tas nav skāris, kājas ir normāli attīstītas. Esam uzsākuši ārstnieciskās vingrošanas kursu muskuļu stiprināšanai, ir ortopēdiskās pēdas. Vai mums nav nepieciešams veikt kādas analīzes un dzert zāles, lai stimulētu otras kājas augšanu? Lai Jums jauka diena! Ar cieņu, Kristīne!
Atbilde:
2010-02-24
Labvakar, Kristīne! Ļoti labi, ka dēls vingro un nēsā ortopēdiskās pēdas. Kas attiecas uz analīzēm un zāļu dzeršanu, tad to darīt ir lieki, jo tās neietekmēs anatomiski īsākās kājas augšanu!
Aiga
2010-02-23
Labdien! Dēliņam (3 nedēļiņas) sākušās kolikas, dikti gāzējas vēderiņš un puisīts visu laiku aktīvi cenšas spiest vēderiņu. Rezultātā pēc ēšanas bieži atgrūž, tiklīdz saldais miedziņš pāri un sāk atkal spiest vēderu - atgrūž pieniņu. Vai vizīte pie Jums mums var kā līdzēt? P.S. Piedzima nedaudz pirms laika, 37. nedēļā, dzemdības bija smagas un mazais sarijoties augļūdeņus dabūja vienā plaušiņā pneimoniju, ārstēja ar antibiotikām, kas iespējams izjauca zarniņās dabīgo mikrofloru.
Atbilde:
2010-02-23
Smagu dzemdību gadījumā ļoti bieži var tikt saspiesta galvas pamatne, tās tuvumā iziet klejotājnervs, kurš inervē zarnu traktu. Šādos gadījumos var palīdzēt, atbrīvojot galvas šuves un vēderā esošos orgānus. Vēdera atbrīvošana uzlabos gremošanas sulu izdali, barības transportu. Ir jāredz bērniņš, lai varētu spriest, kur ir galvenā problēma. Ar cieņu, Vadims Puharts!
Linda
2010-02-23
Labdien.Man sāp celis, bet sāpes ir tiki lokot. Ir dzirdams krakšķi, un sajūta tāda, ka it ka bļodiņa aizķeras un ar sāpēm it kā "atāķējas" un nonāk vietā. Biju pie ķirurga, skaidrību nekādu neieguvu,it kā esot asimetrija redzama ,nosūtīja uz magnētisko rezonanci,bet par turpmāko rīcību nepastāstīja. Vai ir jāiet uz šo magnētisko rezonanci un kā šādu kaiti var ārstēt? Celis sāp ik pa brīdim jau vairākus gadus,bet pēc pāris dienām pāriet,šoreiz sāp jau 3 nedēļas. Nēsāju elastīgo saiti,bet nepalīdz,parasti palīdzēja.
Atbilde:
2010-02-23
Labdien, Linda! Problēmas ar celi, ja nav bijusi tieša trauma, visbiežāk izsauc zarnu kaula un apakšstilba rotācija, kas rada pastiprinātu stiepi un spiedienu ceļa kaulā. Ja problēma ir hroniska, tad rodas augšstilba muskuļu tonusa disbalanss, kas izsauc ceļa kaula sānu nobīdi. Jums ir jāatnāk uz vizīti, lai varētu noteikt vai nav kāda no augšminētajām problēmām un varētu veikt nepieciešamo korekciju. Parasti pietiek ar 1-2 procedūrām. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts!
Baiba
2010-02-16
Labdien, manai meitiņai ir 9 mēneši. Kopš dzimšanas ir gulēšanas problēma naktīs. Trūkstās no miega ik pa 1,5-2 h. Maksimums ir bijis 3,5 h posms nakts miegam. Patreiz nāk zobiņi un naktis ir vēl sliktākas. Dzemdības bija plānots ķeizars, jo pirmais bērniņš dzima ar ķeizaru. Vēl esmu novērojusi, ka meitiņa mēdz saspringt, ja koncentrē uzmanību. Vai varētu līdzēt osteopātija?
Atbilde:
2010-02-16
Osteopātija var palīdzēt, jo tiek strādāts ne tikai ar muskuļiem, galvas kauliem, mugurkaulu, iekšējiem orgāniem, bet arī ar nervu sistēmu, kas vada un regulē visus procesus bērna organismā. Ja agrīni sāk strādāt, tad var pietikt ar 2 - 4 procedūrām.
Lilija
2010-02-06
Labdien! Sāp mugura krustos,sevišķi uz rīta pusi,no rīta.... Liekas,ka krustos ugunskurs sakurts:( ...sāpes aiziet pa kājām uz leju, naktīs ikros rauj krampji... Cik maksās vizīte? vai apdrošināšanas polise arī darbojas?
Atbilde:
2010-02-06
Vizīte maksās 25 Ls, polise arī darbojas.
Zita
2010-01-30
Labdien,es gribetu uzzinat par bobotas vingrosanu.manam mazulim ir 6 menesi,it ka jau vis kartiba,bet tomer gribas ,lai ar vinu pavingro.Vai pie jums tas ir iespejams?un cik tas maksa te ogre,viss kurs? Paldies. Ar cienu Z.Andersone
Atbilde:
2010-01-30
Labdien, Zita! Ar zīdaiņiem strādāju galvenokārt osteopātiski,t.i., bērniņam tiek izmeklēta galviņa, mugurkauls, iegurnis, locītavas, iekšējo orgānu kustīgums. Ja tiek atrasts kustības ierobežojums augšminētajās struktūrās, tad ar maigiem, nesāpīgiem paņēmieniem šie ierobežojumi tiek atbrīvoti. Tādējādi tiek uzlabota asinsrite, nervu impulsu pārvade, iekšējo orgānu motorika un gremošanas sulu izdale. Ļoti bieži pēc dzemdībām zīdainim var būt galvas kaulu deformācija, pakauša kaula un pirmā kakla skriemeļa bloks, krusta kaula fiksācija. Tas var izsaukt motorās attīstības traucējumus, paaugstinātu tonusu, biežu un apjomīgu barības atgrūšanu, aizcietējumus, miega traucējumus un nepamatotu raudāšanu. Vizītes maksa ir 20 Ls.