Edgars
2010-03-28
Sveiki, Vasarā ir doma veikt operāciju krūšu kurvim, kuram ir deformācija uz iekšu. Lasot informācijas avotus, saskāros ar 2 atšķirīgām tekstiem, kad pēc šis operācijas jānodarbojas ar sportu, kur jāpalielina krūšu muskuļi pēc iespējas lielāki, lai implants turētos pēc iespējas stiprāk, bet šeit bija rakstīts, kad ar sportu īpaši nevar nodarboties. Tāpēc gribēju zināt, cik tad daudz ar sportu varēs nodarboties pēc šādas operācijas ? un vai visiem ir vienāds implanta nesēšanas laiks?
Atbilde:
2010-03-30
Cik daudz varēs nodarboties ar sportu, kādiem sporta veidiem un cik liels ir implanta nēsāšanas laiks, šos jautājumus Jums ir jāuzdod ķirurgam. Varbūt der padomāt par treniņiem trenažieru zālē, pareizi izvēlēti vingrojumi ar svariem un optimāls to izpildes režīms var uzaudzēt krūšu kurvja muskuļu massu un deformācija nebūs tik ļoti redzama. Ļ
Liiga
2010-03-26
labdien, man meitinjai 1.5 mēn,vinas diagnoze-iedzimta CNS anomālija. spinobifida jostas krusta rajonā.apakšējā šļauganā paraparēze. vertikalo- peritoniāls šunts ar kompensētu iekšējo hidrocefāliju. daļēji mazā iegurņa orgānu darbības traucējumi. psihomotorās attīstības aizture. es gribētu uzzināt vai tiek pieņemti arī bērni invalīdi pie fizioterapeita, un vai viņiem ir kadas atlaides, vai parastā cena kā citiem?
Atbilde:
2010-03-26
Labdien, Līga!Es strādāju arī ar bērniem invalīdiem, pirmajā vizītē bērniņš tiek novērtēts un ar vecākiem izrunājam par metodi, kuru visefektīgāk pielietot bērna ārstēšanā. Savā darbā izmantoju osteopātisku ārstēšanu, jo tā dod iespēju iedarboties gan uz nervu sistēmu, gan kustību-balsta aparātu, gan arī uz gremošanas un asinrites sistēmu. Vizītes cena 20 Ls. Ar cieņu, Vadims!
Inese
2010-03-17
Labdien, Vai osteopāts varētu palīdzēt arī šādā situācijā? Vīram (37 g.) pēc ceļgala traumas daļēji tika izgriezts menisks, kā arī vairākus gadus tika turpināts sportot ar daļēji sarautu krustenisko saiti. Tagad ir izveidojies artrīts, ir sāpes pie slodzēm. Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2010-03-18
Osteopātija var uzlabot saišu, menisku, muskuļu asinsriti, limfas atteci ceļa locītavā. Kā rezultātā mazinās tūska, sāpes celī, uzlabojas kustību apjoms locītavā.Tas nākotnē var mazināt artrīta progresēšanu.Lai stabilizētu ceļa locītavu ir jāuztrenē noteikti muskuļi apkārt ceļa locītavai.Ārstēšanas rezultāts ir atkarīgs no locītavas bojājuma smaguma pakāpes. Ar cieņu, Vadims.
Benita
2010-03-15
Labdien! Jautāšu par savu dēlu. Puisim tikko palika piecpadsmit gadu, viņš ir ļoti garš un vājš - 188 cm garš un 63 kg smags. Janvāra beigās viņam BKUS bija operācija pie dr.Krasta. Operācija bija nepieciešama, jo ķrūšukurvja priekšējā sienā bija izteikts izliekums uz iekšu. Ievietoja metāla stieni (implantu), ar kuru jāsadzīvo 3 gadus. Tad tas tiks izņemts. Tagad visus šos 3 gadus puisis nevarēs nodarboties ar sportu (agrāk spēlēja gan basketbolu, gan hokeju, gan pēdējā laikā florbolu). Puisis tā jau ir tievs, tagad neko nedarot vispār muskuļi pazūd. Ko mums darīt? Varbūt ir kāda piemērota ārstnieciska vingrošana jeb varbūt jūs varētu ieteikt, kur mums šajā gadījumā konsultēties? Paldies. Benita
Atbilde:
2010-03-16
Labdien, Benita! Domāju, Jūsu dēlam var piemeklēt piemērotus vingrojumus, bet pirms tam man ir jānovērtē viņa mugurkauls, iegurnis, muskuļu spēks un garums. Kas attiecas uz kādu no sporta veidiem, tad tur arī var piemeklēt atbilstošu veidu, piem., peldēšanu. Jūsu gadījumā ir jāizvairās no kontaktsportaveidiem (futbols, hokejs, basketbols utt.), bet neviens Jūsu dēlam neliedz vienam pamētāt bumbu grozā. Vēl viena svarīga lieta, kas ir jāizdara: ir jāatbrīvo diafragma un jāuzlabo krūšu kurvja kustīgums (ribu un krūšu skriemeļu), jo kā pieredze rāda, šādiem bērniem, ar laiku var parādīties sāpes krūšu skriemeļos. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
jānis
2010-03-10
Labdien.Jau divus gadus mocos ar stīvu ,savilktu kaklu un tā izraisītiem redzes, kustību traucējumiem un galvas sāpēm.Nav līdzējusi ne masāža ne manuālā terapija.Fiziski it kā esmu vesels.Vai varat kā līdzēt?Paldies.
Atbilde:
2010-03-16
Problēmas ar kakla skriemeļiem var izsaukt arī sirds somiņas, plaušu pleiras saišu sasprindzinājums, pakauša kaula nepareiza pozīcija un mugurkaula cieto smadzeņu apvalku kustību ierobežojums. Ne vienmēr kakla problēmu pavada izmaiņas kakla skriemeļos vai sasprindzinājums apkārtējos muskuļos. Osteopātiska izmeklēšana atradīs iespējamo Jūsu problēmu cēloni.
Māris
2010-03-01
Labvakar, Vadim! Vai iespējams saņemt palīdzību miega traucējumu gadījumā? Jau iepriekš pateicos par atbildi!
Atbilde:
2010-03-04
Miega traucējumus var izsaukt galvaskausa kaulu šuvju fiksācija, membrānu asimetrisks iestiepums, kā arī iekšējo orgānu kustīguma traucējumi, piem., aknu mobilitātes ierobežojums. Pielietojot osteopātisku ārstēšanu, iespējams, Jums var arī palīdzēt.
Irina
2010-02-26
Labdien! Vēlējos uzzināt kādas apdrošināšanas polises Jūs pieņemat? Ar cieņu, Irina
Atbilde:
2010-02-26
Pieņemu visas polises, Jums tiek izrakstīts čeks, ar to dodaties pie sava apdrošinātāja.