Gita
2010-11-17
Sveicināti! sakiet,lūdzu ja cilvekam ir diezgan neciešamas sāpes krustu rajonā,skriemelis krusta rajonā spiež uz nervu,lidz ar to jūtamas sāpes gužā.Ārts saka,ka ir liela deformācija un,ka neko nevar darīt,artsniecisko vingrošanu vajag,ir iets jau,nekādu īpašo iamainu nav. Kādus vingrinajumus viņa var darīt?
Atbilde:
2010-11-19
Labvakar,Gita!Man būs grūti Jums ko ieteikt, jo neesmu šo cilvēku izmeklējis.Atkarībā no atrades, tiek arī nozīmēti vingrojumi konkrētai problēmai.Iespējams,vispirms būs jāveic iegurņa vai skriemeļu manuāla korekcija.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims.
Māris
2010-11-09
Es pateicos par jūsu atbildi.Es jums rakstīju 27 oktobrī par savu atslegas kaulu.Nākošajā diena es griezos pie vietējā ārsta ierauagot situāciju neuzdodot nevienu jautājumu ārsts izrakstija man zāles Diclofenac Sodium E/c tabletes 50mg 84tabletes.Es jautāju varbut nepieciešams rengenens viņš teica ka rengenu uztaisisim pēc divām nadēļām ja nebūs izmaiņas.Atgriežoties mājās es samekleju visu informaciju par šīm zālēmun mani nobiedēja kādas var būt šo zāļu blakus iedarbība.Kā jūs domājat vai man vaidzetu lietot šīs zāles ,ja man nav pastāvīgas un spēcīgas sāpes? Varbūt jus varat man ieteikt lidzīgas zāles ar lidzigu iedarbību? Iepriekš pateicos par jūsu atbildi ar cieņu Māris.
Atbilde:
2010-11-09
Māri,diemžēl nevarēšu vairs neko ieteikt.Baidos kļūt neobjektīvs, jo neesmu Jūs izmeklējis.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims Puharts
lIGITA BELINSKA
2010-11-08
Labdien Dakter.Butu pateiciga par atbildi.Man jau sen ir muguras problema,ir ari veiktas dazadas izmeklesanas,ari datortomografija,kur bija noradits arstam ka nekas nopitns tas nav un ka pat itka nevajadzeja man veikt sadu izmeklesanu.mANAI MUGURAI LOTI NEPATIK STAJA KAS IR GLUDINOT VELU UN MAZGAJOT TRAUKUS.Jau pirmajas minutes ir sapes krusu dala uz muguras aomeram 5centimetru radiusa,paslaik man ir tads darbs kd esmu sada staja 7,5 stundas diena un sapes jau klust nepanesamas visa seja tiek savilkta ciesoties un gaidot darba dienas beigas,gimenes arsts sacija ka jasadzivojot ar so kaiti visu atlikusos muzu un lai vingrojot,braucu daudz ar riteni,tad ir vieglak,vai varu tiaki ar vingrosanu tik vala no sapem lai mana dzive klust kvalitativaka???Paldies!!
Atbilde:
2010-11-09
Sāpes krustos var būt saistītas ar samazinātu krusta kaula kustīgumu,ko var izsaukt zarnu-krustu kaulu locītavas un piektā jostas skriemeļa fiksācija,pēcoperācijas rētaudi vēdera priekšējā sienā,hroniskas ginekoloģiskas saslimšanas utt.Manuāli izmeklējot var atrast iespējamo problēmu.Atkarībā no atrades tālāk tiek nozīmēti speciāli vingrojumi.Jums būtu vēlama vienreizēja konsultācija.
Elīna
2010-11-07
Labdien! Esmu 29 jauna sieviete. Jau vairākus gadus mokos ar galvas reiboņiem un sāpēm. Izmeklējumos viss ir kārtībā. Bet pēdējā pusotragada laikā reiboņi ir pastiprinājušies. No sākuma palīdzēja neirologa izrakstītās zāles. Tad vairs ne. Uz laiku palīdzēja manuālā terapija. Bet nu reibonis ir atgriezies. Vai ar osteopātijas palīdzību būtu iespējams palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2010-11-07
Iespējams, skriemeļu problēmu uztur fasciālas,membranozas,viscerālas vai kraniālas problēmas.Ja problēma atgriežās, tad jāmeklē tā citur. Osteopātijā cilvēks tiek uzlūkots kā vienota sistēma, izmeklēts tiek viss ķermenis.
Andris
2010-11-05
Sveicinati! Esmu sastapies ar muskulu disbalansu labaja sanu puse. Lidz ar to labais plecs ir zemaks un ir diskomforta sajuta labaja sana. Muskulus mase, bet pie mazakas piepules vini atkal saraujas. Vai ir iespejams muskulus parverst ta normalaja forma(nesavilkta), tikt vala no diskomforta un nostiprinat to pilniba, lai nerodas vairak lidzigas problemas? Kadas metodes/panemienus Jus ieteiktu?
Atbilde:
2010-11-07
Muskuļu tonuss ir atkarīgs no inervācijas(mugurkaula skriemeļu bloki),iekšējo orgānu mobilitātes,piem.,ja ir problēmas ar kunģi, tad lielais krūšu muskulis paliek vājš,bet mazais krūšu muskulis saspringst,kļūst sāpīgs.Muskuļu saīsinājumu,trigera punktus var radīt asimetrisks iegurnis,anatomiski īsāka kāja utt.Ir jāizmeklē viss kustību aparāts,jāatrod iespējamais cēlonis, kas var lokalizēties pavisam citā ķermeņa daļā.Jums der jebkurš speciālists,kas ķermeni uzlūko kā vienotu veselu sistēmu, tas var būt manuālais terapeits,fizioterapeits vai osteopāts.
Aija
2010-11-04
Cik maksā tās procedūras un cik daudz tādas nepieciešamas, lai uzlabotu galvas kausa formu? Zinu ka precīzi nepateiksiet, bet apmēram, jo ar vienu jau noteikti nepietiek.... un uz kaada pamata to veic? Es lasīju bet īsti neizpratu.. tas bērnam nebūs sāpīgi?
Atbilde:
2010-11-07
Procedūra maksā 20 lati,lai uzlabotu galvaskausa kaulu kustīgumu var pietikt ar 1-3 reizēm.Apmeklējuma biežums 1-2 reizes mēnesī.Uzlabojoties kaulu kustībai, mainās galvaskausa forma.Ar bērnu jāsāk strādāt pēc iespējas agrīni, tad galvaskausa formas koriģējošais efekts būs izteiktāks.Uzlabot kustīgumu var jebkurā vecumā,kas arī nav mazsvarīgi. Procedūra bērnam nav sāpīga.Maigi notur noteiktus galvaskausa kaulus,līdz tie atbrīvojas, kļūst kustīgāki.
Aija
2010-11-03
Sveiki. Lieta tāda ka man bērnam, tagad 1 gads, ir nogulēta viena galvas pusīte. Gribēju zināt vai šajā lietā vēl kas ir labojams. Vai ir iespējams to kaut cik labot. Sākumā teica ka līdz 1 gada vecumam bērnam galviņa vēl ļoti mainisies, bet nekādas īpašas izmaiņas neredzu. Paldies. Gaidīšu atbildi.
Atbilde:
2010-11-04
Labdien,Aija!Šajā vecumā vēl var izlabot galvas formu,pielietojot osteopātiskas tehnikas.Bet ne mazāk svarīgi, ir uzlabot bērna gavaskausa kaulu kustīgumu.