Alise
2010-12-13
Labdien! Vēlējos Jums pajautāt, vai var izlabot kifoskoliozi 20 gadu vecumā vai arī tikai iespējams nepieļaut tai progresēt? Vai vienīgā iespēja ir koriģējošā vingrošana vai arī to iespējams labot ar kādu ķirurģisku iejaukšanos? Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2010-12-13
Jūsu gadījumā koriģējošā vingrošana,masāža,manuālas manipulācijas mugurkaulam var uzlabot krūšu kurvja elastību,kustīgumu, plaušu, sirds,žultspūšļa u.c. orgānu funkciju.Kas arī nav mazsvarīgi.Augšminētā terapija šajā vecumā nevarēs pilnībā izlabot mugurkaula deformāciju.
Linda
2010-12-12
Labdien! 81 gadu vecai kundzei ir deformējoša spondiloze un saspiestas nervu saknītes Th 6-7 .Sāpes sēžot, stāvot un tagad ir samazināts spēks labajā plaukstā. Zāles iekšēji lietot nedrīkst. Kādas medicīniskas manipulācijas iesakāt? paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2010-12-13
Par plaukstu Jums ir jākonsultējas ar neirologu, jo cēlonis muskuļu vājumam var būt nospiesta nervu saknīte. Mugurkaulā ir jāuzlabo starpskriemeļu locītavu, ribu kustīgums.Tas ir jādara pakāpeniski un pareizi, ņemot vērā cienījamo vecumu un saslimšanas (arteriālā hipertenzija, osteoporoze,artīts)pavadošās.Pirms uzsākt vingrošanu būtu vēlams atrādīties fizioterapeitam.
Līga
2010-12-04
Labdien! Vai, Jūsuprāt, osteopātija varētu palīdzēt zīdainim pie nenoslīdējuša sēklinieka. Bērniņam 11 mēneši. USG rāda, ka oliņa atrodas cirkšņa kanālā tuvu izejai, tomēr līdz šim nav novirzījusies savā vietā. Meklējam alternatīvu operācijai.
Atbilde:
2010-12-04
Labdien,Līga!Osteopātija dažkārt var palīdzēt,ja tas ir saistīts ar apkārtējo audu sasprindzinājumu.
kalcijs
2010-11-30
labvakar, iesakiet ludz kadus vitaminus vai kaut ko ko palietot lai mana saluzusi peda (plaisa pedas kaulaa) atrak sadzitu. nesaju gipsi jau 2,5ned no 3ned kas kopa janostaiga ar gipsi, bet atlikusaja laika velos nodrosinaties par labu dzisanu.
Atbilde:
2010-12-02
Lai ātrāk sadzītu kauls var lietot Altaja mūmiju.Pēdas masāža veselajai kājai(to var veikt arī pats),tā tiek uzlabota asinsrite ieģipsētai pēdai.Kājas masāža virs ģipša+aktīvas kustības gūžas,ceļa locītavās+jostas daļas masāža(no jostas daļas skriemeļiem iet nervi uz kājas muskuļiem).Apklauvēšana ar pirkstu galiem caur ģipša longeti virs lūzuma vietas.
valentina
2010-11-29
zidainim ir vedera problemas moka kolikas.raud viena raudasana gruti nomierinat,un negul gandriz nemaz pa dienu..nakti tik ap 2 aiziet gulet...vai osteopats var izarstet kolikas cik vizites tas notiek??
Atbilde:
2010-11-29
Osteopātija var mazināt kolikas,uzlabojot zarnu trakta kustīgumu,veicinot gremošanas sulu brīvu izdali un atbrīvojot sasprindzinātās vēdera daļas.Vidēji nepieciešamas 3-4 vizītes.
Aleksejs
2010-11-25
Sakiet ludzu vai 17 gados plakano pedu var labot? Ar kadam metodem un cik ilgu laiku tas aiznems?
Atbilde:
2010-11-26
Plakano pēdu šādā vecumā nevar labot.Vingrojumi un masāža noņems noguumu kājās.Var apavos ielikt zolīti,lai tā atbalsta pēdas iekšējo velvi.
Ingus
2010-11-21
Labvakar! Vai jus varetu pateikt ka ir iespejams labot skibu iegurni(Iznemot arstniecisko vingrosanu) un cik ilgu laiku tas aiznem? Paldies ieprieks
Atbilde:
2010-11-21
Asimetrisku iegurni var labot vienas procedūras laikā,ja ir atrasts īstais cēlonis.Asimetrisku iegurni var izsaukt dažads kāju garums,pēcoperācijas rētaudi,zarnu samazināts kustīgums utt.