Aiga
2011-01-04
Labdien! Dēliņam ir 11 mēneši, un guļot uz sāniem joprojām manuprāt, diezgan daudz atliec galvu uz aizmuguri. Bijām pie fizioteraeita uz masāžām un bobota vingrošanu uz 6 mēnešiem, kad bija vienai pusei paaugstināts muskuļu tonuss. Tagad viss esot kārtībā, fizioterapeite teica, ka tā galvas atliekšana neesot no tonusa, jo viss tagad kārtībā. Bet kādēļ viņš joprojām atliec to galvu uz aizmuguri viņa nemācēja pateikt. Vai šāda vecuma bērnam ir iespējams paaugstināts muskulatūras tonuss, vēl jo vairāk pēc nesena izieta masāžu kursa? Vai tiešām vainīgs nav tonuss, bet vienkārši īpatnība? Paldies, Aiga
Atbilde:
2011-01-05
Labdien,Aiga!Galvas atliekšanu var izsaukt paaugstināts pakauša muskuļu tonuss,pirmā kakla skriemeļa fiksācija,nervu apvalku samazināts kustīgums utt.Problēma var būt arī iegurnī.Izmeklējot bērnu manuāli,iespējams,varēs noteikt problēmas cēloni un veikt nepieciešamo korekciju.
Edmunds
2011-01-03
Sveiki! Man jau nedēļu sāp galva, iespējamais iemesls varētu būt, kāds mugurkaula skriemelis spiež uz nerva. Vai pie Jums var novērst galvassāpju mazināšanu(skriemeļa iebīdīšanu) atpakaļ. Paldies jau iepriekš par kosnultāciju.
Atbilde:
2011-01-05
Galvassāpes var izsaukt kakla skriemeļu fiksācija,pakauša un plecu joslas muskuļu sasprindzimājums,galvas šuvju samazināts kustīgums utt.Īsto cēlni noteiks manuāla izmeklēšana.
Laura
2010-12-30
Labdien!Man ir 29 gadi. Jau vairākas dienas man ir sāpes krustos un izstaro uz labo kāju.Velkošas sāpes. Grūti kustēties un pieliekties. Zinu ka muguras krūšu daļā ir šmorļa trūces un kakla skriemeļu nestabilitāte. diemžēl man ir sēdoš darbs 12 stundas. Ko jūs man ieteiktu? Jau iepriekš paldies!
Atbilde:
2010-12-30
Jūs varat lietot zāles tūskas un sāpju mazināšanai, B grupas vitamīnus. Būtu labi griezties pie neirologa, lai veiktu pilnu neiroloģisku izmeklēšanu, iespējams, būs nepieciešama mugurkaula magnētiskā rezonanse.Pēc akūtā perioda jāgriežās pie fizioterapeita, tas parāda vingrojumus un veic nepieciešamās korekcijas.
Līgucis
2010-12-27
Vai osteopātija varētu palīdzēt zīdainim vieglāk iemigt un labāk gulēt? Bērnam 3,5 mēneši, iemieg tikai uz rokām šūpojot. Dienā max noguļ 30 min, ja nenoķeram mošanās brīdi un atkal neiešūpojam. Arī naktī nemierīgi guļ - raustās. Tikko sācis arī rokās izliekties un brēkt, tāpēc rodas grūtības iemidzināt pat rokās. Plecu daļā konstatēts tonuss, sākam iet uz Bobata vingrošanu. Paldies!
Atbilde:
2010-12-27
Domāju, ka osteopātija Jūsu gadījumā var palīdzēt.Osteopātiski izmeklējot bērna galvaskausu, vēderu, mugurkaulu varēs noteikt iespējamo cēloni miega traucējumiem.
Lelde
2010-12-26
Sveiki. Esmu 20 gadus veca jauniete un pirms diviem gadiem man konstatēja visiem skriemeļiem Šmorļa trūces. Dzēru dažas zāles,apmeklēju airobiku, sāpes mazinājās, taču šobrīd atliecoties mazliet ir tāda saūta, ka muguru lauž uz pusēm vienā punktā. Kā būtu ieteicams rīkoties?
Atbilde:
2010-12-26
Būtu vēlams atnākt uz pārbaudi. Ar peciāliem testiem mugurkaula skriemeļiem, iegurnim varēs noteikt sāpju cēloni. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims
Ilga
2010-12-20
Labdien!Man ir 45 gadi,un vairakus gadus atpakalj arsti atklaja ka man ir mugurkaula deformacija astes kaula rajona.tagad saliecoties es jutu sapes mugurkaula rajona,un ari pamaniju to ka man biezi sak tirpt rokas.Ar ko tas ir saistits,varbut tas ir kads iespiests nervs mugurkaula?Vai ari kas cits?
Atbilde:
2010-12-20
Sāpes muguras lejasdaļā ,ko rada noliekšanās var radīt saīsinātie kāju muskuļi,asimetrisks iegurnis,rētaudi,samazināts zarnu kustīgums,jostas skriemeļu bloks.Nospiests nervs var izsaukt roku tirpšanu.
Lana
2010-12-20
Labdien, Vadim! Bērnam (8 gadi) ir nervu tiki un obsesīvas kustības (навязчивые движения). Ir arī uzvedības traucējumi (hiperaktivitāte, kliedēta uzmanība). Grību uzzināt, vai ir iespējams bērnam palīdzēt ar osteopātiju? Paldies.
Atbilde:
2010-12-20
Domāju,vienmēr var kaut ko palīdzēt.Ir jāizmeklē bērna galvas kauli,mugurkauls utt.Izejot no atrades varēs pateikt konkrētāk.