Artūrs
2011-01-16
Labdien, velos pajautāt par sāpēm kājās,precīzāk sāpēm apkšstilbos,pašam liekas kā sāp ikra muskuļa lejas daļa , vai arī plekstveida muskulis, reizēm sāp ari apakšstilbs visā garumā tajā vietā kur kaulam pievienojas ikra muskulis, es strādāju fizisku darbu(celtniecībā), un pēc darba parasti eju uz basketbola treniņiem, 2-4 reizes nedēļā, kājas parasti sāk sāpet tad kad sāku izpildīt kādus palecienus , sāpes var just visvairāk tajā brīdi, kad atrauju kājas no grīdas,ir bijis ka kājas paliek sāpīgas arī darbā. Reizēm ir sāpes abās kājas reizēm tikai vienā, pēc treniņa kad eju mājās sāpes praktiski vairs nejūtu. Agrāk ļoti trenēju vertikālo lecienu, tagd kajas vispar netrenēju , tikai tik cik spēlējot basketbolu.
Atbilde:
2011-01-18
Iespējams, sāpes rada saīsināts ikru muskulis.Pamēģiniet šo muskuli izstiept,vairākas reizes dienā,katru stiepšanu izpildot vismaz 30 sek.
Marina
2011-01-16
Labdien... Gribēju uzzināt, vai var kaut ka līdzēt zīdainim (3 nedēļas), ja viņš pastāvīgi atgrūž pienu (baroju ar krūti), pat ja sagaidām atraudziņu?! Un vai ar tik mazu bērnu arī var braukt pie Jums uz konsultāciju? Paldies!
Atbilde:
2011-01-16
Mēģināšu palīdzēt :-)
Kristīne
2011-01-13
Labdien! Vēlētos uzzināt sekojošo: vai Jūs varat palīdzēt, ja bērns (2.g.) ir palicis ļoti nervozs, sācis sist sevi ar rokām pa galvu un pat matus rauj ārā. To vīsu viņš dara pie jebkura neliela pārdzīvojuma, stresa, pie jebkura vārda "nē", "nedrīkst". Pēdējā laikā ir palicis pavisam nervozs, pat liekas, ka bez iemesla sev sit. Jau iepriekš liels paldies par atbildi!
Atbilde:
2011-01-14
Labdien!Domāju,ka palīdzēt varēs.Palpatori jāizmeklē bērna galviņa.Iespējams, ir galvaskausa šuves vai membrānas fiksācija. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts
Līga
2011-01-12
Labvakar. Manai meitiņai ir 3,5 mēneši. Vēlams uz konsultāciju,jo šodien masiere pateica ka vienai gūža ir lielāka par otru,vai tā varētu būt? Un mugurai plecos ir tonuss.
Atbilde:
2011-01-13
Labdien,Līga!Mums jāsarunā vizīti, tad arī apskatīšu Jūsu meitiņu. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims
uldis
2011-01-12
Labvakar ! Ko nozīmē šmorla mezgli Th11-Th12-Li1-Li2
Atbilde:
2011-01-14
Šmorla trūce - starpskriemeļu diska saturs tiek iespiests skriemeļa ķermenī.To var redzēt rentgenā, reti tas izsauc kādu simptomātiku.
Rita
2011-01-11
Labdien. Īsi pēc vingrinājumu izpildīšanas mājās, man sāka sāpēt muguras labajā pusē sāns. Radās arī tādas kā atsāpes priekšpusē, ribu rajonā. Pēc ilgākas atrašanās stāvus, sāns sāk sāpēt, man ir jāatguļas, jāapsēžas. Kas tas varētu būt? Smēres īpaši nepalīdz. Paldies.
Atbilde:
2011-01-12
Labvakar!Ļoti iespējams,ka esat sastiepusi vai pārpūlējusi muskuli,kurš stiprinās pie ribas,riba ir nofiksējusies,tiek kairināts starpribu nervs,tāpēc sāp priekšpusē.Ja smēres nepalīdz,tad ir jāatnāk,lai ribu var nokoriģēt manuāli,jo iespējams tā ir mehāniska problēma.
Dace
2011-01-11
Labdien,ļ.cien.,Vadim.Man dēliņam ir 3 ar pus gadiņi un ģimenes ārsts tagad tikai noteica,ka viņam ir plakanā pēda un veidojas x veida kājas.Vai Jūs man varētu ieteikt ko darīt?Es apavus viņam esmu pirkusi tos labakos.ļoti gaidīšu Jūsu atbildi.Jau iepriekš liels Jums paldies.
Atbilde:
2011-01-12
Labdien,Dace!Bērnam 3,5 gadu vecumā plakanā pēda un x veida kājas ir fizioloģiska parādība.Bērnam sasniedzot 6 gadu vecumu visam vajadzētu mazināties,izzust. Riska faktori,ka augšminētā problēma var palikt:liekais svars,saišu palielināts kustīgums,iegurņa un apakš.ekstremitāšu somatiska disfunkcija.Ja nemierīgs prāts,varat vienreiz pierakstīties.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims