Elina26
2011-03-05
Labdien!Ja bernam aprili bus jau 2 gadi,vai noguleto pakausi-deformau galvas formu var labot?ir ari kaklins skibs,kajina.
Atbilde:
2011-03-06
Labdien,Elīna!Jo ātrāk bērnam uzsāk osteopātisku terapiju,jo lielāka iespēja labot redzamās deformācijas,asimetrijas.Droši vien, būtu labi atnākt uz vienreizēju konsultāciju,izmeklēšanu, tad varētu pateikt ko vairāk par bērna stāvokli.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims Puharts
Iluta
2011-02-14
Sveiki. Rakstu jau trešo reizi, bet nesaņemu atbildi. Vai Jūsu kompetencē ir pēdu diagnostika? Mans bērns (1,9g) papēdīšus min uz iekšu, gribētu lai pseciālists apskata un iesaka pareizus apavus. Paldies.
Atbilde:
2011-02-14
Labdien,Iluta!Jūs varat atvest savu bērniņu,lai izmeklētu pēdas,kāju locītavas,iegurni.
Kristaps
2011-02-13
Sveicināti! Nesen esmu novērjois, ka labais plecs ir saliekts vairāk uz priekšu nekā kreisais. Visu laiku labajam plecam ir sajūta, ka viņš ir zemāks par kreiso, bet patiesībā viņš izskatās pat augstāks. Iztaisnojot abus plecus, labajam plecam parādās tāds kā neliels muskuļu bumbulis kā arī ar laiku sāk nedaudz notirpt labā roka, bet otrs plecs ir pilnīgi normāls un nekas tāds nav. Ko Jūs varētu ieteikt darīt ar šo plecu?
Atbilde:
2011-02-14
Labdien,Kristap!Ja plecam nav bijusi trauma,tad jāstiepj krūšu muskuļi, augšējā trapece un jānostiprina starplāpstiņu muskuļi.
Dina
2011-02-11
Vai ir iespējams reāli uzlabot tā saucamo o veida kāju formu, tikai lieta tāda, ka šī forma man parādās sākot no ceļiem uz leju, nevis visā kāju garumā, tas ir, pašos ceļos. Kad kājas sasprindzina, tad skats uzlabojas. Esmu lasījusi, ka tas ir atkarīgs no ceļu saišu stipruma utt., bet tā arī skaidrībā neesmu tikusi, kādi būtu vajadzīgi vingrinājumi vai kādi citi pasākumi reālai situācijas uzlabošanai, jo nekur nekādus konkrētus vingrojumu kompleksus neatrodu.. Vecums - ap 30.
Atbilde:
2011-02-12
Ja ir palielināts apakšstilba kaulu izliekums,tad Jūsu vecumā nevarēs neko izlabot.Ja tas saistīts ar noteiktu muskuļu vājumu,tad tos uztrenējot var panākt zināmu rezultātu.
Linda
2011-02-10
Sveiki! Man ir sēdošs darbs/apmēram 1mēnesi/ .. pēdējā laikā jūtu muguras daļā zem lāpstiņām tādu kā svilināšanu, dedzināšanu.. kad pieskarās šķiet, kā ar adatu.. ko Jūs varētu ieteikt? - varbūt kādas smērītes? Vai arī jādodās pie ārsta?
Atbilde:
2011-02-12
Jūsu gadījumā būtu lietderīgi manuāli izmeklēt mugurkaula skriemeļus un ribas.Iespējams, šo struktūru fiksācijas rada dedzinošo sajūtu.
Līva
2011-02-09
Labdien, pēc dzemdībām izjūtu sāpes dupša labajā vaigā - kaut kur dziļi iekšpusē tā kā no augšpuses! Sāpes brīžiem ir tik spēcīgas, ka nevaru nostāvēt uz labās kājas - šķiet, ka no sāpju avota šīs sāpes izplatās pa visu kāju! Kāds varētu būt sāpju cēlonis?
Atbilde:
2011-02-09
Sāpju cēlonis var būt asimetrisks iegurnis vai arī bumbierveida muskuļa saīsinājums.Bieži abi kopā.
Inguss
2011-02-01
Sveicināti! 2 dienas atpakaļ tika veikta manuālā terapija, jo bija asimetrisks iegurnis, bet efektu nevar just. Es vēlējos uzzināt vai efekts parādīsies tikai pēc kāda laika, vai arī ir jāveic atkārtota procedūra?
Atbilde:
2011-02-01
Ne vienmēr manipulācijas ar kauliem dod vēlamo efektu,jo cēlonis asimetriskam iegurnim var lokalizēties arī citur:vēdera orgānos,galvaskausa kaulos,rētaudos...