Ieva
2011-07-26
Labdien, dakter! Sakiet, lūdzu, vai Jūsu piedāvātie vingrojumi tenisista elkonim ir domāti profilaktiski jeb arī tad, kad elkonis jau ir ilgu laiku sāpīgs un nav līdzējušas arī fizioprocedūras ar lāzeru? Kad mēģinu vingrojumus pildīt, muskulis, protams, sāp vēl vairāk, bet varbūt tā ir tikai sākumā? Iepriekš - paldies par atbildi.
Atbilde:
2011-07-31
Ja izpildot vingrojumus sāpes paliek spēcīgākas, tad būtu vēlams veikt specifiskus testus rokai, lai noteiktu īsteno sāpju cēloni.
Karīna
2011-07-21
Labvakar! mani ļoti interesē,ko nozīmē,ja zīdainītim( 24 dienas),ir nelīdzena galviņas aizmugurējā daļa-pakausis? liekas,ka kauliņi vietām ir izbīdījušies.Un vēl,liekas,ka ir ļoti sspringusi,it īpaši saspringst ,kad iedod māneklīti. Paldies jau iepriekš
Atbilde:
2011-07-22
Zīdaiņa galvas formu nosaka viņa guļa(pozīcija dzemdē) un dzemdības.Ja jums liekas,ka bērna galviņa ir asimetriska,nelīdzena,tad būtu labi atnākt uz konsultāciju,jo galvas formu bērnam var labot līdz gada vecumam.Ar cieņu,Vadims Puharts
Zanda
2011-07-18
Labdien! Vēlos pajautāt sakarā ar bērnu.Dēlam gandrīz 3 gadi,viss uz aci stājā šķiet normāli,tikai skrienot bērns vairāk tipina,liekas ka neceļ ceļgalus,un skatoties no mugurpuses ceļgali satuvinās kopā.Vai šeit varētu būt kāda problēma?Un cik maksā konsultācija bērnam? Paldies!
Atbilde:
2011-07-22
Labdien,ir grūti ko pateikt,ja nav apskatīts bērns.Jānotestē cik kustīgi iegurņa kauli un kāju locītavas,muskuļu garums.Vizīte bērnam maksās 25 lati.
Ilona
2011-07-15
Sveicināti!Man ir sekojoša problēma:šausmīgi savilkti plecu muskuļi,jūtu diskomfortu starp lāpstiņām.Sāpju kā tādu nav,tikai savilkts šausmīgi.Sāku vingrot,daudz staigāt.Kad to daru tad nejūtu neko,kā apsēžos vai apguļos,jūtu.Dažreiz jūtu ar tādu kā pulsēšanu ausīs,it īpaši,kad iedzeru vīna glāzi vai kādu alkoholu.Man ir 40 gadi.Problēmas ar muguru ir bijušas arī agrāk.Gadus 4 atpakaļ bija izbīdījušies skriemeļi,jutu,ka slikti ar sirdi,kad dakters iebīdīja man viņus atpakaļ,viss pārgāja.Kādu laiku nekādu sūdzību.Tagad atrodos ārzemēs.Vai lūdzu nevarētu ieteikt kādus vingrojumus,vai pašmasāžas veidus,jo pie ārsta kādu laiku netikšu.Saprotu,ka vajag izmeklēties.Vai tā ir spondiloze?Vai no tā ,ka izbīdās skriemeļi,var būt tādas sajūtas?Paldies.
Atbilde:
2011-07-18
Labdien,Ilona!Vingrojumus un pašmasāžas tehnikas kakla plecu rajonam varat atrast mājas lapas sadaļā publikācijas.
Baiba
2011-07-12
Labdien Vadim!Manu dēlu nomoka sāpes muguras lejas daļā,apmēram krustu rajonā,vai pat zemāk.Viņš nodarbojas ar sportu un viņam sāka sāpēt pie asām kustībām,lēcieniem,un pats dīvainākais,ceļot kāju augšā un lejā izjūt sāpes.Lūdzu uzklausiet un dalieties domās. Paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2011-07-13
Sportojot,iespējams,ir uzsists uz agšu iegurņa kauls,simfīze vai arī sagriezies krusta kauls.No augšstilba kaula iet muskuļi uz iegurni,jostas daļas skriemeļiem,tāpēc cilājot kāju ir sāpes,dēļ asimetriskā iegurņa.Būtu vēlams atnākt uz vizīti,lai varētu noteikt galveno problēmu un veikt nepieciešamo korekciju.
Melitina
2011-07-10
Labdien! Man atklāja šādu vainu mugurā:ASIMETRISKI SAŠAURINĀTAS DISKU SPRAUGAS,ĪPAŠI 4-5,ventrolaterālie marginālie spondilofīti,Slēdziens: Deform.spondiloze. L4-5 diska patalogija. Vai tas ir gana slikti,varbūt ir kādi ieteikumi --kā rīkotie tālāk?Vai tās ir ārstējams vispār??Būšu ļoti pateicīga par ieteikumiem .
Atbilde:
2011-07-13
Labdien,Melita!Ieteikumus un rekomendācijas varu dot tikai pēc tam,kad esmu Jūs apskatījis un izmeklējis.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims.
Valentīna
2011-07-08
puisītim 5 mēn. ir izgulējums galviņai vienā pusē. mēģinām guldīt uz otru pusi, bet īstu uzlabojumu nav. Pēc iepriekšējiem komentāriem spriežot ir vajadzīgas apmēram 4-5 apmeklējumi. Cik bieži apmeklējumi, jo nedzīvojām Rīgā un būtu pagrūti izbraukāt. Vai varat ieteikt kā guldīt mazo, lai negroza galvu uz nevēlēmo pusi. Esam sttējuši dvieļus, bet viņš vienalga izgrozās. Iepriekš paldies.
Atbilde:
2011-07-13
Jūs varat viņu biežāk likt pozīcijā uz vēdera.Protams,būtu labāk atbraukt,lai varētu novērtēt cik situācija ir nopietna.Pastāv iespēja,ka galviņa var pati izlīdzināties,bet tas ne vienmēr tā notiek.Ir jāatcerās,ka galvas formu ar osteopātisku metodpi var izlīdzināt līdz gada vecumam.Ar cieņu,Vadims!