Laima
2011-10-27
Bija celgala trauma ar saites pliisumu. Peec gipssa nonemsanas daktere ieteica izometriskos vingrojumus. Kaadi tie ir?
Atbilde:
2011-10-29
Izometrisko vingrojumu laikā muskulis tiek sasprindzināts,bet kustība locītavā nenotiek.Šis sasprindzinājums tiek noturēts 5-8 sek,veic 5-10 piegājienus.
Inese
2011-10-26
Labdien, gribam pierakstīties pie Jums uz vizīti, gribēju tik precizēt vai var kaut ka palīdzēt bērnam (4 gadi) ir izteikta neiroze (pasliktināta runa, emocionāls, slikti ēd, mirkšķina acis), viena actiņā ir atklāts astigmātisms, ļoti bieži ir iesnas, kuras krājās kaklā un pāriet uz austiņām...Vai varat pie šādām problēmām kaut kā palīdzēt, novērst!!!! Jau iepriekš paldies!!!
Atbilde:
2011-10-26
Domāju, ka daudzām Jūsu nosauktajām problēmām varētu palīdzēt.Ar cieņu, Vadims Puharts!
ieva
2011-10-26
Labdien! Problēma mazdēliņam-nu jau gandrīz gadu bērns (5g.v.) stostās. Iemesls neiroloģisks- pārbīlis.Ir vests gan pie neirologa, gan logopēda, dzēris zāles, bet labi nav. Vai ir reāla iespēja, ka osteopāts var palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2011-10-26
Es ieteiktu Jums griezties pie Su-Džok ārsta.Terapijā tiek izmantota ārstēšana emocionālā līmenī ar gaismu un aizkrāsojot uz meridiāniem aktīvos punktus (dr.Salova 29283314).Šī metode ir efektīva un galvenais nesāpīga.Tāpat var izmantot Baha ziedu terapiju (www.ziedu-energija.lv)
Velga
2011-10-26
Labdien! Man bija labā pleca locītavas rotatoru manžetes bojājums,augusta beigās bija operācija-uzlika šuvi.pamazām iekustinu plecu,bet nu jau 3 nedēļas sāp mugura labajā pusē lāpstiņas rajonā un tikai pa nakti,ik pēc 1-1.5 stundām no sāpēm pamostos,ir stīvs plecs ,mugura un velkošas sāpes labajā rokā.Ko darīt? Vai varētu būt pleca vaina vai kas cits? Varbūt variet palīdzēt? Jau iepriekš,paldies.
Atbilde:
2011-10-26
Labdien,Velga!Muguras sāpes var izraisīt bloķējies skriemelis,savilkts nervs,muskuļu trigeri,fiksēta riba...Iespējams,Jūsu pildītie vingrojumi pārpūlē citus muskuļus,cik pareizi tos pildat?Pirms tam būtu vēlams atbrīvot plecu joslas kaulu savienojumus utt.Kamēr nav apskatīts, grūti ko ieteikt...
Saiva
2011-10-24
Labvakar! Sieviete ap 50. Ir muguras jostas daļā problēmas. Nejauši atklāja arī galvā cistu ar vēderiņu pakauša daļā. Ārsts teica, ka nekādas fizioterapijas. Vai tiešām nevar vingrot? Jo ir šļūkoša gaita un līdzsvara traucējumi. Vai kustības vairs nekad nevarēs atjaunot? Paldies, gaidu Jūsu atbildi.
Atbilde:
2011-10-26
Domāju,ka vingrot var un vajag,bet pareizi jāpiemeklē vingrojumi.Vai varēs atjaunot kustības?Par to nevar viennozīmīgi spriest,jo ir ļoti daudz faktoru,kas to var ietekmēt un katram tas ir ļoti individuāli.
Gunta
2011-10-18
Meitai 16 gadi. Veicot rentgenu mugurkaulam konstatēja šlateri. Cik saprotu izārstēt to nevar, bet ko darīt, lai nesāpētu? Vai tas pēc kāda laika var pāriet? Vai uz trenažieru zāli drīkst iet?
Atbilde:
2011-10-26
Varbūt Jūs domājāt Šmorla trūci?Šmorla trūce parasti neizsauc sāpes.Problēma drīzāk ir iegurņa kaulos via gremošanas sistēmā.Uz trenažieriem var iet,bet pirms tam ir jāsakārto mugurkauls.
Saule
2011-10-12
Manai gadu vecajai meitiņai ir no dzimšanas greizas pēdiņas. Nav smagā formā, bet bija ģipši, šinas un tagad uz nakti liekam Denisa Brauna šinas. Viņa ja grib var iztaisnot pēdiņas pavisam taisnas, bet viņai labāk patīk savilkt uz iekšu. Varbūt Jūs varētu palīdzēt? Esam gājuši pie fizioterapeita un Bobata vingrošanu un masāžām.
Atbilde:
2011-10-26
Osteopātija var tikt izmantota kā papildus metode šai problēmai.Šeit jāstrādā un jāsadarbojas virākiem speciālistiem.Ar cieņu,Vadims Puharts!