Martins
2011-04-22
Sveiki! Man jau sen ar asinsvadiem ir problēmas, bet tie nav tik lieli, lai par tiem tā īpaši uztrauktos, bet rada neertības, it īpaši gulēt ejot, tagad viņi ir pazuduši un man pēdas tirpst locītavu rajonos.(tieši zem locītavām tā sānu daļa). Ar apvaviem tur nav nekāda sakara, es nezinu, kāpēc tā...
Atbilde:
2011-04-25
Pirms gulētiešanas pamēģiniet veikt kontrastdušas,dienas garumā izstiept ikru muskuļus.Tirpšanu var izraisīt asinsvadu problēma.
Eva
2011-04-21
Labdien!Sakiet,lūdzu,vai pie Jums var vest bērnu,kuram ir bērnu cerebrālā trieka.Neirologs it kā ieteica tieši osteopātu,taču nezinu vai Jūs spējat kaut kā palīdzēt.
Atbilde:
2011-04-21
Labdien!Domāju,ka jūs varat atbraukt.Osteopātija kopā ar citām ārstēšanas metodēm var uzlabot bērna stāvokli.
Ilva`
2011-04-19
Labdien. Man pēdējajā laikā ir ļoti neptīkamas sāpes sprandā un lāpsiņās. Nevaru iekārtoties naktī uz spilvena, kā arī pa dienu ir ļoti liels dikomforts. Sēžot pie darba galda ir tā, ka gribas mesties uz grīdas un apgulties , jo lāpstiņu rajonā sāk ļoti sāpēt .. :( Arī galvu, dažkārt ļoti grūti noturēt , gribas pieliekt, atrast stāvokli kādā būtu labi , bet nav. Gribētu uzzināt vai pie šādām sūdzībām varētu rasties sūdzības par roku vājumu un pirkstu stīvumu?! Ko jūs ieteiktu ? Varbūt aiziet pie jums uz konsultāciju !? Cieņā, Ilva
Atbilde:
2011-04-21
Labdien, Ilva!Roku vājumu var izsaukt kakla skriemeļu problēmas,plaušu pleiras saišu un kakla muskuļu sasprindzinājums,pirmās ribas fiksācija.Iespējamo problēmu nosaka palpatori un to iespējams koriģēt manuāli.
Rolands
2011-04-14
Es vēršos jums ar locītavu problēmām ar krakšķēšanu, ko darīt, ja tas nav iedzimts, dzert daudz ūdeni, vai lietot speciālas tabletes, piemēram kā "arthro stop plus", priekš saišu atjaunošanos, un priekš locītavām, lai saites nebūtu tik lokanas un vairs nekrakšķētu. Es ar šo problēmu saskaros kopš 14 gadu vecuma, un nu jau man ir 20 gadu, vasarā būs 21, nezinu pie kāda ārsta lai iet, biju pie ģimenes ārsta, ārsts teica, ka jāizdzer ūdens 2 litri dienā, jums šķiet, ka tad vairs locītavas nekrakšķētu. Tas taču nav artrīts! Lūdzu atbildiet fizioterapeit Vadim.
Atbilde:
2011-04-15
Tas nav artrīts,tāpēc glukozamīns,artrostop nepalīdzēs,ūdens dzeršana ir laba lieta,bet tas jūsu gadījumā nemazinās krakšķēšanu.Varbūt pameklējat atbildi interneta resusos!Ar cieņu,fizioterapeits Vadims
Rolands
2011-04-13
Jautājums speciālistam Vadimam. Ko man darīt ja krakšķ plaukstas locītavas, pirksti (iekšā locītavā), kāju pirksti, elkoņi, ceļgali, īkšķu locītavas, un lāpstiņas. Vai šo problēmu var novērst? Es ar šo problēmu saskaros ikdienā, gan mājās, gan darbā, un arī naktīs man ir grūti aizmigt, jo tad ir jāmostas augšā, lai izkrakšķinātu visu savu ķermeni. Man ir nepatīkama sāpju sajūta tos krakšķinot, varbūt ir jādzer daudz šķidrums priekš locītavām, vai jāveic injekcijas vai operācija? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu, jo bieži es izkrakšķinu savus kaulus un locītavas un man sāp, ko man darīt? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu fizioterapeit Vadim.
Atbilde:
2011-04-14
Ja locītavas krakšķ no bērnības,tad cēlonis var būt pārāk liela saišu lokanība,locītavu virsmas ir vaļīgākas un tas arī rada krakšķēšanu.Šai problēmai nav specifiskas terapijas,jo to nosaka iedzimtības faktors.
Ginta
2011-04-08
Vēlos uzzināt vai varat palīdzēt šādā jautājuma? Man 16.08.2010. piedzima meitiņa 3610 g 53 cm, un joprojām ir problēmas ar svaru, ļoti švaki pieņemas svarā. Šobrīd sver ~6400 g un 64.5 cm. Ko Jūs ieteiktu un kas būtu jādara? Esmu bijusi pie daudziem ārstiem. Viss esot ok, vairāk jādod ēst treknākus ēdienus. Paldies par atbildi jau iepriekš.
Atbilde:
2011-04-11
Labdien,Ginta!Bērns ēd tik cik viņš pats vēlās.Ja nav spēcīga atgrūšana,vairāku dienu aizcietējumi,kolikas,tad nav pamata uztraukumam.
Vera
2011-04-08
Labdien, sakiet lūdzu, vai 32 gados var sākt labot stāju? Īpašas problēmas ar mugurkaulu nav bijušas, bet visticamāk no sēdoša darba, ejot, saliecos uzpriekšu.
Atbilde:
2011-04-08
Labdien, Vera!Šādā vecumā globāli mainīt stāju vairs nevar, jo kustību balsta aparāts ir jau noformējies. Bet var uzlabot muskuļu lokanību, spēku, locītavu kustīgumu, kas nākotnē novērš problēmas, ko rada stājas traucējumi - sāpes muskuļos,kustību ierobežojumu mugurkaulā, locītavās.