Saule
2011-10-12
Manai gadu vecajai meitiņai ir no dzimšanas greizas pēdiņas. Nav smagā formā, bet bija ģipši, šinas un tagad uz nakti liekam Denisa Brauna šinas. Viņa ja grib var iztaisnot pēdiņas pavisam taisnas, bet viņai labāk patīk savilkt uz iekšu. Varbūt Jūs varētu palīdzēt? Esam gājuši pie fizioterapeita un Bobata vingrošanu un masāžām.
Atbilde:
2011-10-26
Osteopātija var tikt izmantota kā papildus metode šai problēmai.Šeit jāstrādā un jāsadarbojas virākiem speciālistiem.Ar cieņu,Vadims Puharts!
Evija
2011-10-08
Labdien!, man ir jostas daļas deformējošas spondilartrozes pārmaiņas un astes kaula trauma, jau kādu laiku sāp mugura un pēdējā laikā sāka tirpt kreisā kāja, pirksti, krustu daļa un dibens.ko darīt?
Atbilde:
2011-10-08
Būtu labi iztaisīt mugurkaula izmeklēšanu(magnētiskā rezonanse,kompjūtertomogrāfija),neirologa apmeklējums, pec tam osteopāts,fizioterapeits.
Astrīda Kodola
2011-09-25
Labdien ! Diezgan sen man ir problēmas ar kaulu sistēmu. Izteikta osteoporoze.Man jau vairāk kā mēnesi, tirpst kreisās kājas pēdējie pirksti,paliek it kā nejūtīgi.Gurst kāja, ir sāpes muskulī.Lietoju mugurai zāles "Protelos".Ne tik stipri,bet tāpat jūtamas sāpes muguras lejas daļā. Vai man varētu palīdzēt osteorefleksoterapija ? Paldies !
Atbilde:
2011-09-25
Nevarēšu pateikt par osteorefleksoterapiju,bet osteopātija,iespējams,varētu palīdzēt,to varēs pateikt pēc manuālas izmeklēšanas.
Ints
2011-09-14
Labdien! Ar nezinu vai jautāju pareizā vietā,bet ceru,ka ieteiksiet ko,40g sieviete slimo 7g ar multiplo skr,sākumā vēders[prese] bij piepampusi un cieta,kā akmens,tagad tas ir ar gadiem nogājis,bet vēders tāpat ir savilkts un jāguļ visu laiku uz vēdera,jo sajūta,kā kāds žņaudz vēderu [midakalmi untt.garām]ģimenes ārsts bezspēcīgs,atbilde,tas no slimības,kaut ar šo slimību ,no 2tūkst,nezinu ,nievienu,kam tā.kad vēl staigāja,mēģināja parāpot,vēl vairāk sāp,ceru,ka palidzēsiet ar padomu. Ar cieņu.Ints
Atbilde:
2011-09-16
Ja vēdera problēmas saistītas ar funkcionālām problēmām:žults atteci,zarnu un apzarņa spazmu,vēdera rētaudiem,tad var palīdzēt.Bet to varēs pateikt izmeklējot manuāli.
Maija
2011-09-12
Labdien, Mana gadu vecā meitiņa kopš 5mēn. vecuma ļoti nemierīgi guļ naktīs, bieži raudot mostas vai slienas rāpus un apsēžas, sevi pamodinot. Bērns ir ļoti aktīvs, pa dienu daudz iespaidi, daļēji "norakstām" šo problēmu uz aktivitāti. Vai ir iespēja, ka osteopātija tomēr mazina nakts pamošanos? Un ko darīt, ja bērnam izteikti nepatīk ārstu apmeklējumi, pārsvarā raud, ja svešs cilvēks kaut ko dara ar viņu? Vai vispār šādai vizītei būs jēga? Paldies.
Atbilde:
2011-09-16
Labdien,pastāv ļoti liela iespējamība,ka cēlonis negul�šanai var būt pirmā kakla skriemeļa un pakauša kaula fiksācija,iekšējo orgānu sasprindzinājums utt.Šajā vecumā nav viegli strādāt,bet ne neiespējami,osteopātija nav sāpīga metode.
Daina
2011-09-12
Sveicināti,dakter.Manam dēlam 14 gadi pavasarī parādījās sāpes mugurā.Magnētiskā rezonancē uzrādās diska trūce un vēl mugurkaula liekums aug uz pretējo pusi.Neiroķirurgs iesaka operāciju,bet tajā pašā laikā garantijas nav .Kādas būtu iespējas ierādīt mugurkaulam pareizo virzienu un vai var iztikt bez operācijas?
Atbilde:
2011-09-16
Jums jāatnāk ar mugurkaula bildēm,ja sāpes neizstaro pa kāju, tad, iespējams, varēs palīdzēt un operācija nebūs jātaisa.
Rita
2011-08-05
Labdien! Puikam (gandrīz 6 gadi vecs)ir izteikta tendence staigāt uz pirkstgaliem, tas tā ir, kopš viņš sāka staigāt (+ ir logopēdiska rakstura problēmas). Esam apmeklējuši neirologu, tai skaitā BKUS, parakstīja masāžas un medikamentu mydocalm, bet pēc mēneša labāk nekļuva. Saprotu, ka pie vainas ir paaugstināts muguras lejasdaļas tonuss + tas, ka saitītei ir apgrūtinoši, ja tiek staigāts uz pilnas pēdas. ja ar bērnu spēlējas, tad viņš var iet arī uz papēžiem, atraujot purngalu no zemes kādu centimetru. Ejot uz pungaliem, ir sasprindzinājums arī plecos - uzrauti. Jautājums - vai šajā vecumā vēl ir iespējams kaut ko līdzēt, apmeklējot osteopātu? Vēlos saprast, vai ir vērts - nedzīvojam Rīgā un naudas līdzekļi ir ierobežoti, bet, ja ir gaidāma uzlabošanās, apsvērtu iespēju to izdarīt. Cik vizītes, maksimāli, būtu nepieciešamas? Jau iepriekš paldies!
Atbilde:
2011-08-07
Labdien,Rita!Osteopātija uzlabo nervu,asins un limfas rites sistēmu darbību.Tāpat pozetīvi ietekmē iekšējo orgānu funkciju un muskuļu,kaulu aparāta darbību.Ir grūti prognozēt kāda būs atbildes reakcija uz osteopātisku terapiju,katram tā ir savādāka,tāpēc grūti pateikt par prognozēm un terapijas ilgumu.Ar cieņu,Vadims Puharts