Elīna
2013-06-08
Labdien! Man zīdainim vienā pusē plakana galva. Vai osteopāts to var labot un kādi parasti rezultāti? Vai man bērns būtu jāved pie Jums jau tagad (2.5 mēn.) vai ir kāds cits vecums kad to darīt?
Atbilde:
2013-06-09
Bērnu būtu vēlams vest pēc iespējams ātrāk, jo līdz gada vecumam var mainīt galvas formu, vecākiem bērniem tikai galvaskausa kaulu kustīgumu. Rezultāti ir atkarīgi no deformācijas pakāpes, uzsāktā ārstēšanas vecuma, cik lielā mērā bērns ļaujas terapijai (osteopātiskā procedūra nav sāpīga, drīzāk neierasta, jo tiek turētas rokas uz galvas). Parasti osteopātija var palīdzēt, grūtāk ir pie lielām galvaskausa deformācijām.
Kristīne
2013-06-05
Labdien, Manai meitai ir 1 mēnesis un ir sākušās kolikas: raudāšana un nemiers visas dienas garumā, jo sāp vēders un ir pilnas zarnas ar gāzēm. Lasīju Jūsu rakstu, ka tādā situācijā varot palīdzēt osteopāts - vai tā ir, ka ar osteopātijas palīdzību ir iespējams ārstēt kolikas vai atvieglot bērna mokas? Dzemdības bija vieglas un ātras, bet tika lietota epidurālā anestēzija. Gaidīšu atbildi. Ar cieņu, Kristīne
Atbilde:
2013-06-09
Labdien, Kristīne! Osteopātija var atvieglot bērna stāvokli koliku gadījumā. Es parādu vecākiem arī masāžas paņēmienus vēderam, kuri palīdz vienmērīgi sadalīt gāzes zarnu traktā, kas mazina spiedienu un diskomfortu bērnam. Kopā ar osteopātisku ārstēšanu tas parasti dot labu rezultātu.
Mārcis
2013-06-04
Pirms četriem gadiem jauniešu pasākumā armrestlingā salauzu kreiso roku, augšdelma dist. metadiafīzē spirālveida lūzums. Aptuveni pusotru mēnesi nācās nēsāt ģipsi ar metāla smagumiem, operāciju netaisīja. Pagāja aptuveni mēnesis, pamazām atsāku sportu, svaru zāli, ar hantelēm uz kreiso roku sāku darboties pēc decembra, iespējams, pasteidzos. Par lūzumu atgādina kreisās rokas nedabisks izliekums; uztaisīju rentgenu - ārsti saka patoloģijas nav, neviens ķirurgs pie tāda gadījuma operēt neparakstoties. Tagad, protams, uzzināju par fizioterapeita iespējām palīdzēt šādos gadījumos pēc ģipša novilkšanas. Jebkurā gad. - vai praksē ir iespējams ar vingrojumu kompleksu vai citādām metodēm rokas izliekumu mazināt? Arī, ja kopš lūzuma pagājis ilgs laiks
Atbilde:
2013-06-09
Labdien, Mārci! Nedomāju, ka fizioterapija vai osteopātija varēs palīdzēt pie kaula deformācijas.
viesturs
2013-06-03
Sveicināti! jau apmēram 2 gadus man ir sāpes labajā celī, ka ir slodze uz viņu, piemēram tupjoties, ceļoties no krēsla, tagad sāpes ir stiprākas kad izdara spiedienu uz ceļa un ir sāpīgs krakšķis, man ir 17 gadi. Ar cieņu Viesturs
Atbilde:
2013-06-09
Labdien, Viestur! Jums būtu labi atnākt uz vizīti, lai varētu funkcionāli izmeklēt Jūsu celi. Atkarībā no atrades varētu domāt par iespējamajiem problēmas cēloņiem, vajadzības gadījumā veikt kādu papildus izmeklējumu.
Anna
2013-06-03
Labdien! Septembrī skrēju un pēkšņi sākās asas sāpes cirksnī,labajā pusē. Pēc 3 mēnešiem kļuva labāk un atkal varēju paskriet, tikai reizēm sākās vieglas sāpes cirksnī neatkarīgi no slodzes un fiziskajām aktivitātēm. Maijā, skrienot īso distanci sportā, pirms tam iesildījos, sākās tik spēcīgas sāpes, ka nevarēju paiet, un arī cirksnī labajā pusē. Tagad jau 3 nedēļas sāp, pastaigāt varu, bet piecelties un kustēties ir grūti, paskriet nevaru. Rentgenā nekas neuzrādījās. Vai tas varētu būt muskuļa plīsums? Ko man darīt un kur meklēt palīdzību?
Atbilde:
2013-06-09
Iespējams tā var būt cirkšņa trūce, to var diagnosticēt ķirurgs. Ja tā nav, tad būtu labi atnākt uz vizīti, lai varētu funkcionāli izmeklēt gūžas un iegurņa locītavas.
sanita
2013-05-16
Labdien,man jau ļoti sen ir kakla muskulu stīvums un muguru muskuļu sāpes, kad sap mugura muskuļi man uzreiz pāriet sāpes uz galvu. Sakiet lūdzu kāda veida masāža man būtu nepieciešama, cik reizes jāveic un ja man sāp kakla muskuli kad pieskarās vai vispār ir ieteicams tos izmasēt? Paldies
Atbilde:
2013-05-21
Pareizas darba un atpūtas pozas, vizīte pie fizioterapeita vai osteopāta, vingrojumi kakla daļai.Lūk nepieciešamās lietas. Jāatrod iemesls, masāža var dot efektu tikai uz to brīdi kamēr masē!
Iveta
2013-05-14
Labdien,jau vairākus mēnešus kreisā kāja, vairāk gurna rajonā ir tāda kā sāpe, durstoša sajūta, liekas itkā kā uz tirpšanu (pastiprināti no rītiem). Ko Jūs ieteiktu?
Atbilde:
2013-05-16
Jums jāgriežas pie fizioterapeita vai osteopāta, kas Jūs izmeklēs un veiks nepieciešamās korekcijas. Neredzot Jūs ir grūti kaut ko ieteikt!