Inese
2011-11-11
Zēnam 10 gadi.Ir ļoti specīgas galvas sāpes.Arsti diagnozi noteikt īsti nevar.Ir veikta kopjutertoografija, acu parbaude utt, utt. viss it ka ir normali , bet problēma saasinas.Vai no Jūsu puses ir iespejama kada palidziba.
Atbilde:
2011-11-12
Labdien,Inese!Būtu labi Jūsu dēlu osteopātiski izmeklēt,tad arī varētu pateikt kaut ko tuvāk.Ja tā ir funkcionāla problēma kakla skriemeļos,galvaskausa šuvēs,pakauša muskuļos palīdzēt varēs.Ar cieņu,Vadims Puharts!
Zane
2011-11-08
Labdien! Man meitai ir 11.gadu. Ļoti cītīdi spēlē basketbolu. Treniņi notiek katru dienu pa 1.5-2 stundām. Pa brīvdienām sāka ļoti sāpēt mugura krustā. Ģimenes ārsts pateica ka trūce un par sportu, lai aizmirst. Pierakstījos pie ķirurga uz konsultāciju. Jautājums ir vai tiešām tā tas var būt ka bērnam ir trūce un kas tas var būt? Vai pietiks tikai ar ķirurga kons.? Vai labāk būs kaulu lauzējs vai fizioterapeits vai varbūt abus man sameklēt? Kādus vingrojumus var taisīt lai mazinātu sāpes, jo ir tā ka nevar kurpes uzvilkt kājā? Vai treniņos lecot 2600 reizes ar lecamauklu var traumēt muguru krustā? Jo šobrīd liekas ka arī pēc tā sāka sāpēt tad pārgāja un tagat sap ļoti? Ļoti priecāšos, ja dosiet kādu pavedienu ar ko sākt un ko darīt, jo ar zālēm negribu bērnu "piepumpēt". Esam Liepājā. Vai jūs braucat arī vizītēs uz šejieni? Paldies!
Atbilde:
2011-11-09
Labdien,Zane!Ļoti grūti dot jebkādu padomu,ja nav redzēts pacients.Visticamāk jūsu meitai ir funkcionāla iegurņa problēma,kuru izsauca kāds spēcīgāks leciens uz vienas kājas.Parasti bērniem tas ir labojams pa vienu procedūru.Un varēs sportot tālāk.Bet pieņemu tikai Rīgā.
Uldis
2011-11-06
Labdien man ir tāda lieta.Varbūt jūs ko varat ieteikt. Piektdien iecēlos..norita bija notirpusi roka(labā)..visa.. velak tirpums pargaja, bet tirpums starp rāditajpirkstu un īkšķi palika, un ir jūtams ka tā plauksta taka nespēcīga ir. piemeram noliekot uz galda roku(sažmiegtu kulakaa) un mēģinot iztaisnot pirkstu tas izdodas ar grūtībām. peles klikšķināsana arī sagādā problēmas..darbs man nav saistīts ar datotu. Vai tas tirpums un daļeja plaukstas neveiklība pāries man pats no sevis vai jādodas pie kāda ārsta?
Atbilde:
2011-11-09
Jums ir nospiests radiālais nervs.Būtu vēlama neirologa konsultācija+fizikālā terapija rokai.Ja neko nedarīsiet...var pāriet,bet var arī palikt.Labāk ārstēt!
Eva
2011-11-01
Labdien!manai meitinai ir 7 menesi un vinai ir nogulets pakausitis(sanina)pediatrs teica ka pati izlidzinasies tacu nu jau 7 menesi un nekadu uzlabojumu!velos uzzinat Jusu viedokli,ka ari to cik maksa vizite un vai pienemat ari arsta nosutijumus un polises
Atbilde:
2011-11-02
Šādos gadījumos ar bērniņu ir labāk sākt strādāt ātrāk.Līdz vienam gadam vēl iespējams izmainīt galvas formu.Jo vecāks bērns,jo grūtāk strādāt ar galvaskausu.Polises pieņemu,vizītes maksa 25Ls.
Gita
2011-10-28
2004 gada man saka griezties galva uz kreiso pusi, pec gada arsts konstateja skibo kaklu, tagad man ir 49 gadi, sap kreisais plecs, roka, kaja, arsti saka ka neko ipasu izdarit nevar. Vai ta var but?
Atbilde:
2011-10-29
Izdarīt kaut ko vienmēr var,tas atkarīgs cik ilgi ir problēma un cik lielā mērā ir notikušas izmaiņas pašā kaulu sistēmā(skriemeļu osteofīti,skriemeļu locītavu artrīts utt.)
Laima
2011-10-27
Bija celgala trauma ar saites pliisumu. Peec gipssa nonemsanas daktere ieteica izometriskos vingrojumus. Kaadi tie ir?
Atbilde:
2011-10-29
Izometrisko vingrojumu laikā muskulis tiek sasprindzināts,bet kustība locītavā nenotiek.Šis sasprindzinājums tiek noturēts 5-8 sek,veic 5-10 piegājienus.
Inese
2011-10-26
Labdien, gribam pierakstīties pie Jums uz vizīti, gribēju tik precizēt vai var kaut ka palīdzēt bērnam (4 gadi) ir izteikta neiroze (pasliktināta runa, emocionāls, slikti ēd, mirkšķina acis), viena actiņā ir atklāts astigmātisms, ļoti bieži ir iesnas, kuras krājās kaklā un pāriet uz austiņām...Vai varat pie šādām problēmām kaut kā palīdzēt, novērst!!!! Jau iepriekš paldies!!!
Atbilde:
2011-10-26
Domāju, ka daudzām Jūsu nosauktajām problēmām varētu palīdzēt.Ar cieņu, Vadims Puharts!