Kristīne
2013-07-22
Labdien. Man noteica diagnozi locītavu hipermobilitātes sindroms,sāp ceļi. Vai var griezties pie Jums, lai saprastu kā pareizi ir jāvingro pie šādas diagnozes? Man 39 gadi. Paldies.
Atbilde:
2013-07-23
Jā, Jūs varat konsultēties!
Vita
2013-07-22
Sveiki! Mana problēma šāda...Pirms mēneša taisot špagatu kaut kas ļoti nokrakšķēja, bet tad piecēlos un it kā nekas nebūtu bijis varēju paiet, sēdēt, stāvēt bez problēmām. Bet tad jau nākamajā dienā pamanīju, ka dibens kaut kur nošļūk, kājas paliek lielas, smagas un resnas, vēders izgāzās...tieši lejas daļā...un nu ir tā ka sāp pat ejot un sēžot dibena un augšstilbu aizmugurē. Sāpes tādas velkošas, asas. Liekas ka kājas būtu izgrieztas un liekas ka muskulis pat ne savā vietā atrodas un sākuši arī ceļi krakšķēt...agrāk tā nebija un ļoti liels smagums kājās. Lūdzu palīdziet un sakiet vai ar jūsu osteopāta palīdzību to ir iespējams labot. Liels paldies jau iepriekš...
Atbilde:
2013-07-23
Osteopātija var palīdzēt. Ļoti iespējams, ka veicot špagatu Jums ir notikusi iegurņa kaulu savērpe. Parasti pietiek ar vienu peocedūru, lai to sakārtotu.
Krista
2013-07-18
Labdien! Bērniņam ir 8 mēneši un jau no sākta gala cīnamies ar negulētām naktīm. Iesākumā celšanās 3-4 naktī likās normāla, jo mazais vēl ir pavisam maziņš, bet kad tuvojās 5, 6, un jau 7 mēnesis un dažas dienas celšanās naktīs jau bija padsmit reizes, tad sāk likties, ka kaut kas nav kārtībā. Kādēļ mazais tik bieži ceļas? Visas šīs reizes esmu likusi mazo pie krūts, lai viņu nomierinātu un mazais ātrāk aizmigtu. Pēdējo nedēļu celšanās katru nakti ir pie 10 reizēm un katra no šīm pamošanās reizēm ir ar raudāšanu. Fizioterapeits un pediatrs bērnā neko nesaskata, kādēļ varētu būt šāds nakts nemiers. Mazais rāpo, sāk stutēties kājas, ēd. Viss ir labi izņemot šo nakts nemieru. Vai osteopāts var šādā jautājumā palīdzēt?
Atbilde:
2013-07-23
Palpatori izmeklējot bērnu varēs noteikt nemiera cēloni. Ja problēma būs koriģējama osteopātiski, tad var panākt labu rezultātu.
Lelde
2013-07-16
Labvakar. Manai meitiņai 4 mēn un 3ned. Jau kopš piedzimšanas atteicās no krūts, bļāva histērijā. Ēdām no pudeles viss bija labi, bet dažas nedēļas atpakaļ pirms pudeles ēšanas arī sākas histērija. Spēju pabarot tikai tad, kad jau ir gandrīz aizmigusi. Ēd saraustīti, mētā galviņu. Problēma ir arī ar nakts gulēšanu, ceļas ēst bet neēd, guļot ieraudas. Varbūt varat ko ieteikt?. Vai Jūsu iesaistīšana varētu ko vērst par labu?. Un cik maksātu Jūsu vizīte. Paldies.
Atbilde:
2013-07-28
Labdien, Lelde! Ļoti iespējams, ka nemiera cēlonis ir kunģa skābes atvilnis. Parasti to nosaka palpējot bērna vēderu un krūšu kaulu. Osteopātiska ārstēšana var dot būtisku atvieglojumu, ja atvilnis ir saistīts ar minēto vietu sasprindzinājumu. Vizīte maksā 30 Ls.
Avene
2013-07-12
Labdien! vai ir jāsatraucas bernam(16) par skoliotisku stāju, ja krūšu skriemeļos ir 7 grādi un jostas skriemeļos 8 grādi? S veidā un ja kopš pagājušā gada jostā izliekums ir palielinājies par 2 grādiem? Bērns ir fiziski aktīvs. Vai osteopātija derētu mugurkaula taisnošanā?
Atbilde:
2013-07-23
Kamēr bērns aug tikmēr pastāv risks, ka skolioze var progresēt. Jums būtu ieteicama vingrošana pēc Šrota metodes.Osteopātija kā papildus metode arī būtu ieteicama.
Ieva
2013-06-19
Labdien! Kopš 17 gadu vecuma parādījušās sāpes starp ribām un lāpstiņām. esmu gājusi pie ārstiem, bet līdz šim neviens to nesaistīja ar mugurkaulu. Tagad man ir 24gadi un sāpes ir jau 2 nedēļas ļoti spēcīgas un nepārejošas. Esmu nosūtīta uz datortomogrāfiju lai pārbaudītu vai man nav ,,šmorļa mezgli,,. Internetā apskatījos kad tas ir saistīts ar mugurkaulu nevis starpribu nervu, kāda bija ikgadējā diagnoze. Gribētu noskaidrot ko šis termins nozīmē. Ar cieņu, Ieva!
Atbilde:
2013-06-22
Šmorla trūce veido skriemeļa ķermenī iedobumu, kuru aizpilda diska sekvestrs. Parasti Šmorla trūce nerada sāpes.
Santa
2013-06-19
Labdien, manai meitiņai(2ned) ir uzsākta kr kājai diezgan izteiktas greizās pēdas ārstēšana pēc Ponseti metodes (3 ģipsīši uzlikti). Ārsts sola arī operāciju ahileja cīpslai. Kādas ir jūsu domas par šo metodi? Vai ar fizioterapiju un fiziskiem vingrinājumiem var panākt, ka abas kājas ir vienādas?
Atbilde:
2013-06-22
Fizioterapija, masāža pēcoperācijas periodā ir obligāta!