Justs
2011-03-13
Sveiki, pirms 3 gadiem sportā satraumēju roku metot bumbu, augšdelma ārējā malā, un tā līdz šim pie lielām fiziskām un asām aktivitātēm(piedalos arī roku laušanās) atgriežas sāpes, dažreiz pat tādas, ka nāk ģībonis, ko man vajadzētu iesākt? Būšu pateicīgs par jūsu ieteikumu.
Atbilde:
2011-03-15
Funkcionāli jāizmeklē kakla skriemeļi(no kuriem atiet nervi uz roku muskuļiem),pleca,atslēgas kaula,elkoņa un plaukstas locītavas.Izejot no atrades, pielieto attiecīgu manuālu korekciju.Jums jāgriezās pie fizioterapeita,osteopāta vai manuālā terapeita.
Ilze
2011-03-11
Labvakar! No bērnības nodarbojos ar sportu. Man tagad ir 20 gadi un kad janvāra sākumā sāka sāpēt kreisais celis, atklājās, ka uz kreisās pēdas ir mazāka slodze. Pirms 2 nedēļām pamanīju, ka manas ribas nav vienādas, t.i. labajā pusē tās ir tādas kā līdzenākas un īsakas, nekā kreisajā. Cik saprotu, tas varētu būt no tā, ka mugurkauls ir šķībs. Bet kāpēc tas viss tik pēkšņi varēja notikt(jo janvāra sākumā skaidri atceros, ka ar ribām viss bija kārtībā)?
Atbilde:
2011-03-15
Labdien,Ilze!Man grūti atbildēt uz Jūsu jautājumu jūs neredzot un neizmeklējot.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims
Liene
2011-03-06
Labdien, manai meitiņai būs drīz 8mēneši, bet viņa jav kādu laiku gulj naktī uz sāna ,bet atliec galvu atpakļ, un reizēm tāka iečīkstas, itkā nolieku normāli viņu, bet viņa atkla ieņem šo pozu un atliec galvu atpakļ, vabūt varētu ko ieteikt, esam pat apmeklējušas 12 nodarbības bobota vingrošanu Valmierā
Atbilde:
2011-03-15
Iespējams,ir kāda problēma,bet to var pateikt izmeklējot bērnu klātienē.Osteopātiska izmeklēšana ietver galvaskausa,krusta kaula,iekšējo orgānu kustīgumu.
Elina26
2011-03-05
Labdien!Ja bernam aprili bus jau 2 gadi,vai noguleto pakausi-deformau galvas formu var labot?ir ari kaklins skibs,kajina.
Atbilde:
2011-03-06
Labdien,Elīna!Jo ātrāk bērnam uzsāk osteopātisku terapiju,jo lielāka iespēja labot redzamās deformācijas,asimetrijas.Droši vien, būtu labi atnākt uz vienreizēju konsultāciju,izmeklēšanu, tad varētu pateikt ko vairāk par bērna stāvokli.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims Puharts
Iluta
2011-02-14
Sveiki. Rakstu jau trešo reizi, bet nesaņemu atbildi. Vai Jūsu kompetencē ir pēdu diagnostika? Mans bērns (1,9g) papēdīšus min uz iekšu, gribētu lai pseciālists apskata un iesaka pareizus apavus. Paldies.
Atbilde:
2011-02-14
Labdien,Iluta!Jūs varat atvest savu bērniņu,lai izmeklētu pēdas,kāju locītavas,iegurni.
Kristaps
2011-02-13
Sveicināti! Nesen esmu novērjois, ka labais plecs ir saliekts vairāk uz priekšu nekā kreisais. Visu laiku labajam plecam ir sajūta, ka viņš ir zemāks par kreiso, bet patiesībā viņš izskatās pat augstāks. Iztaisnojot abus plecus, labajam plecam parādās tāds kā neliels muskuļu bumbulis kā arī ar laiku sāk nedaudz notirpt labā roka, bet otrs plecs ir pilnīgi normāls un nekas tāds nav. Ko Jūs varētu ieteikt darīt ar šo plecu?
Atbilde:
2011-02-14
Labdien,Kristap!Ja plecam nav bijusi trauma,tad jāstiepj krūšu muskuļi, augšējā trapece un jānostiprina starplāpstiņu muskuļi.
Dina
2011-02-11
Vai ir iespējams reāli uzlabot tā saucamo o veida kāju formu, tikai lieta tāda, ka šī forma man parādās sākot no ceļiem uz leju, nevis visā kāju garumā, tas ir, pašos ceļos. Kad kājas sasprindzina, tad skats uzlabojas. Esmu lasījusi, ka tas ir atkarīgs no ceļu saišu stipruma utt., bet tā arī skaidrībā neesmu tikusi, kādi būtu vajadzīgi vingrinājumi vai kādi citi pasākumi reālai situācijas uzlabošanai, jo nekur nekādus konkrētus vingrojumu kompleksus neatrodu.. Vecums - ap 30.
Atbilde:
2011-02-12
Ja ir palielināts apakšstilba kaulu izliekums,tad Jūsu vecumā nevarēs neko izlabot.Ja tas saistīts ar noteiktu muskuļu vājumu,tad tos uztrenējot var panākt zināmu rezultātu.