Madara
2011-07-04
Labdien!Man ir šāda problēma,jau vismaz pāris mēnešus stipri sāp mugura lāpstiņu rajonā, visvairāk zem labās lāpstiņas,sāp visu diennakti, pat guļot.Darbs ir gan sēdošs, gan fizisks.Kas varētu būt pa vainu, vai Jūs spētu palīdzēt? Paldies
Atbilde:
2011-07-13
Domāju,ka varēšu palīdzēt.Drīzākais iemesls var būt ribas pamežģījums,skriemeļa bloks vai muskuļu savilkums.
Elisa
2011-06-29
Vai jūs varat palīdzēt arī grūtniecei, kas tikko iesoļojusi 2.trimestrī un pacieš stipras muguras sāpes?
Atbilde:
2011-06-29
Domāju, ka varētu palīdzēt!
Ilze
2011-06-15
Vai Jus veicat korekcijas mugurkaula augsdalaa -kakla dalaa, korektejot Atlass kaula novirzes (upper cervical)? Paldies.
Atbilde:
2011-06-26
Domāju, ka varēšu palīdzēt.
Ilze
2011-05-26
Labdien! Apmēram pusgadu sāp kakla aizmugures kreisajā pusē. Visstiprāk sāpes izjūtu pie kustībām. Esmu apmeklējusi neirologu, ir veikta magnētiskā rezonanse. Izmeklējums neuzrāda neko tādu, kas varētu izraisīt tik asas sāpes. Ir veiktas blokādes, fizioprocedūras, nekādu rezultātu. Nepalīdz arī pretsāpju medikamenti. Darbs ir sēdošs, sāp arī tad, kad galva noliekta uz leju (rakstot).Lūdzu iesakiet, kā man varētu palīdzēt.Paldies! Gaidīšu Jūsu atbildi!
Atbilde:
2011-05-27
Labdien, Ilze!Kakla problēmas var būt saistītas ar iekšējiem orgāniem (plaušas, sirds),mugurkaula smadzeņu apvalku fiksāciju krūšu un jostas skriemeļu rajonā, kakla skriemeļu locītavu fiksāciju. To var noteikt izmeklējot manuāli.
Andrejs
2011-05-25
Labdien cienītais Vadim! Nez vai griežos pie īstā ārsta, bet iespējams varēsiet man palīdzēt. Esmu 24 gadus vecs. Nesen sāku apmeklēt svaru zāli un pamanīju ka man ir vēdera muskuļu un krūskurvja muskuļu asimetrija. Griezos pie kluba instruktoriem ar jautājumu kā to var noveerst, uz ko man atbildēja ka man esot viena pusse stiprāka par otru un lai to novērstu ir jādod lielāks svars uz vājo pussi , bet nesaprotams ir tas ka tieši labā puse ir mana stiprā puse, bet nezkapē ir zemāka un krūškurvja muskulis nedaudz mazāks nekā kreisai pusei. Vaarbūt varat ieteikt noteiktu ārstu lai varētu pakoncultēties. Paldies
Atbilde:
2011-05-27
Krūšu muskuļu noslogojums (sevišķi fiziska darba darītājiem)var būt dažāds, ar laiku viens muskulis uztrenējas lielāks. Muskuļa lielumu nosaka arī tā apasiņošana, inervācija.Tāpēc jāskatās vai nav nospiesti nervi un asinsvadi, kas iet uz šo muskuli. Krūšu kaula, ribu deformācija var radīt vizuālu muskuļa palielināšanos vai samazināšanos.Zināmā mērā darbs ar dažādiem svariem to var novērst, bet tas var radīt asimetriju citos muskuļos, kuri veic šo pašu kustību.
Dana
2011-05-25
Labdien....Man ir tada situacija! Velkosas sapes rokas locitava. it seviski vakaros un naktis. aizmiegu normali, bet pec stundas pamozos, no velkosam sapem rokas locitava, un neka nav labi....mocos - nevaru atrast sev vietu, ne ka nav labi. tas sapes, pat nav sapes, bet loti nepatikamas izjutas - no locitavas lidz plecam. ???? mocos jau tris menesus :(
Atbilde:
2011-05-27
Man grūti Jums ko ieteikt, ja nav redzēta jūsu roka.Manuāli ir jāizmeklē kakla skriemeļi, 1 riba, atslēgas kauls, rokas locītavas, iekšējo orgānu kustīgums, tad arī, iespējams, varēs noteikt iespējamo cēloni.Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
agnese
2011-05-10
jautājums, manai meitai ir 2gadi 4 mēn., esmu pamanijusi, ka sāk staigat X kājas, un viņa arī elpo ar atvērtu muti, kas varētu but tam iemeslu? paldies
Atbilde:
2011-05-21
Šajā vecumā x kājas ir fizioloģiska norma.Dažkārt x kāju deformācija var palikt,ja bērnam ir plakanā pēda vai liekais svars.