ilze
2012-03-09
Labdien, 2010.gadā man veica 3 astes kaula skriemeļu rezekciju, pēc 2 mēn. sāku sēdēt un viss bija normāli, nesen nesen sēžot sajutu sāpes un tādu kā staigājošu skriemeļa sajūtu , no kā arī sāka sāpēt visa kreisā puse, pēc magnētiskās rezonanses SLĒDZIENS:St. pēc astes kaula rezekcijas Co1 līmeņa-Astes kaula ložu aizpilda šķidruma intesitātes saturs ar postoperatīviem rētaudiem, kas ir ar paaugstinātu signāla intensitāti STIR sekvencē, bez infiltratīvām pazīmēm.'' Ārsts izrakstīja Diklofenac svecītes kā arī 12 reizes elektroforēzi, uz to momentu mazliet sajūtas uzlabojās, taču tagad sajūtas tādas pašas, apsēsties nevaru, sajūta ka tas šķidrums spiež visu lejasdaļu un staigā kā kapsula, ko jūs ieteiktu. Paldies.
Atbilde:
2012-03-11
Jūsu gadījumā, iespējams, stāvokli uzlabos iegurņa kaulu, saišu mobilizācija, iegurņa diafragmas atbrīvošana.Jādodas pie specialista, kurš nodarbojas ar mugurkaulu:fizioterapeita,manuālā terapeita.
Aļona
2012-03-03
Labvakar! Aptuveni 9 menesus atpakalj lenam saakaas muguras saapes lejasdalja. Kad pretsapju lidzeklji vairs nepaliidzeeja apmekleju vairaakus arstus un viedokli dazaadi. Pirmais- skoleoze, otrs viedoklis - iegurnis slips,ko var ievirzit atpakal, bet taa neesot skoleoze. Bet joprojam sapes jutamas muguras lejasdala-reizem kreisaja puse,reizem labaja. Pat ari pie laapstinas kreisaja pusee.Ir bijusas pat saapes naktii un nejuutiigums kreisajaa kaajaa, bet tgd tas ir paargaajis. Japiebilst, ka saapes saakaas stradaajot darbaa, jo loti biezji ir liekshanas uz leju. Velos uzzinaat, ko var dariit? Viedokli ir atskirigi,vai vajadzeetu pilniigu muguras izmekleesanu?Esmu izmisumaa. Jau ieprieksh pateicos.
Atbilde:
2012-03-11
Labdien,Aļona!Ja ir bijis nejūtīgums kājā būtu labi vispirms apmeklēt neirologu, uztaisīt muguras magnētisko rezonansi vai datortomogrāfiju.Pēc tam ir jādodas pie speciālista, kurš nodarbojas ar mugurkaula problēmām.Par cik Jūs jau bijāt pie vairākiem speciālistiem, tad ir jautājums kuram no tiem, pirms uzsākat terapiju, vairāk uzticaties?No savas puses neko nevaru Jums ieteikt, kamēr Jūs neesmu izmeklējis.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims Puharts.
Anna
2012-02-29
Dobrij denj! Interesuet, skoljko budet stoitj vizit dlja dvojni? (7 mesjacev, problema so snom odna i ta ze)Spasibo.
Atbilde:
2012-02-29
Labvakar! Ar abiem bērniem, strādājot 1 stundas ietvaros, maksa būs 25 lati. Ar cieņu, Vadims
Inese
2012-02-25
Labdien, meitiņai 9 mēneši, taču pašlaik prot vien velties abos virzienos. Ejam uz fizioterapiju, visi seansi notiek ar bērna histērisku bļaušanu 40 min garumā (fizioterapeits saka, ka rezultātam būtu jābūt tā vai tā). Meitiņai esot hipertonuss pleciņos (īpaši vienā). Sakiet, vai vizīte (-s) pie Jums varētu novērst šo sasprindzinājumu lai palīdzētu bērnam veikt nākamos attīstības soļus? Un, vai ir iespējams sarunāt vizīti sestdienā, jo darba dienā diemžēl nav iespēju tikt uz Rīgu.
Atbilde:
2012-02-26
Katrā ziņā, būtu labi Jūsu meitiņu apskatīt! Varu Jums piedāvāt svētdien 4.martā plkst.13.00 Ar cieņu,Vadims Puharts
andis
2012-02-22
pirms 1,5 mēneša dejošanā pagriezu kāju uz ārējās malas, rezultātā sastiepu saites, sākumā liku šņabja kompreses, atvēsinošos gēlus.šobrīd kāja vēl joprojām mazliet sāp,pēda ir stīvāka! Vai ir ieteicams tagad smērēt sildošās smēras,peimēram, histalgan?! Vai varbūt nepieciešamas kaut kādas terapijas, masāžas?!
Atbilde:
2012-02-24
Būtu vēlama pēdas kaulu mobilizācija,saišu stiepšana,augstākstāvošo locītavu(ceļa,gūžas un iegurņa) korekcija.Gēli patreizējā stadijā maz palīdzēs.
Valdis
2012-02-19
Labvakar. Esmu 21 gadu vecs students, nodarbojos jau visu mūžu ar sporta aktivitātēm, spēlēju hokeju kādus sešus gadu, bet pus otru gadu atpakaļ pārtraucu nodarboties vispār ar sportu tā varētu teikt. Izjūtu lielas sāpes muguras apakšējā kreisajā pusē un krustos! sāpes ir katru dienu, itsevišķi ja ir fiziskas kustības, pat miera stāvoklī dažreiz izjūtu sāpes! un tā jau bez apstājas kādus 5us mēnešus Biju pie rentgena, tur neko sliktu nesaskatīja, teica ka viss esot kārtībā. ārsts izsrakstīja pretsāpju zāles un visādas smēres, tās jau sen esmu izlietojis, nekas nepalīdzēja. Varbūt jūs zinātu kas tur pa vainu? Vai varbūt vajadzīga vizīte pie jums?
Atbilde:
2012-02-24
Būtu vēlama iegurņa un mugurkaula manuāla izmeklēšana, tad arī varētu pateikt kur slēpjas problēma.Ar cieņu, fiziterapeits Puharts!
juris
2012-02-10
Labvakar.Man jau ļoti ilgi sāp celis ceļgala vidū( tur kur ir sprauga starp augšu un apakšu) , bet pēdējās dienās sāpes ir palikušas neizturamas un es nevaru izdarīt straujas kustības un palekties.. Rentgens ir taisīts bet nekas neuzrādās, ir ņemta 2 nedēļu pauze no sporta bet labāk nepaliek. ko man darīt?
Atbilde:
2012-02-10
Labdien,Juri!Celis ir jāredz, tad varēs saprast kurā virzienā strādāt.Varu Jūs pieņemt šo svētdien plkst.17.00 Čaka 43.