Matīss
2012-06-28
Labdien, uztaisīju magnētisko rezonansi un saņēmu šādu slēdzienu : Samērā izteikta patellāra tendinopātija proksimāli ("lēcēja celis"). Laterālā meniska priekšējā raga bojājums. Kaula tūskas pazīmes femur mediālā kondilī. Varbūt variet ieteikt kā rīkoties tālāk? :)
Atbilde:
2012-06-29
Labdien, Matīss!Ceļa locītava ir saistīta ar pēdas,gūžas locītavām,iegurņa kauliem.Jebkurš šo locītavu kustību ierobežojums, fiksācija, kājas muskuļu tonusa atšķirības vai savērpies iegurnis var izraisīt minētās sūdzības.Vispirms ir "jāsalabo" augšminētās struktūras, pēc tam jāskatās pats celis.Kamēr neesmu Jūs izmeklējis ir grūti ko vairāk ieteikt.Ar cieņu, fizioterapeits Vadims!
Dace
2012-06-20
Mazdēlam ir 1,5 gadi. Staigājot viņš pārvietojas ar pussaliektiem ceļiem un liekot pēdas stipri uz iekšu. Vai var neuztraukties un gaidīt līdz zēnam būs 2-3 gadi, jeb jāsāk kādi vingrojumi vai procedūras jau tagd?
Atbilde:
2012-06-29
Iespējams, pēdu likšana ir vecuma norma.Bērnam būtu labi apskatīt mugurkaulu,iegurni,izmeklēt kāju locītavu kustīgumu.Tad varētu pateikt ko tuvāk.
Andris
2012-06-18
labdien! Pēc vairākām operācijām beidzot daudz maz sadzijis apakšstilba kauls, varu sākt staigāt (ar ortozi). Bet sāp papēža apvidū un uz augšu, kā arī "iestrēgusi" (tik pat kā negorās) pēda.Kā arī seļgali sāp pie slodzes. Vai varu griezties pie jums risināt šo problēmu. (jautājumu - atbilžu lapā redzu, ka lielai daļai iesakāt kaut kādus speciālistu-nosaukumus, bet man ir doma griezties pie jums:)Vai varēsiet ko līdzēt?
Atbilde:
2012-06-29
Labdien, Andri!Varat droši zvanīt!
Ina
2012-06-15
Labdien! Dēliņam ir 1,5 gadi. Kopš 10 mēnešu vecuma parasti pie pārguruma (vai, ja vecākais brālis iekož) raudot, mēdz aizraudāties līdz kamēr atslēdzas. Vasarā taisāmies iet dārziņā, taču bail, ka tā var gadīties arī tur. Esmu dzirdējusi, ka paziņām šajā situācijā osteopāts ir palīdzējis. Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2012-06-15
Jā, būtu labi apskatīt Jūsu bērniņu.Bieži bērna nemieram par iemeslu ir galvaskausa šuvju, krusta kaula samazināts kustīgums.
Ieva
2012-06-13
Labdien! Neirologs noteica bērnam (2 mēn. vecs) diagnozi- asimertija visa ķermeņa kreisā pusei. Noteica 2x ned., 2 mēn. fizioterap. pēc bobata metodes. Vai ar to pietiks, vai nepieciešama arī osteopāta apmeklējums?
Atbilde:
2012-06-14
Domāju,ka nebūtu slikti bērniņu izmeklēt arī osteopātiski.Asimetriju var izsaukt arī iekšējo orgānu,galvaskausa membrānu sasprindzinājums.To var ļoti veiksmīgi koriģēt ar osteopātiju.Kopā ar Bobata terapiju tas dos daudz ātrāku efektu.
Dace
2012-06-06
Labdien!!!Man dēliņam ir 5 gadi.Jau agrāk biju novērojusi,ka viņam veidojas plakanā pēda,bet daktere ieteica pagaidīt līdz 5 gadi.Tagad dakteri saka,ka ir arī nepareiza stāja,atslēgas kauli ir uz āru,pleci nolaisti un puncis liels.Tagad sūta mūs uz pēdu diagnostikas centru,bet varbūt pie Jums arī tas ir iespējams,jo mums ir arī nepieciešami vingrinājumi,lai būtu rezultāts!Vai varētu Jūs mums palīdzēt??Jau iepriekš liels paldies Jums par atbildi.
Atbilde:
2012-06-07
Labdien,Dace!Protams,ja ir aizdomas par nepareizu stāju vajag izmeklēt bērnu:mugurkaulu,iegurni, locītavas,pēdas,nepieciešamības gadījumā vingrojumus.To visu var izdarīt,zvaniet!Ar cieņu,fizioterapeits Vadims.
Olga
2012-06-01
Labdien!Mani jau divas nedēļas moka labās pēdas iekšpuse tuvāk pie papēža-pie kustībām sāp,kad guli vai sēdi tad nē,bet kolīdz sāc staigāt sāk sāpēt un sāp kad uzspiež,ko darīt un pie kāda speciālista man jāgriežas?Paldies!
Atbilde:
2012-06-02
Visticamāk, Jums ir plantārās fascijas iekaisums.Vispirms jādodās pie fizioterapeita,manuālā terapeita vai osteopāta,lai pārbaudītu iegurņa,kājas locītavu stāvokli,muskuļu garumu.Tāpat Jums dos rekomendācijas par optimālām ikdienas un darba pozām,kas jāievēro pie Jūsu problēmas.