Rudīte
2012-01-02
Labdien,pirms pusotra gada man bija smadzeņu satricinājums un sprandas trauma.Kopš tā laika ir līdzsvara traucējumi,galvas reibšana,vājums kājās-vertikālā stāvoklī,kustoties.Guļus stāvoklī viss ir kārtībā.
Atbilde:
2012-01-04
Jūsu gadījumā osteopātija var palīdzēt!
Ieva
2012-01-01
Kādus vingrojumus varat ieteikt veikt pēc potītes lūzuma? Veikta osteosintēze ar plāksni un skrūvēm, potītē jūtams stīvums un kustību amplitūda nav identiska ar veselo potīti. Paldies!
Atbilde:
2012-01-04
Labdien,Ieva! Jūsu gadījumā ir vēlama vienreizēja fizioterapeita konsultācija, jo ir veikta fiksācija ar plāksni.Pirms tiek parādīti vingrojumi, Jūsu pēdu manuāli ir jāizmeklē.
Liene
2011-12-29
Labdien! Esmu izmisuma... Man ir atklats papeza piesis. Sapigs. Sapes bija nezeligas, līdz asaram. Biju pie fizioterapeita, 6 reizes lazeris, 2 reizes ultraskana, juras sals vannas, medus, iekaisumu mazinosa ziede, gela pedinas un jau treso nedelu pa maju. Pa majam staigajot, sapju nav... Ari "iestaigasanas" sapes majas vairs nav. Tacu visi mani meginajumi stradat ir izgazusies. Esmu diena 10 stundas uz kajam. Pec trim stundam uz kajam sak atkal sapet, līdz asaram. Cik ilgi mani mocis sis sapes? Lazeris iedarbojas uzreiz vai pec laika? Cik loti es drikstu noslogot saposo papedi? Vai, to noslogojot, var palikt sliktak?
Atbilde:
2011-12-29
Labdien, Liene!Jums būtu vēlams pārbaudīt iegurņa kaulu simetriju, gūžas, ceļa un pēdas locītavu kustīgumu.Asimetrisks iegurnis, kājas locītavu fiksācijas un bloki var ietekmēt pēdas fascijas (tā kas Jums arī sāp) iestiepumu.Lai pēda nesāpētu ir jāsakārto augšminētās struktūras.
Ieva
2011-12-29
Labdien! Vēlos uzzināt, vai iespējams palīdzēt manam 9 g.v. dēlam ar veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem (uzbudinājums pie sīkākā iemesla, satraukums, baiļu sajūtas, nogurums, pirkstgalu tirpšana, "jocīga sajūta" galvā). Paldies par atbildi jau iepriekš.
Atbilde:
2011-12-29
Līdzsvarojot parasimpātisko un simpātisko nervu sistēmu var panākt pieminēto simptomu mazināšanos.Bet jāatcerās, ka veģetatīvās nervu sistēmas labilitāte, bieži vien, ir pārmantota. Tāpēc pilnībā izārstēt ne vienmēr izdodas. Var samazināt minētās sūdzības, lai tās netraucē dzīvot.Ir manuāli jāizmeklē bērna mugurkauls, galvaskauss, krusti, tā varēs noteikt, kuras no veģetatīvās nervu sistēmas daļām ir vairāk skartas.
Jānis
2011-12-21
Labdien. Pirms 2 mēn. sasitu kājas īkšķi, bija melnums uz īkšķa, bet tas nozuda. Tomēr vēl jo projām reizēm īkšķis mēdz viegli sāpēt, pie locīšanas, vai ja ilgi atliekts (piem apavos). Ja ar roku loka īkšķi, tad dzirdama viegla krakšķēšana īkšķa locītavā. Dzeru artristop plus, un sāpes mēdz uzrasties neregulāri (t.i. nesāp katru dienu), bet tās rodas tikai tad kad īkšķis tiek saliekts, ne parastā pozā. Es sportoju 4x nedēļā svaru zālē. Paldies
Atbilde:
2011-12-21
Ir jāmobilizē īkšķa locītavas,bet to patstāvīgi nevar izdarīt.Smēres,masāža,vingrojumi Jūsu gadījumā nepalīdzēs!
Karīna
2011-12-15
Labdien!velejos jautāt par savu 6men. jauno meitiņu,pa dienu ir omulīgs bērns,spelejas,labi ed,loti reti niķojas,bet nu jau kadus divus menes ,nakti ,pa miegam raud ar acim ciet,nomierinas tika tad,kad paņem rokās un nomierina,un tas atkartojas vairakas reizes naktti.kas varetu but par iemeslu? un vai jus varetu palidzet saja sakara? karina
Atbilde:
2011-12-21
Iespējams,ir palikušas dzemdību traumas sekas,bet to var noteikt tikai palpatori.Otrs iemesls,aug zobi.
Aiga
2011-12-02
Labdien! Man ir 42 gadi, kopš 8 gadu vecuma man ir migrēna, galva sāp vismaz reizi mēnesī ir bijušas arī nedēļu ilgas sāpes. Kopš 1995.gada ārsti atzinuši ka ir arī kakla un josta spondiloze uzsver, ka vajadzīgi vingrojumi, taču pēc vismazāko vingrojumu veikšanas rodas migrēnas veida sāpes, pēdējo mēnešu laikā tās ir tādas ka liekas sajukšu prātā.Ja neveicu nekādus vingrojumus arī galvassāpju nav.(Skolas laikā arī tā bija, kad bija fizkultūras stundas.) Uzradusies galvas tirpšana,labajai rokai 3. un 4. pirksts un kreisajai kājai 2. un 3. pirksts notirpst, dažreiz guļot vai arī strādājot dārzā, vai griežot maizi, vai vispār nedarot neko. Vai ar šādām diagnozēm tā tas var būt un ko var darīt?
Atbilde:
2011-12-02
Labdien,Aiga!To, cik daudz var palīdzēt Jūsu gadījumā varēs noteikt pēc apskates un izmeklēšanas.Neredzot Jūs ir grūti dot padomu.Ar cieņu,Vadims Puharts!