Zane
2012-04-18
Labdien! Mūsu 1.2 gadus vecajam dēliņam jau kopš dzimšanas ir problēmas ar gulēšanu, naktīs raudot mostas un nav nomierināms, ļoti stipri siekalojas (no 2 mēnešu vecuma), ik pa pāris dienām ir paaugstināta temperatūra, bieži vien pat līdz 40 grādiem, apetītes zudums. Mums vēl šobrīd ir liels avotiņš (nezinu, vai tas ir normāli). Ģimenes ārsts sākumā visu novēla uz kolikām, tagad vaino zobu nākšanu. Ik pa laikam (nedēļā reizi vismaz) dzeram Nurofen temperatūrai un ārsta izrakstas zāles iesnām, kas mums ir regulāri, vai apetītes zudumam. Nu jau kādus 3 mēnešus cīnamies arī ar vēderu - neatkarīgi no pārtikas, periodiski ir smagi aizcietējumi, pēc kuriem ir asiņaini izdalījumi. Baidos, ka tas ir zāļu lietošanas rezultātā, jo parādījusies arī nepatīkama smaka elpiņai. Nesaprotu, pie kā vērsties un ko darīt! Katrā ziņā ārsta izrakstītās zāles un ieteikumi dzert Nurofen problēmas nerisina un temperatūra ik pa pāris dienām ir. Vai mūsu gadījumā varētu palīdzēt vizīte pie osteopāta? Ar cieņu - Zane.
Atbilde:
2012-04-18
Labdien,Zane!Domāju,jūsu gadījumā, noteikti būtu lietderīga osteopātiska izmeklēšana un ārstēšana.Iespējams tās ir dzemdību traumas sekas,osteopātija šatā gadījumā var būtiski palīdzēt.
dārta
2012-04-16
Labdien!Pirms gadiem 7 sākās nepatīkamas sajūtas labajā krūšu pusē-tās nebija sāpiīgas,bet gan nepatīkamas,spiedīgas. 2gadus veicu mammogrāfijas izmeklējumus-neko neuzrādīja,tad pievienojās "nātrīte,"sprandā un nepatīkamā sajūta pārņēma pamazām visu labo pusi.Daktere domāja,ka no muguras,rezultāts-M.k.krūšu daļas skolioze, krūšu sk.T...VI-IX-osteohondroze, kakla d.def.spondiloze-C2-C5 skriem.nestabilitāte. Apm. pusgadu nepatīkama sajūta kuņģa, labās paribes apvidū, naktī it kā krampji mugurā.vai tas varētu būt saistīts ar muguru? Esmu nosūtīta pie rehabitologa.Paldies par atbildi!Ar cieņu.
Atbilde:
2012-04-22
Tā var būt arī muskuļu, iekšējo orgānu problēma(akna,plaušu pleira).To var noteikt ar palpāciju un iekšējo orgānu kustīguma pārbaudi.
jana
2012-04-16
stradaju loti smagu darbu celu kastes no 10 lidz 16 kg, diena 10tonas un vairak sanak nest pa dienu,mugura nesapeja tikai dura viena puse kadu menesi velak atnacu majas un vairs nevareju piecelties kajas,rengenu taisija visai mugurai viss kartiba,pastaigaju uz adatu terapiju palidzeja nonemt sapes pie kustibam bet ne vissu,staigaju pie fiziteropeita bet stavoklis pasliktinajas,fiziteropets pateica ka guza izgaja no vietas no smaga darba,ar sapem mocos jau 5 menesi,vai izarstet to var?un stradat varesu?
Atbilde:
2012-04-22
Labdien,Jana!Grūti kaut ko ieteikt vai prognozēt, ja neesmu izmeklējis Jūsu mugurkaulu.
Saids
2012-04-14
Labdien! Magnētiskās rezonanses slēdziens: C6-C7 starpskriemeļu disks izvelvējās dorsāli, kreisajā pusē paramediāli par 5-6 mm kopremē durālo maisu, ietekmē muguras smadzenes, sašaurina neirālo atveri. Kaite divas nedēļas veca, naktīs ļoti sāp, pretsāpju zāles praktiski nelīdz, tirpst un zaudējuši jūtību kreisās rokas pirksti. Ko varat ieteikt?
Atbilde:
2012-04-16
Jūsu gadījumā nekādas manipulācijas kakla daļā veikt nedrīkst.Var palīdzēt ļoti saudzīga kakla nervu pinuma,rokas nervu atbrīvošana.Parasti nepieciešamas 3-4 procedūras.
Inga
2012-04-04
Labdien! Bijām uz vizīti pie ģimenes ārstes un viņa pateica, ka dēliņam 2,5gadiņi ir Xveida kājas, bet vairāk arī neko neteica, vai jāiet pie kāda ārsta... teica tikai ka mājās ir jāvelk sandalītes. nesaprotu vai tiešām no sandalēm kaut kas mainās? vai tomēr labāk aiziet pie ortopēda? vai arī tas ar laiku pāriet un nav jāsatraucas vēl?
Atbilde:
2012-04-05
Labdien,šajā vecumā x kājiņas ir fizioloģiska norma,kas savu maksimumu sasniedz 3,5 gadu vecumā.Līdz skolas vecumam visam vajadzētu izlīdzināties.Atsevišķos gadījumos šī deformācija var palikt,ja bērnam ir liekais svars un izteikti plakanās pēdas.Zandeļu nēsāšana nevar ietekmdēt x kājiņas,ja nu vienīgi ortopēdiskie apavi,zandeles ar supinatoru
Ērika
2012-03-31
Dēlam 3 gadi, vienmēr bijis ļoti "uzvilkts" un ar sliktu apetīti, sasprindzis bet pēdējā laikā vēl klāt nākušas neizskaidrojamas fobijas. Baidās iet uz ielas, baidās no trokšņiem (par radio un tv ir jāaizmirst, vienalga cik klusu-viss ir par skaļu). Agrāk bijām pie neirologa-izrakstīja nomierinošos medikamentus. Nelīdzēja, es pat drīzāk teiktu otrādi-bērns kļuva vēl nervozāks un sliktāk gulēja kā iepriekš. Šobrīd ir pārgājis, bet kādreiz dauzīja galvu pret grīdu vai sienu. Vienmēr grib kautko virpināt pirkstos-segas vai dvieļa stūrīti. Grūti ir arī noturēt viņa uzmanību uz kautko ilgāk par 1-2minūtēm. Šonedēļ atklāju arī, ka sācis šķielēt ar vienu aci uz iekšpusi. Vai osteopātija mums varētu kā līdzēt? Paldies par atbildi!
Atbilde:
2012-04-07
Labdien,Ērika!Domāju,Jums būtu nepieciešama osteopātiska izmeklēšana un ārstēšana.Osteopātija varētu palīdzēt, jo tā strādā uz organismu kopumā, noregulējot nervu, gremošanas, kustību balsta sistēmas.Ar cieņu, Vadims Puharts!
Līva
2012-03-31
Sveiki! Vēlējos pajautāt Jums tādu lietu! Man rentgenā uzrādījās deformējošā spondioloze 5. jostas skriemelim. Ļoti laba speciāliste ar ilgāk masāžām dabūja man skriemeli vietaa. Sāpes vairs nav tādas kā bija, bet tāpat pie ilgstošas stāvēšanas vai sēdēšanas ļoti nogurst gan kājas, gan mugura, un brīziem liekas, ka neliela tirpoņa kājā. Ir pagājusi nedēļa, kopš skriemeļi ir vietā, katru dienu tiek veikti stiepšanās vingrinājumi un arī apmeklēts baseins. Ar cik ilgu laiku jārēķīnās,ka mugura atveseļosies un nesāpēs vairs.Jo nepatīkāmās sajūtas tagad ir no traumētās skriemeļa vietas pa mugurkaulu uz leju, un dažreiz liekas, ka ir nedaudz piepampis zemāk zzem traumētā skriemeļa..???
Atbilde:
2012-04-10
Labdien, Līva!Iespējams pie vainas ir ne tikai 5 jostas skriemelis, ja vēl palicis diskomforts pēc ārstēšanas.Šādos gadījumos jāpārbauda krusta kauls,iekšējo orgānu kustīgums(resnās un tievās zarnas,dzemdes saites),jāmobilizē pēcoperācijas rētaudi utt.Novēršot mugurkaulu ietekmējošos faktorus varēs panākt tā ātrāku atveseļošanos.