Andris
2012-06-18
labdien! Pēc vairākām operācijām beidzot daudz maz sadzijis apakšstilba kauls, varu sākt staigāt (ar ortozi). Bet sāp papēža apvidū un uz augšu, kā arī "iestrēgusi" (tik pat kā negorās) pēda.Kā arī seļgali sāp pie slodzes. Vai varu griezties pie jums risināt šo problēmu. (jautājumu - atbilžu lapā redzu, ka lielai daļai iesakāt kaut kādus speciālistu-nosaukumus, bet man ir doma griezties pie jums:)Vai varēsiet ko līdzēt?
Atbilde:
2012-06-29
Labdien, Andri!Varat droši zvanīt!
Ina
2012-06-15
Labdien! Dēliņam ir 1,5 gadi. Kopš 10 mēnešu vecuma parasti pie pārguruma (vai, ja vecākais brālis iekož) raudot, mēdz aizraudāties līdz kamēr atslēdzas. Vasarā taisāmies iet dārziņā, taču bail, ka tā var gadīties arī tur. Esmu dzirdējusi, ka paziņām šajā situācijā osteopāts ir palīdzējis. Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2012-06-15
Jā, būtu labi apskatīt Jūsu bērniņu.Bieži bērna nemieram par iemeslu ir galvaskausa šuvju, krusta kaula samazināts kustīgums.
Ieva
2012-06-13
Labdien! Neirologs noteica bērnam (2 mēn. vecs) diagnozi- asimertija visa ķermeņa kreisā pusei. Noteica 2x ned., 2 mēn. fizioterap. pēc bobata metodes. Vai ar to pietiks, vai nepieciešama arī osteopāta apmeklējums?
Atbilde:
2012-06-14
Domāju,ka nebūtu slikti bērniņu izmeklēt arī osteopātiski.Asimetriju var izsaukt arī iekšējo orgānu,galvaskausa membrānu sasprindzinājums.To var ļoti veiksmīgi koriģēt ar osteopātiju.Kopā ar Bobata terapiju tas dos daudz ātrāku efektu.
Dace
2012-06-06
Labdien!!!Man dēliņam ir 5 gadi.Jau agrāk biju novērojusi,ka viņam veidojas plakanā pēda,bet daktere ieteica pagaidīt līdz 5 gadi.Tagad dakteri saka,ka ir arī nepareiza stāja,atslēgas kauli ir uz āru,pleci nolaisti un puncis liels.Tagad sūta mūs uz pēdu diagnostikas centru,bet varbūt pie Jums arī tas ir iespējams,jo mums ir arī nepieciešami vingrinājumi,lai būtu rezultāts!Vai varētu Jūs mums palīdzēt??Jau iepriekš liels paldies Jums par atbildi.
Atbilde:
2012-06-07
Labdien,Dace!Protams,ja ir aizdomas par nepareizu stāju vajag izmeklēt bērnu:mugurkaulu,iegurni, locītavas,pēdas,nepieciešamības gadījumā vingrojumus.To visu var izdarīt,zvaniet!Ar cieņu,fizioterapeits Vadims.
Olga
2012-06-01
Labdien!Mani jau divas nedēļas moka labās pēdas iekšpuse tuvāk pie papēža-pie kustībām sāp,kad guli vai sēdi tad nē,bet kolīdz sāc staigāt sāk sāpēt un sāp kad uzspiež,ko darīt un pie kāda speciālista man jāgriežas?Paldies!
Atbilde:
2012-06-02
Visticamāk, Jums ir plantārās fascijas iekaisums.Vispirms jādodās pie fizioterapeita,manuālā terapeita vai osteopāta,lai pārbaudītu iegurņa,kājas locītavu stāvokli,muskuļu garumu.Tāpat Jums dos rekomendācijas par optimālām ikdienas un darba pozām,kas jāievēro pie Jūsu problēmas.
Sandra
2012-05-30
Labdien! Meitiņai 8,5 mēneši. veļas uz abām pusēm un atpakaļ, šūpojas četrāpus un lien. vēl nesēž. knupi neņem.bet problēmas ar miegu jau no dzimšanas. pa dienu paguļ 30 min ( nevar tajā nākošajā miega fāzē ieiet) un pēc tam kašķīga ir, ka nav izgulējusies. un pa nakti ar slikti guļ. ceļas ik pa stundai, divām. vai osteopāts var kaut kā līdzēt ar miega problēmām? paldies par atbildi jau iepriekš.
Atbilde:
2012-05-30
Domāju osteopātija var palīdzēt,it sevišķi,ja miega traucējumi ir saistīti ar gremošanas sistēmas problēmām,savilktiem muskuļiem.
Diāna
2012-05-29
Labdien ! Meitiņai 10 mēneši, nerāpo un nesēž, jau trešo mēnesi aktīvi un smuki lien (uz elkoņiem un vēdera, man sajūta, ka nevar sevi noturēt). Neirologs ieteica vingrošanu, jo esot vāji pleciņi, vajag nostiprināt. Pediatre sūta uz masāžām. Pēc 4 vingrošanām sāka celties kājās. Četrrāpus vairs pat nestājas (pirms tam pa retam stāvēja un šūpojās), līdz ar to rāpot vai sēstiet pat nemēģina. Viss pārējais šķiet ok, ēd normāli, naktīs guļ, pa dienu ļoti aktīvs un omulīgs bērns. Vai jūs ko varētu līdzēt ? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Atbilde:
2012-05-29
Labdien,Diāna!Ja bērns nerāpo,tad tam var būt vairāki iemesli:nepiemērota vide(piem.,slīdoša grīda),funkcionālas problēmas kustību balsta aparātā(krusta kaula fiksācija).Lai izslēgtu pēdējo iemeslu varbūt derētu viena vizīte!