Ieva
2012-02-03
Labdien, velejos jautat, vai pie jums var izstradat man pasai lietojamu vingrojumu programmu celgala stiprinasanai - izdilis skrimslis, sapigs. Magnetiskas rezonanses dati ir.Paldies, Ieva
Atbilde:
2012-02-04
Jā, to var izdarīt!
Irina
2012-02-02
Labdien! Man ir jautajums-6 menesus vecam berninam ir asimetriska galvina (pakausis),tada ka noguleta,kaut ari griezu vinu uz abam pusem, vai ir iespeja galvinu iztaisnot?
Atbilde:
2012-02-02
Galviņu ir iespējams iztaisnot, bet to vēlams izdarīt līdz viena gada vecumam, kamēr galvaskauss ir pietiekami elastīgs.
Ieva
2012-02-02
Labdien!Man ir 21 gads. Lietā tāda, ka man ir izvirzīts krūškurvis, tas jau no bērnības. Domājām, kad izaugšu viņu tā nemanīs, jo krūtis būs attīstījušās un šo izvirzīto krūškurvi nomaskēs, bet patreiz esmu diezgan smalka un krūtis ar nav lielaskruškurvis ļoti labi redzams. Noguļoties horizontāli šis krūškauls ir lielāks par krūtīm. Vertikālā stājā katra krūts uz savu pusi. Vai ir iespējams ar vingrinājumu palīdzību ko izmainīt? vai nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās?noteikti gribētos pakonsūltēties un atrādīt varbūt ir iespējams veikt uzlabojumus.
Atbilde:
2012-02-02
Labdien, Ieva!Jūsu vecumā izmainīt krūšu kurvja formu nevarēs, ja nu vienīgi ķirurģiski. Osteopātija var vienīgi uzlabot krūšu kaula, ribu kustīgumu.Uztrenējot priekšējos zobainos un krūšu muskuļus (ar hantelēm, svaru stieni) var panākt zināmu vizuālu efektu, jo šie muskuļi "aizpildīs" ribstarpas.
Diana
2012-02-02
Labdien.Mans slēdziens pēc ārstu vetebrologu izmeklējumiem ir L5 spondilolīze,spondilolistēze,spinālā stenoze,visi kā viens saka,ka nepieciešama operācija,sakiet vai ir iespēja tikt pie Jums uz vizīti?
Atbilde:
2012-02-02
Droši zvaniet, tad arī sarunāsim vizīti!
Andra
2012-01-30
Labdien, Manam bērniņam ir 2 gadi un 10 mēneši. Mēs jau pāris reizes esam apmeklējuši osteopātu rīgā, bet paši esam no ogres. Gribētos Jums jautāt kāds ir jūsu darba laiks un kurās dienās Jūs pieņemat? Man bērniņam ir problēmas ar runāšanu, bērns šķielē ar vienu actiņu, kaut gan osteopāts saka ka tas ir saistīts ar galvas nerviem, kas viņai ir saspiesti un mēs pēc adenoīdu operācijas joprojām elpojam caur mutīti. Osteopāts arī saka ka mums veidojas nepareizs sakodiens un vajag arī žoklīti regulēt. Sakiet lūdzu vai te ir iespējams bērnam palidzēt un kaut ko uzlabot? Es gribētu pieteikties pie Jums uz vizīti. Līdz šim mūsu apmeklējumi pie osteopāta ir bijuši dažādi, jo bērns neļauj ar sevi daudz ko darit. Ar cienu,Andra
Atbilde:
2012-02-02
Labdin, Andra!Būtu labi Jūsu bērniņu manuāli izmeklēt.Lokalizēt galveno problēmu.Tad arī varētu pateikt ko lietas labā var darīt.Ar cieņu, vadims Puharts!
Kristīna
2012-01-22
Sveiki, No cik mēnešiem var vest zīdaini pie osteopāta?
Atbilde:
2012-01-22
No viena mēneša, droši!
Rudīte
2012-01-02
Labdien,pirms pusotra gada man bija smadzeņu satricinājums un sprandas trauma.Kopš tā laika ir līdzsvara traucējumi,galvas reibšana,vājums kājās-vertikālā stāvoklī,kustoties.Guļus stāvoklī viss ir kārtībā.
Atbilde:
2012-01-04
Jūsu gadījumā osteopātija var palīdzēt!