Evija
2014-10-22
Sveiki. Bērniņam 6 mēneši un jau diezgan ilgu laiku ir grūtības iemigt, visu laiku moka atraugas, sagaidītas vairākas, bet, kad lieku gulēt, izrādās, ka ir vēl kāda un tā ilgi, līdz bērns jau ir pārguris, bet ar burbuli aizmigt, protams, nevar. Divas reizes bijām pie osteopāta, kas strādā ar strāvām...neveiksmīgi. Vai jūsu osteopātija varētu palīzēt? Jo visi citi burbuļu rašanās iemesli ir mēģināti novērst, bet, diemžēl, nekas nepalīdz, vairs nezinu kā lai bērnam palīdz. Paldies!
Atbilde:
2014-11-03
Domāju, būtu labi Jums atnākt uz vizīti. Iztaustot bērna galvu, krūšu kurvi, vēderu varētu konstatēt iespējamo nemiera cēloni. Osteopātiska terapija būs tikai kontakta...bez strāvām
Sabine
2014-10-22
Labdien. Meitiņai 5mēneši,ļoti slikti guļ naktīs.Bieži ceļas,nemierīga.Guļot kniebj sev,gan man. Ēdot krūti knaiba mani un arī sev vaidziņos un austiņas plēš.rokas visu laiku iet pa gaisu.Ko darīt?
Atbilde:
2014-11-28
Visticamākais tie ir augošie zobi. Zobiem ir kopīga inervācija ar seju un ausīm.
Zane
2014-10-21
Sveiki. Vai osteopāts var palīdzēt atviļņa slimības gadījumā, veicināt kuņģa kardijas muskuļa darbību??
Atbilde:
2014-11-28
Parasti osteopāts strādā ar diafragmu(jo caur diafragmas atveri iet barības vads). Parasti paliek vieglāk...
Madara
2014-10-17
Sveicināti! Man ir 2,5 mēnešus vecs zīdainis, pēdējo pusotru nedēļu bērns paņemts uz rokām un nolikts guļus sāk histēriski bļaut, pabarot grūti, jo pirms katras ēšanas reizes arī histērija. Kad tiek pie ēšanas , tad ēd labi, bet ir tendence aizrīties, smakt. Pa nakti guļ labi, reizēm 6h no vietas, bet pa dienu, ja nav uz rokàm , tad maksimāli 5min. un mostas ar spiedzienu vai raudāšanu. Sācis arī atvemt pienu, ko agrāk nav darījis, baroju ar krūti. Vai osteopāts var kā līdzēt?
Atbilde:
2014-11-28
Jā, osteopāts var palīdzēt! Bet katrs gadījums ir ļoti individuāls, zīdainis ir osteopātiski jāizmeklē!
Zane
2014-10-17
Labdien. Vēlējos uzzināt vai Jūs spētu palīdzēt, ja ir bijusi disku trūce no I3-I5?
Atbilde:
2014-11-28
Kaut ko vienmēr var palīdzēt, bet pirms tam man jāredz Jūsu rentgena vai MR uzņēmumi, jāizmeklē...
Eleonora
2014-09-18
Labdien! Vai osteopāts spēj palīdzēt neauglības gadījumā? (vecums ap 35 gadi, bērnu nav).Ir veikti daudz un dažādi izmeklējumi, pat laparaskopija, bet neauglības cēloņi nav skaidri definēti. Iespējams kāds hormonu disbalanss, jo ir ļoti īsas menstruacijas un arī pats cikls. Vīrietim ar veiktas analīzes, ārsti saka, ka nav tik sliktas.
Atbilde:
2014-09-24
Jā,osteopātija var palīdzēt!
Iveta
2014-09-17
Labdien! Manai meitinai ir pilnas 3 nedelas. Vinja loti biezi galvinu liec atpakal, kad raud galvinas lieksana ir izteiktaka un specigaka. Loti biezi iztrukstas no pavisam klusam skanam, piem., maniem soliem. Iztrukstoties iztaisno rocinas un kajinas mazliet uz prieksu verstas un sasprindzina uz vairakam sekundem. Ir mazliet ari skielesana, bet pediatrs to saista ar attistibas posmu. Naktis mostas ik pa 2 h, paed un atkal 2 h gulj, celas no rita ap 7, un tad visu dienu negulj, vakaros gruti iemidzinat, rauduliga, naktis nemieriga. Loti izteikti reage uz gaismu, skatas tas virziena nenoversot skatu, bet uz mantinam, vai jebkadiem prieksmetiem ta koncentreties nespej. Pec dzimsanas tika konstatas Versus kajinas, labo pedinu nelika taisni, kad neonatologs parbaudija solosanas refleksu. Biezi moka gazites. Jautajums vai osteopatija var mums palidzet?
Atbilde:
2014-09-24
Būtu labi, ja Jūs varētu bērniņu parādīt! Osteopātija var atvieglot Jūsu minētās problēmas.