Daiga
2015-08-07
Labvakar, Vai Jūs pieņemat arī brīvdienās un steidzami?
Atbilde:
2015-08-14
Nē, diemžēl brīvdienās nepieņemu!
Mārcis
2015-08-02
Vēlos jautāt vai fizioterapija var būt efektīva gadījumā, kad uzstādīta diagnoze "Patella Alta", nedaudz paaugstināts ceļa kauliņa novietojums, proti vai ir iespējams terapijas ceļā šo kauliņu nobīdīt normālā pozīcijā, tādējādi izvairoties no ķirurģiskas iejaukšanās?
Atbilde:
2015-08-02
Domāju, ka Jūsu gadījumā var palīdzēt.Jāpārbauda iegurņa kaulu atvērums,rotācija, augšstilbu muskuļu tonuss,Q leņķis.Ja atrod kaut vienu novirzi, tad novēršot to var panākt jūtamu uzlabojumu.
Armands
2015-07-28
Labdien! Vēlētos pieteikties uz vizīti pie Jums, bet vispirms vēlētos uzdot jautājumu par manu problēmu. Situācija ir tāda, ka pēc deguna kaula lūzuma un sekojošās operācijas, man sāp galva un sāpes sākas no deguna lūzuma vietas. Sāpes ir pie vibrācijām, skriešanas, lekšanas utml. Un ir otras nepatīkamās sajūtas, pie spiediena celšanās un kādas steigas, pieri un deguna lūzuma vietā sāk tā kā spiest, griezt galvu un paliek slikti. Situācija jau tāda gadu no vietas. Izieti visdažādākie neirologi, neiroķirurgi, lori, ir veiktas magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija utml, bet slēdzieni ir tādi, ka - neko neatklāj ! bet man sāp un nevaru vairs paciest. Gribu atsākt sportot un normāli dzīvot. Ģimenes ārsts iedeva Jūsu tel. nr kā pēdējo variantu. Vai ir bijusi līdzīga pieredze un, vai Jums šķiet, ka spēsiet man palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2015-08-02
Līdzīga pieredze nav bijusi. Bet mēģināt varam, jo osteopātijā ir tehnikas, kuras var pielietot darbā ar sejas kauliem. Teorētiski tas var dot būtisku atvieglojumu.
Dace
2015-07-23
Labvakar!Sakiet lūdzu, kur es varētu paskatīties diska trūces vingrojumus.Man trūce ir starp 3 un 4 skriemeli.Kā varētu to nostiprināt?Pie mazākās kustības tas atkal nav vietā.Jau iepriekš paldies!!!
Atbilde:
2015-08-02
Ja ir zstarojoša sāpe pa kāju vai tirpšana, tad Jums var palīdzēt šie vingrojumi http://www.fizioterapeits.lv/lv/publications/show/19/
Iveta
2015-07-20
Labdien! Vēlējos jautāt, manam mazulim ir 7 mēneši,viņš guļot ļoti stipri atgāž galvu atpakaļ, ko tas nozīmē un kā to var labot?
Atbilde:
2015-08-02
Ja galvu atgāž guļot uz sāniem, tad tā var būt arī norma, jo galva tiek izmantota kā atbalsta punkts. Atsevišķos gadījumos tas var būt paaugstināts pakauša muskuļu tonuss(dzemdību traumas, nepareizas celšanas un guldīšanas sekas). Parasti to nosaka osteopāts, iztaustot galvas pamatnes muskuļus.
Līga
2015-07-05
Labdien! Puikam 1gads un 6 mēneši, ribu gali viņam ir uz augšu izspiedušies, tā, kā viņam ir vēderiņš, to nevar pamanīt. Bet, kad viņš guļ uz muguras, tas ir ļoti redzams. Arī kājiņas līkas un ejot viņas vērš uz iekšu. Vai nav par vēlu, ko darīt? Jūs varat mums palīdzēt?
Atbilde:
2015-08-02
Ja abas kājas vērš uz iekšu, tad uztraukumam nav pamata. Ja vienu, tad ir jāatnāk. Pievēršat uzmanību pareizu apavu izvēlei, nestaigājiet ar apaviem mājās.Ļoti bieži ribu loku deformācija veidojas bērniem, kuri sēž ar izstieptām kājām uz priekšu, ļaujiet sēdēt W pozā, tā novērsīsiet tālāku deformāciju, ir jāseko, lai vēders izietu katru dienu un neveidotos daudz gāzes.No 3 gadu vecuma, lai sēž savam vecumam atbilstoša galdiņa,sakumpusi poza uz grīdas veicina ribu deformāciju.
zane
2015-06-28
Labdien man jautajums ko darit zidainim 4 menesi vinam ir asimetriska galvina viena puse mazliet lielaka neka otra Pieres kauls .. Vai ko var lidzet saja gadijuma?ko darit
Atbilde:
2015-08-02
Līdz viena gada vecumam var izmainīt galvas formas asimetriju.Tāpēc būtu vēlams uzsākt pēc iespējas ātrāk osteopātisku ārstēšanu.