Gerda
2016-02-09
Labdien!Ir taada situaacija,ka mans puika ljoti slikti gulj naktiis,ik pa laikam celjas augsha un taa ir katru nakti.Ja piemeeram 21:00 ielieku guleet,tad liidz kaaadiem 23:00 ir pamodies kaadas chetras reizes,un tad ap kaadiem diviem,trijiem,pieciem celjas.Puikam ir gads.Esmu vedusi pie neirologiem,arii pie osteopaata,bet neviens probleemu nav saskatiijis.Puika arii nepienjem citus cilveekus,nav iespeejams kaadam paziistamam bez manis atstaat kaut vai uz paaris stundaam.Beerns kliedz un citiem rokaas nedodas.Varbuut Juus varat kaut ko ieteikt?Liels paldies!
Atbilde:
2016-02-19
Ir jāatbrīvo trijzaru nervs...parasti tas dod miega uzlabošanos. Strādāju, kad bērns sēž mātei klēpī, tad bērns jūtas drošāk un var ilgāk pastrādāt ar galvu...ar bērniem vienmēr var sarunāt :)
Marina
2016-01-24
Labdien! Nezinu ko vel varu darit lietas laba. Esmu gandriz pusotra gada vecas meitinas mamma. Kops piedzimsanas meitina tur noliektu galvinu uz vienu pusi. Esam apmeklejusas vingrosanu pec bobata, peldesanu, masazas, reitterapiju. Nelieli uzlabojumi ir redzami, bet jo lielaka mazina paliek jo grutak ko darit jo atklati proteste. Ka vel es varu palidzet savai mazulitei?
Atbilde:
2016-02-04
Jā, vecums nav viegls, lai strādātu ar bērnu. Bet dažkārt ļoti labi sanāk sarunāt. Lai varētu strādāt ar Jūsu problēmu osteopātiski, rokas kādu laiku būs jātur uz kakla piskuļiem, zem pakauša utt. Bērnam tas nebūs sāpīgi, bet vairāk neierasti. Droši vien problēma ir kaka grozītājmuskulī un tā inervācijā(nospiests nervs). Varam mēģināt, izdomājiet!
Kārlis
2016-01-21
Ilgus gadus mokos ar atviļņa sindromu, regulāri lietoju omeprazolu, uzlabošanās nav.Pēdējā laikā parādījās gremošanas traucējumi, pūšās vēders, sāp pakrūtē ribu malas, sevišķi pēc slēpošanas, nelielu smagumu celšanas. Ir izieta videoendoskopija, fizioloģiskas izmaiņas neatrada. Asins analīzes, aizkuņģa dziedzera analīzes normas robežās.Vai tur nevarētu būt diafragmas problēmas?
Atbilde:
2016-01-22
Atviļņa sindroms var būt izsaukts ar diafragmas problēmu. Atbrīvojot diafragmu, iespējams panākt būtisku pašsajūtas uzlabošanos.Manā mājaslapā Jūs varat izlasīt rakstu, :kā pašam mājas apstākļos atbrīvot diafragmu. Lasīt šeit http://www.fizioterapeits.lv/lv/publications/show/43/ Publikācijas nosaukums: Diafragmas atbrīvošana
Inga
2016-01-14
Sveiki. Man sāp kreisas rokas pirskti un plauksta. Tirpst roka. Kadi javeic vingrinajumi. Arsts teica ka tas varetu but no muguras.
Atbilde:
2016-01-22
Jums vispirms ir jāveic kakla skriemeļu magnētiskā rezonanse, elektromiogrāfija rokai. Ir jāsaprot vai sāpes plaukstā ir izsauc mugurkaula skriemeļu problēma vai muskuļu sasprindzinājums karpālajā kanālā.Pēc izmeklēšanas, kad zināms cēlonis, var nozīmēt vingrojumus.
Kristiāna
2016-01-12
Labdien! Vai osteopātija var palīdzēt gadījumā, ja zīdainis (3,5 mēneši) pats nevar aizmigt, bet visu dienu grib gulēt pie krūts (ratos un mašinā gan guļ). Pa dienu gultā guļ tikai pusstundu, īsu brīdi ir apmierināts, bet tad ātri nāk miegs. Rezultātā visu dienu viņam nāk miegs, bet neguļ un tāpēc ātri viss apnīk. Spēlējas tikai stundu un tad atkal grib pie krūts. Pa nakti lielākoties gan guļ 6 stundas, vienīgi pēdējā laikā pa nakti ceļas, jo vēders pūšas. Arī ļoti daudz pien atgrūž, jo ēd tik daudz, un vēdera izeja ļoti bieži. Rokās mazais nav mierīgs, tikai pie krūts. Piebildīšu, ka dzemdības bija smagas - bija vakuuma ekstrakcija, tā neizdevās un tad bija ķeizargrieziens, mazajam bija hematoma. Jau iepriekš pateicos par atbildi!
Atbilde:
2016-01-22
Jūsu gadījumā būtu vēlama osteopātiska izmeklēšana, jo ļoti iespējams liela daļa sūdzību ir saistīta ar smagajām dzemdībam.
laura
2015-12-25
Sveiki. Dēliņam 8 mēneši.Ļoti slikti guļ. Dienā vidēji 30 min,mostās un raud jo nav izgulējies. Naktīs ceļas ik pēc 1-2 h. Līdz 3 mēnešu vecumam ļoti mocījās ar kolikām un laktrāzes nepietiekamību. Ap 4. Mēnesi bija vairākas reizes kad nogulēja visu nakti. Bērniņš it kā grib gulēt ,bet kkas viņam traucē. Vainojām zobus, bet nu šķiet ,ka tie nav pie vainas,jo nu jau to nemieru var atšķirt. Vai varētu būt kāda cita vaina šim nemieram?
Atbilde:
2016-03-09
Domāju, tomēr tie būs zobi...
Jegenija
2015-12-18
Troksnis galvā,galvassāpes,spranda sāp. Vai ir kaut kas labojams?
Atbilde:
2015-12-24
Ir labojams, Jums vajadzētu pierakstīties uz vizīti.