Ināra
2009-05-08
labdien, mani māc nemiers par manas meitiņas galvaskausa formu, jo ir diezgan stipri nogulēta viena pusīte. Gimenes ārste saka ka viss būs labi, bet mums jau rit 8. mēnesis un nekas nav labāk kaut gan guldu meitiņu vairāk uz nenogulētās pusītes.Vai Jūs u spēkos ir kaut kā mums palīdzēt?
Atbilde:
2009-05-09
Labdien,Ināra. Jūsu gadījumā var palīdzēt osteopātiskās kraniālās tehnikas, kas uzlabo galvas kaulu šuvju, membrānu kustīgumu un kaulu plastiskumu.Ir jāredz bērns, lai noteiktu kurš no augšminētajiem faktoriem ir noteicošais.Ar cieņu, fizoterapeits Vadims.
Ego
2009-05-07
Labdien, man pēc antibiotiku lietošanas sākās visādas problēmas,roku un kāju tirpšana, reiboņi, nemiers- neirologs uzstādīja diagnozi- veģetatīvā disfunkcija. Bet man paralēli šīm problēmam ir izteikti savilkti muskuļi( kaklā kamola sajūta), un arī liekas, ka kauli izbīdījušies. Vai šie simptomi var būt no VD, vai arī tā ir kāda cita problēma un man jāapmeklē fizioterapeits ? ģimenes ārste saka, ka tās ir tikai manas iedomas, bet es pazīstu savu ķermeni un redzu izmaiņas.
Atbilde:
2009-05-09
Daudzi no šiem simptomiem var norādīt arī uz veģetatīvo distoniju. Veģetatīvā distonija ir simpātiskās un parasimpātiskās nervu sistēmas darbības asinhronismu. Mugurkaula (simpātiskā nervu sist.) un krusta kaula, galvas kaulu (parasimpātiskā nervu sist.), līdzsvarošana varētu mazināt Jūsu minētās sūdzības.
Mārīte
2009-04-29
sveiki gribeju pajautat.. kadi butu pareizakie plecu joslu iesildisanas vingrinajumi?vai ari kur par to var palasit!
Atbilde:
2009-04-30
Mazu ieskatu var apskatīt video versijā publikācijā - Vingrojumi kaklam, pleciem un rokām.
Agnese
2009-04-17
Manam dēlam ir 15 gadu. Viņš sūdzas par regulārām muguras sāpēm.Uztraucos tādēļ, ka viņa tēvam ir deformēts mugurkauls un arī viņam ap 16 gadu vecumu sākusi sāpēt mugura un mugurkauls sāka deformēties, viņam ir kupris.Baidos, vai tas nav pārmantots arī dēlam.Ko mēs varam darīt, lai būtu droši, ka dēls saglabās savu stalto augumu? Ar cieņu, Agnese.
Atbilde:
2009-04-17
Labdien, Agnese! Vispirms būtu labi uztaisīt mugurkaula rentgenu, lai novērtētu krūšu skriemeļu formu (ķīļveida skriemeļi Šanca - Šeiermana - May slimībai, skriemeļu «krāteri« (Šmorla trūce). Pēc tam jādodās pie fizioterapeita, lai tas novērtē mugurkaulu, krūšu kurvi funkcionāli - skriemeļu, ribu, diafragmas, vidastenes kustīgumu. Fizioterapeits individuāli piemeklēs mobilizējošus, stiepjošus vingrojumus mugurai. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
Aina
2009-04-16
Labdien! Cerībā, ka varēsiet man vismaz kaut ko ieteikt:pēc vairogdziedzera operācijas ir pazudusi balss un grūti elpot, esmu pieteikusies rindā pie foniatra, bet līdz tam ir vēl jāgaida...ko es pati varu darīt lietas labā?
Atbilde:
2009-04-16
Labdien, Aina! Vispirms ir maigi jāizstiepj pēcoperācijas rētu un jāuzlabo kustīgums viscerālajā kakla daļā, tāpat ir jāpastrādā ar vidasteni. Kā pašai pastiept rētu Jums parādīs speciālists, pārējās manipulācijas prasa speciālas zināšanas...Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
Daiga Ozola
2009-04-15
Labdien.Manam dēlam 16.gadi klīniskā diagnoze ;spondiloze torakolumbālā mugurkaula daļā ar lumablģijām,šmolļa trūce,dorsālas disku protrūzijas L2-S1.Gribu zināt vai osteopāta speciālists var līdzēt vai jāmeklē hiropraktors.
Atbilde:
2009-04-15
Osteopātija šajā gadījumā var palīdzēt, bez mugurkaula korekcijas (bērniem mugurkuls tiek koriģēts ar muskuļu enerģijas tehnikām, bez skriemeļu krikšķināšanas),iespējams, būs jāatbrīvo diafragma, gūžas saliecējmuskuļi, apzarnis, jo šīs struktūras stiprinās pie mugurkaula jostas daļas. Tāpat būs jāpārbauda galvas kaulu kustīgums...utt. Parasti, bērniem var pietikt ar 2 - 3 osteopātiskām procedūrām. Ar cieņu, Vadims.
I.P.
2009-04-12
Labdien. Pirms 2 gadiem sāka tirpt pirksti.Uztaisīja rentgenu-diagnoze-kakla skriemeļu spandaloze.pēc masāžām pārgāja. Šogad tās pašas rokas plecs sāka sāpēt. Roku nevar pacelt uz augšu un pie straujām kustībām ir asa sāpe plecā, Vai tā ir tā pati spandaloze vai kas cits?
Atbilde:
2009-04-13
Sāpes, kustību ierobežojumu pleca locītavā var radīt gan sāpju punkti (trigeri) apkārtesošajos muskuļos, gan atslēgas kaula, kakla - krūšu skriemeļu pārejas bloks, gan iekšējie orgāni, rētaudi...utt. Iemeslu var būt ļoti daudz, bet īsto varēs noteikt speciālists, kad viņš Jūs izmeklēs.