Inga
2009-07-27
Labdien! MAn 33 gadi un nupat usg diagnosticēja artēriju aterosklerozi kāju artērijām un vēnu vārstuļu mazspēju. Vai fizioterapija var līdzēt šajā gadījumā? Paldies!
Atbilde:
2009-07-28
Labdien Inga!Ir jānoskaidro vēnu vārstuļu vājuma cēloni. Visbiežāk to izsauc paplašinātas vēnas. Ja varikozes ir uz kreisās kājas, tad cēlonis var būt fiksēta, nekustīga niere. Mobilizējot nieri,atbrīvojot iegurņa diafragmu, atslābinot zarnas var uzlabot venozo atteci. Tāpat ir speciāli vingrojumi,lai uzlabotu venozo un limfas atteci.
baiba
2009-07-10
Pirms 6nedēļām kritu-ārsts konstatēja saišu plīsumu.Kāju ieģipsēja uz divām nedēļām.Locītava pirms tam traumēta 2reiz. Joprojām kāja stipri piepampst,locītava mazkustīga.Vai varu cerēt,ka saviem spēkiem-resp.liekot kompreses,vannojot tikšu galā ar problēmu?
Atbilde:
2009-07-16
Lai ārstēšana neievilktos garumā labāk uzreiz griezties pie fizioterapeita, lai tas izstrādā locītavu. Vispirms ir jāveic pasīva locītavu mobilizācija, to grūti izdarīt pašam, jo kājas muskuļiem ir jābūt atbrīvotiem. Tāpat jāpārbauda pēdas, gūžas locītavas, iegurnis un mugurkauls, tam nepieciešamas speciālas zināšanas. Pēc tam var sākt izstrādāt locītavu aktīvi - ar vingrojumiem. Kā pareizi pildīt vingrojumus, cik ilgi un bieži, to visu Jums iztāstīs fizioterapeits.
sintija
2009-07-05
Labdien! Manam dēliņam 1 gads un 9 mēneši, kad iet pārsvarā neliek kājas uz pilnu pēdu, bet uz pirkstu galiem.Kas tam varētu būt par iemeslu un kā rīkoties, lai to labotu?
Atbilde:
2009-07-05
Ļoti iespējams tas ir paaugstināts muskuļu tonuss. Visbiežākais iemesls - dzemdību trauma. Atbrīvojot galvas pamatni, krusta kaulu, nervu apvalkus var normalizēt tonusu. Bērns ir jāredz, lai varētu izvēlēties pareizu ārstēšanu.
ugis
2009-07-04
ārsti konstatēja man kakla deformāciju!un pluss vēl tam man kakls ir uz iekšpusi nevis kā citiem cilvekiem mazliet uz aru pakauša daļā!aizsūtija pie rehabilitācijas ārsta!viņs man paradija vingrojumus un tas arī viss!pats jūtu kad paliek arbien sliktāk!galva nenormālīgi reibst nekko padarīt nevar!vemšanas,rokas tirpšanas,sirds apvidu visu laiku jocīgas sajūtas,kājas arī ļenganas!normali padarit nekko nevaru1visu laiku mocos katru dienu!ko man darīt??apmeklēt k-kadus arstus vēl?asinsvadi man nau pārbaudīti!pakauša daļā visu laiku tada sajūta kad paris kilogrammi klāt būtu
Atbilde:
2009-07-04
Uģi, vispirms jākonsultējas pie neirologa!
ilze
2009-07-03
Manam dēlam ir jau 7 gadi.Vēljoprojām cīnos ar čurāšanu naktī...kad pati nepamostos un nepaceļu viņu pačurāt gulta ir pilna. Gājām reiz pie ārsta bērnu slimnīcā(uz to saucamo podiņu),bet nekas nav mainījies.Sakiet lūdzu -kad beidzot ,tas beigsies.Bērns sporto-nevaru liast neuzvienu nometni,kur paliek pa nakti,jo bail,ja nu gadīsies-citi smiesies...
Atbilde:
2009-07-04
Ir jāredz bērns, lai varētu spriest par iespējamajiem cēloņiem enurēzei. Manā praksē labus rezultātus ir devusi galvas kaulu, krustu un mugurkaula kustīguma uzlabošana, iegurņa diafragmas atbrīvošana, refleksoterapija. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims.
dainis
2009-07-03
sveiki!! pāris dienas atpakall parādījās visa kreisā ķermeņa tirpšana. bet tāda neliela liekas, ka vienkārši tāda mazāka jūtība. pakasot degunu grūti pat notiekti vai nejuutiigaaks ir palicies deguns vai pirksti... turot smēķi starp lūpām ir tāda sajūta kā pēc zobārsta pretsāpju potes pirms ir izgājusi narkoze... kas varētu būt par cēloni ac dainis
Atbilde:
2009-07-04
Daini,Jums steidzami ir jāapmeklē neirologs, sūdzības liecina par mikroinsultu galvas smadzenēs.
Inese
2009-06-17
Labdien! Pēc riteņbraukšanas bija notirpuši kreisās rokas divi pirksti (mazais un blakus, sākumā tam nepievērsu uzmanību, bet nu jau otro dienu tas nepāriet- pirksti ir tādi kā notirpuši. Kas varētu būt pie vainas?
Atbilde:
2009-06-17
Visticamāk, pie vainas būs elkoņa nervs.