Liene
2009-09-23
Labdien! Sakiet lūdzu, vai jūsu esat pielietojis fizioterapiju vairogdziedzera funkciju traucējumu gadījumā? Interesē, cik lielā mērā šis jautājums ir attīstīts Latvijā. Paldies!
Atbilde:
2009-09-23
Vairogdziedzera funkciju uzlabošanai var pielietot refleksoterapiju, atbrīvojot kakla fascijas un uzlabojot vairogdziedzera asinsriti strādājot ar artērijām.
Inga
2009-09-22
Man ir kakla un jostas daļas deformējoša spondiloze, lumbāla skolioze, C5-C6 diska trūce (diagnosticēta 2002. gadā), kombinētas ģenēzes hroniska cefalģija. Mērenas muguras sāpes jūtu jau ilgstoši vairākus gadus, bet tās nebija sevišķi traucējošas, taču pēc Č5-C6 diska trūces jūtu regulāras galvassāpes, ar kurām esmu iemācījusies sadzīvot, mēreni vingrojot, kupējot tās ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem. Taču satrauc pirms nepilnām pāris nedēļām radusiešies jušanas traucējumi rokās un kājās. Vispirms tā bija nepārtraukta tirpšanas sajūta rokās, pēc pāris dienām pievienojās nepārtraukta tirpšana kāju pēdās. Tagad jau pāris dienas tā vairs nav tirpšana bet durstoša sajūta, sevišķi pēdās - nepārtraukti, neatkarīgi no fiziskās slodzes. Vai tas varētu būt saistīts ar izmaiņām mugurkaulā vai varētu būt citi iemesli? Vai Jūs varētu palīdzēt šādā sitācijā? Vai ārstējat arī neiropātijas, mielopātijas?
Atbilde:
2009-09-23
Labdien, Inga! Jums ir daudz, dažādas sūdzības, ir ļoti grūti kaut ko ieteikt, ja Jūs neesmu apskatījis. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts
Vineta
2009-09-17
Sveicināti,man ir problēmas ar muguru,jau vairākus gadus sāpēja mugura krustos,tika lietoti medikamenti-gan tabletēs,gan špricēs,gan smērēs,gan plāksteros,veiktas blokādes-Palīdzēja varbūt uz pāris nedēļām.Kopš š.g. marta mēneša man sāpes pārgāja arī uz kreiso kāju. Biju vizītē pie fizioterapeita,ieteica mugurai vingrojumus,tagad katru dienu vingroju,sāpes ir,bet nedaudz ciešamākas palikušas.Sakiet lūdzu,pie kāda speciālista lai griežos? Cik maksā pie Jums vizīte, un vai jūs man varētu palīdzēt?(ārsti noteica diagnozi- deformējoša muguras spondiloze).
Atbilde:
2009-09-18
Labdien Vineta!Medikamenti novērš sāpes, bet ne vienmēr atrisina galveno problēmu, ir jāatrod iespējamais muguras sāpju cēlonis. Muguras sāpes var izsaukt iekšējo orgānu kustības ierobežojums, rētaudi pēc operācijām, kritieni uz asteskaula un galvas traumas, plaušu karsoņi utt. Savā praksē pielietoju galvenokārt osteopātiskas metodes, tās ļauj izmeklēt un ārstēt cilvēku kopumā. Vizīte ilgst vienu stundu un maksā 20 Ls.
Sanita
2009-08-25
Sveicināti, bērnam ir uzstādīta diagnoze - bronhālā astma. Gribēju uzzināt vai ir iespējams uzlabot bērna veselību ar vingrojumiem u.c. darbībām? P.S. Cik maksā vizīte pie jums?
Atbilde:
2009-08-26
Labdien, Sanita! Bronhiālajai astmai ir speciāli elpošanas, stiepjoši, relaksējoši un mobilizējoši vingrojumi. Ar osteopātisku ārstēšanu pirmajā procedūrā tiek uzlabots krūšu kurvja, skriemeļu, diafragmas un plaušu kustīgums, tāpat tiek atbrīvotas pārējās ķermeņa daļas, kur ir jūtams sasprindzinājums. Specifiskie vingrojumus, kurus var izmantot pie bronhiālās astmas arī tiek parādīti, var paņemt kameru un tos nofilmēt, lai varētu patstāvīgi vingrot mājās. Vizītes maksa 20 Ls. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts.
Sergejs
2009-08-17
Sveicināti. 2007. gada augustā kļuva slikti, stiprs reibonis, vemšana. Nokļuvu slimnīcā. Pēc nedēļas kļuva labāk, mani izrakstīja. Mēnesi vēlāk izmeklēja ar magnētisko rezonansi. Atbilde bija sekojoša - Abpusēji mastoidāla skleroze. Muguras smadzeņu kakla un krūšu daļas bojājumu nav. Spondilozās izmaiņas abās daļās iniciālas. C5 un būtiskāka Th7 disku protrūzijas. Viegla cervikāla un torakāla spondiloze. C5 un Th7 protrūzijas. Kā tādas ārstēšanas nebija tikaj masāža. No tā laika nevaru ilgi sēdēt vienā pozā, stipri spiež kakla daļa, no rītiem var būt arī reibonis. Var būt Jūs varētu ko ieteikt? Paldies.
Atbilde:
2009-08-18
Ir speciālas osteopātiskas tehnikas galvaskausa kaulu līdzsvarošanai un šuvju atbrīvošanai. Mastoidālais izaugums stiprinās pie deniņu kaula, deniņu kaulu ietekmē gan apkārtesošie kauli, gan membrānas un košanas muskuļi, gan intraossālie bojājumi pašā kaulā. Tāpat ir jāpārbauda vai nav nospiesta pakauša kaula un deniņu kaula šuve ar tur esošo jugulāro atveri, kas nodrošina 95% venozo atteci no galvaskausa. Diagnostika ir manuāla un iespējamo problēmu konstatē pirmajā vizītē. Ar cieņu, Vadims.
Iveta
2009-08-17
Manai meitai ir 13,5 gadi, 3 gadus nodarbojās volejbolā, traumējusies it kā nav, vienīgi vienu reizi slidojot ļoti sasita astes kaulu, kas sāpēja ilgi. No ziemas sākās periodiskas sāpes sprandas un labā pleca daļā vC3-vC7, nesot somu, vai dažreiz tāpat...smērējām fastumgelu. Tagad brīvlaikā bijām pie "VC-1" ķirurga, kurš nozīmēja RTG. Apraksts ir šāds:vC3-vC7 nelielas Šmorļa trūces. Iztaisnota lordoze. Secinājumi: Def.spondilozes inic.paz. Ko mums darīt, ar ko sākt? Vai tas ir ļoti slikti? Paldies!
Atbilde:
2009-08-17
Vispirms manuāli jāizmeklē krusta un astes kaula, mugurkaula skriemeļu kustīgums, jo tur stiprinās struktūras, kas ir saistītas ar mugurkaula kakla daļu. Kritiens uz asteskaula varēja radīt apvalku sasprindzinājumu mugurkaula kanālā, kā rezultātā izlīdzinājās kakla daļas lordoze un izveidojās Šmorla trūces.Iespējams atbrīvojot augšminētās struktūras pazudīs sāpes sprandā.
Ira
2009-08-06
Sveicināti. Man papēdī ir piesis,esmu bijusi pie ortopeda uz konsult. un man ieteica nēsāt speciālās pēdiņas. Tā arī darīju,nu jau mokos otro gadu,bet uzlbojumu nav. Kā arī esmu ik pēc trīs mēnešiem gājusi uz procedūrām, kā arī esmu izgājusi divus kursus ar lāzeru.Kāja kā sāp tā sāp un ir pietūkusi. Var būt Jūs varētu ko ieteikt? Paldies.
Atbilde:
2009-08-06
Labdien Ira!Papēža piesi var izsaukt asimetrisks iegurnis, saīsināti kāju aizmugurējās grupas muskuļi. Iespējams nokoriģējot iegurni un atbrīvojot kāju muskuļus, var tikt galā ar šo problēmu. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts.