Līga
2018-01-14
Labdien. Puika 4 gadi staiga uz pirkstu galiem,runas aizture un neiet pa lielam uz poda. Vai iespejams to labot ar Jusu palidzibu? Paldies
Atbilde:
2018-02-07
Labdien! Domāju, ka daudzas lietas var uzlabot!
Ilona
2018-01-07
Labdien! Bērnam 1g.vecumā acu ārsts konstatēja šķielēšanu, teica, ka ir sasprindzināti muskuļi, kuri nelaiž aci un ieteica muguras masažu, ko arī izmēģinājām. Bērns masažas laikā bija sasprindzināts, raudāja un nakādas jēgas no tas nebija. Tagad bērnam ir 1 gads un 4m, uzlabojuma nav. Vai osteopāts varētu palīdzēt?
Atbilde:
2018-01-07
Šis vecums nav tas labākais, kad var panākt sadarbību osteopātiskai .Jo rokas būs jāuzliek uz sejas kauliem un jānotur tā kādu laiku. Terapija bērnam nav sāpīga, bet drīzāk neierasta. Bet tas ir ļoti individuāli.
Gita
2017-12-31
Sveiki! Manai meitai jau rit 11 mēnesis, cenšoties gulēt viņa plēš sev matus, ja ne savus, tad cenšas tikt manos matos un tos stingri rauj. Liekas, ka tas viņai kaut kā palīdz iemigt, ilgst jau vairākus mēnešus, iepriekš centās plēst manu ķēdīti, bet kā noņēmu, tā matos raujas, kā arī intensīvi zīž īkšķi un mētājas no viena sāna uz otra. Sakiet, vai osteopāts varētu palīdzet?
Atbilde:
2018-01-07
Osteopāts var palīdzēt, bet efekts var būt arī īslaicīgs.Jūsu meitai aug zobi un tas ir fizioloģisks,sāpīgs process.Zobi aug līdz 2 gadu vecumam. Pēc 2 gadu vecuma miegs normalizēsies.
Santa
2017-12-26
Labdien! Zīdainim (7 mēneši) ir ļoti izliekta muguriņa. Esot uz muguras citreiz ceļ vēderu augšā, bet arī atrodoties uz vēdera mugura ir ļoti izliekta, arī baseinā peldinot uz vēdera ir liels muguras izliekums. Kad mazais stutējas četrrāpus, arī tad muguriņa nav taisna, bet ieliekta, vēders tā kā uz leju. Vai tas ir normāli, vai jāvēršas pie kāda speciālista? (3 mēnešu vecumā bijām pie rehabilitologa, tad viss bija kārtībā). Paldies!
Atbilde:
2018-01-07
Labdien, Santa! Domāju, Jūsu gadījumā satraukumam nav pamata. Bērnam mugurkaula izliekumi veidojas līdz 1,5 gadiem.
Māra
2017-12-22
Labdien! Man ir 29 gadi, tikko sākās grūtniecības otrais trimestris. Grūtniecības laikā sāka bieži un ilgstoši sāpēt galva, dažkārt arī ļoti stipri. Reizēm notirpst rokas. Domāju, ka tas saistīts ar muguras problēmām, kuras agrāk risināju pie manuālā terapeita un vingrojot, bet no manuālās terapijas šobrīd baidos un vingrot nav ieteicams, jo ir pastiprināts dzemdes tonuss. Muguras problēmas varētu būt pastiprinājušās arī neērtas gulēšanas dēļ, jo dēliņam šobrīd aug 5 zobi reizē, ļoti nemierīgi guļ naktīs un es bieži guļu viņam blakus uz grīdas, uz memory virsmatrača. Šobrīd man ir teipi, kas situāciju nedaudz uzlaboja. Vai osteopātija varētu līdzēt?
Atbilde:
2018-01-07
Labdien, Māra! Galvassāpju gadījumā osteopātija var palīdzēt. Roku tirpšana var būt saistīta ar grūtniecību (fizioloģiskā hormonālā tūska).
Līga
2017-12-14
Labdien! Manai meitiņai tūlīt būs 2 mēneši. Mazā ir ļoti, ļoti nemierīga un raudulīga. Visa diena vairāk vai mazāk paiet raudot,nomierināt nekādi nevar. Guļ arī ļoti maz. Vai osteopæts var śādā gadījumā palīdzēt?
Atbilde:
2017-12-17
Labvakar, Līga! Domāju, ka osteopāts var būtiski atvieglot bērna stāvokli.
Lana
2017-11-28
Labdien. Bērnam 5 gadi , aktualizējas baiļu sajūta. Nepārtraukti vaktē, lai kāds būtu blakus. Vai osteopāts var palīdzēt?
Atbilde:
2017-11-29
Labdien, ir jāredz bērns. Ja tā ir emocionālā problēma, tad ostopāts nevarēs palīdzēt. Ja problēma saistīta ar kakla skriemeļiem, emocijām, venozās atteci no galvas, diafragmu, tad situāciju terapija var uzlabot. Emocionālās problēmas var koriğēt ar Baha ziediem