Antra
2018-01-22
Labdien! Bērns, 9m2n, kurš jau mēnesi iemācijies stāvet un turoties sāk iet gar mēbelēm, vēl nesēž un nerāpo. Pārvietojas lienot uz vēdera. Mugurkaulā, apakšējā daļā ir liels, apaļš izliekums uz āru. Vai tas ir normāli, un izveidosies pareizs lielums ar laiku un vai tas nevar būt par iemeslu nesēdēšanai? Kā arī, esmu pamanījusi, ka ik pa laikam bērns tā kā nodreb. Un pēdējā lieta - galvaskausā pie avotiņa, pieres pusē jūtams tāds tākā pauguriņš (puns) no kaula Vai tas izlīdzinājies, kad avotiņš aizaugs? Vai tomēr būtu nepieciešama osteopāta profiliktiska vizīte?
Atbilde:
2018-01-25
Labdien, Jūsu gadījumā būtu vēlama profilaktiska vizīte pie osteopāta
Zane
2018-01-19
Labdien, Zīdainītim ( meitiņai) 1mēn. un 5d. ir reflukss ar atvilni. Atgrūšana ir neliela, taču lielākās problēmas sagādā kuņğa sulas atgrūšana gan horizont., han vertikālā pozīcijā bieżāk miedziņā. Bieži aizrijās un ir jāpalīdz atgūt elpu. Svars dinamiká - nāk klāt, duirēze - adekvāta, vēd izeja - reta 1x 3 ( pat 5 dienās).Barošana - ekskluzīvā tikai mātes pienu zīž. Simptomātika ir biežz bet ne pēc katras ēdienreizes. Vai iespējams palīdzēt?
Atbilde:
2018-01-25
Jāguļ uz slīpas virsmas, tad neaizrīsies.Ja nav balss aizsmakuma, tad speciāli nav jānāk , bet 1 reizi profilaktiski atnākt nebūtu slikti.Tuvāk 2 mēn. vecumam.
Antra
2018-01-17
Labdien! Bērnam 9 mēneši. Jau kopš dzimšanas gulēt iet tikai ar raudāšanu. Patstāvīgi iemigt nemāk. Naktī ceļas ik pēc 2 stundām, raud, (kā maina gulēšanas pozu, mostas) iemieg tikai rokās vai pie krūts. Guļ pārsvarā tikai uz sāna vai vēdera. Pēdējā laikā naktī mostas augšā un rinķo pa gultu, raud. Vēl nerāpo un nesēž, bet lien uz vēdera un ceļas kājās. Ir 4 zobi. Ir arī novērota kaut kāda pārtikas produkta alerģija, kopš piebarošanas uzsākšanas. Vai pie vainas varētu būt zobi, vai kāda cita vaina un osteopāts varētu palīdzēt uzlabot iemigšanas/gulēšanas kvalitāti? Paldies!
Atbilde:
2018-02-07
Jūsu gadījumā,pēc tā kā uzvedās bērns naktī - zobi
Julija
2018-01-14
Labdien! 2005.gadā man bija operēta starpskriemeļu diska trūce jostas daļā. Periodiski, biežāk ziemā, parādās paasinājumi, kas izpaužas ar sāpju un jušanas traucējumu simptomātiku, taču parasti ātri pāriet uz medikamentu fona. Magnētiskās rezonanses izmeklējumi bija 2006. un 2014., kur dinamikā mugurkaula stāvoklis bez pasliktināšanās, tāpēc neirologi apgalvo, ka paasinājumi saistīti ar pēcoperācijas rētaudiem. Kārtējais paasinājums sākās 2017.gada decembrī, šoreiz medikamenti pilnībā nav palīdzējuši. Šobrīd sūdzības par tirpšanu pēdā, vairāk ārmalā, ikru raustīšanos, trulām sāpēm apakšstilbā. Vai ar Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir iespējams man palīdzēt atbrīvoties no šiem simptomiem? Iepriekš pateicos, ar cieņu, Jūlija
Atbilde:
2018-02-07
Labdien, Jūlija! Katrs gadījums ir ļoti individuāls. Lai to saprastu ir jāmēģina ar Jums pastrādāt.
Līga
2018-01-14
Labdien. Puika 4 gadi staiga uz pirkstu galiem,runas aizture un neiet pa lielam uz poda. Vai iespejams to labot ar Jusu palidzibu? Paldies
Atbilde:
2018-02-07
Labdien! Domāju, ka daudzas lietas var uzlabot!
Ilona
2018-01-07
Labdien! Bērnam 1g.vecumā acu ārsts konstatēja šķielēšanu, teica, ka ir sasprindzināti muskuļi, kuri nelaiž aci un ieteica muguras masažu, ko arī izmēģinājām. Bērns masažas laikā bija sasprindzināts, raudāja un nakādas jēgas no tas nebija. Tagad bērnam ir 1 gads un 4m, uzlabojuma nav. Vai osteopāts varētu palīdzēt?
Atbilde:
2018-01-07
Šis vecums nav tas labākais, kad var panākt sadarbību osteopātiskai .Jo rokas būs jāuzliek uz sejas kauliem un jānotur tā kādu laiku. Terapija bērnam nav sāpīga, bet drīzāk neierasta. Bet tas ir ļoti individuāli.
Gita
2017-12-31
Sveiki! Manai meitai jau rit 11 mēnesis, cenšoties gulēt viņa plēš sev matus, ja ne savus, tad cenšas tikt manos matos un tos stingri rauj. Liekas, ka tas viņai kaut kā palīdz iemigt, ilgst jau vairākus mēnešus, iepriekš centās plēst manu ķēdīti, bet kā noņēmu, tā matos raujas, kā arī intensīvi zīž īkšķi un mētājas no viena sāna uz otra. Sakiet, vai osteopāts varētu palīdzet?
Atbilde:
2018-01-07
Osteopāts var palīdzēt, bet efekts var būt arī īslaicīgs.Jūsu meitai aug zobi un tas ir fizioloģisks,sāpīgs process.Zobi aug līdz 2 gadu vecumam. Pēc 2 gadu vecuma miegs normalizēsies.