Ieva
2018-01-29
Labdien, manai meitiņai ir 7 mēn., 3 mēn. vecumā konstatēja kreisās gūžas dizplāziju, 2 mēn apdukcijas bikses 23h diennaktī, pēc tam pa stundai diennaktī samazināt. Šobrīd ķururgs ortopēds atzīst ka ir izdarījis visu iespējamo šobrīd un jāgaida lai māte daba sakārto līdz galam. , pilnīgi labi vēl nav. Sakiet lūdzu vai osteopātija te varētu ko palīdzēt, lai process būtu veiksmīgāks un ātrāks, jo meituce teju teju gribēs celties kājās. Purbildīšu ka 2x vedu meitiņu uz bibita vingrošanu uz bumbas un masāžu
Atbilde:
2018-02-07
Labdien, Ieva! Jā, osteopāts Jūsu gadījumā var palīdzēt.
Elīna
2018-01-28
labdien! Meitai drīz būs 8 gadi, bet ir nakts enurēze. jau gadu ejam pie urologa, bet būtiski uzlabojumi ir tikai periodos, kad tiek lietotas zāles. visas pārbaudes ideālas- nekādu vainu neatrod. vai osteopāts var palīdzēt šādos gadījumos??
Atbilde:
2018-02-07
Meitenēm enurēze padodās grūtāk terapijai. Parasti nepieciešamas 2 vizītes, lai to saprastu vai var palīdzēt. Katrs gadījums ir ļoti individuāls.
Sabīne
2018-01-26
Sveiki! Dēliņam (3 mēn.) esmu pamanījusi, ka galviņa nogulēta uz labo pusi, arī vizuāli redzu, ka galviņa no mugurpuses ir asimetriska, teiksim tā - nav tik apaļīga, cik gribētos. Dienas laikā arī attiecīgi galviņu griež vairāk uz šo nogulēto pusi... cenšos visas darbības darīt no otras puses, lai viņš pēc iespējas vairāk darbotos uz otru pusīti, bet ar varu jau nepiespiedīsi... ko Jūs varētu ieteikt? Vai apmeklējums pie Jums varētu līdzēt?
Atbilde:
2018-02-07
Labdien, līdz gada vecumam bērnam var izlabot galvas formu.
Antra
2018-01-22
Labdien! Bērns, 9m2n, kurš jau mēnesi iemācijies stāvet un turoties sāk iet gar mēbelēm, vēl nesēž un nerāpo. Pārvietojas lienot uz vēdera. Mugurkaulā, apakšējā daļā ir liels, apaļš izliekums uz āru. Vai tas ir normāli, un izveidosies pareizs lielums ar laiku un vai tas nevar būt par iemeslu nesēdēšanai? Kā arī, esmu pamanījusi, ka ik pa laikam bērns tā kā nodreb. Un pēdējā lieta - galvaskausā pie avotiņa, pieres pusē jūtams tāds tākā pauguriņš (puns) no kaula Vai tas izlīdzinājies, kad avotiņš aizaugs? Vai tomēr būtu nepieciešama osteopāta profiliktiska vizīte?
Atbilde:
2018-01-25
Labdien, Jūsu gadījumā būtu vēlama profilaktiska vizīte pie osteopāta
Zane
2018-01-19
Labdien, Zīdainītim ( meitiņai) 1mēn. un 5d. ir reflukss ar atvilni. Atgrūšana ir neliela, taču lielākās problēmas sagādā kuņğa sulas atgrūšana gan horizont., han vertikālā pozīcijā bieżāk miedziņā. Bieži aizrijās un ir jāpalīdz atgūt elpu. Svars dinamiká - nāk klāt, duirēze - adekvāta, vēd izeja - reta 1x 3 ( pat 5 dienās).Barošana - ekskluzīvā tikai mātes pienu zīž. Simptomātika ir biežz bet ne pēc katras ēdienreizes. Vai iespējams palīdzēt?
Atbilde:
2018-01-25
Jāguļ uz slīpas virsmas, tad neaizrīsies.Ja nav balss aizsmakuma, tad speciāli nav jānāk , bet 1 reizi profilaktiski atnākt nebūtu slikti.Tuvāk 2 mēn. vecumam.
Antra
2018-01-17
Labdien! Bērnam 9 mēneši. Jau kopš dzimšanas gulēt iet tikai ar raudāšanu. Patstāvīgi iemigt nemāk. Naktī ceļas ik pēc 2 stundām, raud, (kā maina gulēšanas pozu, mostas) iemieg tikai rokās vai pie krūts. Guļ pārsvarā tikai uz sāna vai vēdera. Pēdējā laikā naktī mostas augšā un rinķo pa gultu, raud. Vēl nerāpo un nesēž, bet lien uz vēdera un ceļas kājās. Ir 4 zobi. Ir arī novērota kaut kāda pārtikas produkta alerģija, kopš piebarošanas uzsākšanas. Vai pie vainas varētu būt zobi, vai kāda cita vaina un osteopāts varētu palīdzēt uzlabot iemigšanas/gulēšanas kvalitāti? Paldies!
Atbilde:
2018-02-07
Jūsu gadījumā,pēc tā kā uzvedās bērns naktī - zobi
Julija
2018-01-14
Labdien! 2005.gadā man bija operēta starpskriemeļu diska trūce jostas daļā. Periodiski, biežāk ziemā, parādās paasinājumi, kas izpaužas ar sāpju un jušanas traucējumu simptomātiku, taču parasti ātri pāriet uz medikamentu fona. Magnētiskās rezonanses izmeklējumi bija 2006. un 2014., kur dinamikā mugurkaula stāvoklis bez pasliktināšanās, tāpēc neirologi apgalvo, ka paasinājumi saistīti ar pēcoperācijas rētaudiem. Kārtējais paasinājums sākās 2017.gada decembrī, šoreiz medikamenti pilnībā nav palīdzējuši. Šobrīd sūdzības par tirpšanu pēdā, vairāk ārmalā, ikru raustīšanos, trulām sāpēm apakšstilbā. Vai ar Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir iespējams man palīdzēt atbrīvoties no šiem simptomiem? Iepriekš pateicos, ar cieņu, Jūlija
Atbilde:
2018-02-07
Labdien, Jūlija! Katrs gadījums ir ļoti individuāls. Lai to saprastu ir jāmēģina ar Jums pastrādāt.