Anastasija
2018-04-10
Добрый день,у ребенка проблема с жевание пищи,вернее с глотанием. Пища с маленькими мягкими кусочками вызывает блевотный рефлекс,и сразу начинает давится,при этом печеньки он грызет. Также была проблема с запороми,а есче он плохо кушает. Были у гастроэндосколога сказала исключить весь молочный продукт. Ребенку 1 год.Сон очень чуткий от любого шороха может проснутся. Скажите пожалуйста с чем это может быть связано и сможете ли Вы нам помоч? Спасибо.
Atbilde:
2018-07-20
Добрый день! Проблема с жеванием может быть связана с инервацией мышц челюсти, с проблемами костями основания черепа.Запоры могут быть вызваны нарушениями инервации вагуса,напряжением кишечника,асемитрии тазовых костей.Обследуя ребенка на месте можно будет сказать более точно С ув.,остеопат В.Пухарт
Viesis
2018-04-09
Доброе утро! Мальчику 3 года и 6 месяцев плохо говорит, все прекрасно понимает, по слогам все повторяет, но использует в основном то, что умеет говорить и придуманные обозначения. Присутствует небольшое капризность, если что-то против его воли, но спит хорошо. Логопед и невролог проблем не видят, может Вы нам сможете помочь?
Atbilde:
2018-07-20
Нужно один раз придти,чтобы обследовать ребенка.Тогда можно сказать более точно Остеопат - В.Пухарт
Inga
2018-04-03
Labdien! Sakiet lūdzu vai Jūs varat palīdzēt gadījumos, kad bērns rausta valodu? Raustīšanās sākās pēkšņi, un neesam vēl sapratuši kapēc. Vienības gatves ārsti iesaka tikai stipras zāles.
Atbilde:
2018-07-20
Labdien, Inga! Ar logoneirozi man diemzēl nav bijusi pieredze. Tāpēc neko garantēt nevarēšu. Cieņā, osteopāts V.Puharts
ксения
2018-03-20
здравствуйте. ребенку почти 4 года. щелкает в районе шеи. плохо понимает обращенную речь. плохо говорит. была асфиксия во время родов. можете ли помочь в данном случае.
Atbilde:
2018-07-20
Добрый день, Ксения! Нужно один раз придти на осмотр. Тогда смогу дать более подробную информацию С уважением, остеопат В.Пухарт
Monta
2018-03-01
Labdien! Manam tēvam (62gadi), palika nekustīga roka, pirmo reizi pirms 6gadiem, otreiz tagad.. Tika veikta magnetīskā rezonanse un konstatēta diska trūce, bet neiroķirurgs saka, ka operāciju nevajag. Roka ir acīm redzami "sašļukusi",jo ar to spēj veikt tikai dažas kustības. Vai ir iespēja muskuli atgriezt vairaķ vai mazāk iepriekšejās darbībās?? un ja ir iespējams cik maksātu vizīte pie Jums Ogrē. Ar cieņu Monta
Atbilde:
2018-03-12
Jūsu gadījumā būs grūti palīdzēt!
Evita
2018-02-27
Labdien! Meitai ir 2gadi un 8mēn. Naktīs slikti guļ, grozās, knosās. Pēdējā laikā bieži viegli sizkaitināma,uznāk histērijas, kad bērns ilgi, fiziski vairs nespēj nomierināties. Reizēm mostas sliktu garastāvokli, neļauj viņu mierināt,samīļot, raujas prom, dusmojas. Mēdz staigāt uz pirkstu galiem un no ilgas knupja lietošanas ir nepareizs sakodiens. Vai Jūs spētu palīdzēt?
Atbilde:
2018-03-12
Labdien! Bērns būtu jāredz.Tad arī varēs pateikt par iespējamo miega traucējumu cēloni. Periodiska staigāšana uz pirkstgaliem var būt arī norma šāda vecuma bērnam. Ar sakodienu nevarēšu palīdzēt.
Aiga
2018-02-20
Labdien! Manam bernam ir gads un 2 menesi. Jau kops dzimsanas slikti gul. Briziem liekas, ka sak guletvlabak, bet tad atkal viss atgriezas vecajas sliedes. Dienas gulesana jau ir vairak vai mazak stabilizejusies, bet nakts gulesana joprojam ir loti problematiska. Aizmieg ap 22:30, tad labakaja gadijuma nogul lidz 01:00 un sak mosties loti biezi. Var pat starplaika starp 1 un 4/5 nakti mosties ik pec 15-30 minutem. Pamostas, ja paspeju uzreiz glastit mugurinu un teikt "kus,kus", tad iemieg, bet pec isa briza atkal mostas. Ir 8 zobi. Joprojam baroju ar kruti. Ja agrak nakti bez kruts nevareja aizmigt, tad pedejos 2 menesus meginu atradinat no nakts esanas un nakti midzinu bez kruts (uz rita pusi tapat vairakas reizes ed kruti). Sava gultina gul tikai menesi/divus. Ieprieks guleja lirlaja gulta ar mani. Ja nenem vera slikto gulesanu, tad berns ir loti labi attistits - 6 menesos saka rapot, sedet, 11 menesos staigat. Tagad runa jau vairakus vardus. Ar tonusiem nekadu problemu nav bijis. Ar vedera izeju ari ne. Tiesi tadas pat miega problemas bija ari meitai lidz gada vecumam. Tad parstaju vinu barot ar kruti un miegs strauji uzlabojas. Ko darit? Turpinat meklet iemeslu miega traucejumiem vai samierinaties ar to, ka lidz 2,2 gadu ta var but? Dzemdibas bija dabigas, bez sarezgijumiem.
Atbilde:
2018-03-12
Labdien! Jūsu bērnam aug zobiņi, tas arī ir bezmiega cēlonis. Zobi aug līdz 2,6 vai 2.8 gadiem.