Evita
2018-02-27
Labdien! Meitai ir 2gadi un 8mēn. Naktīs slikti guļ, grozās, knosās. Pēdējā laikā bieži viegli sizkaitināma,uznāk histērijas, kad bērns ilgi, fiziski vairs nespēj nomierināties. Reizēm mostas sliktu garastāvokli, neļauj viņu mierināt,samīļot, raujas prom, dusmojas. Mēdz staigāt uz pirkstu galiem un no ilgas knupja lietošanas ir nepareizs sakodiens. Vai Jūs spētu palīdzēt?
Atbilde:
2018-03-12
Labdien! Bērns būtu jāredz.Tad arī varēs pateikt par iespējamo miega traucējumu cēloni. Periodiska staigāšana uz pirkstgaliem var būt arī norma šāda vecuma bērnam. Ar sakodienu nevarēšu palīdzēt.
Aiga
2018-02-20
Labdien! Manam bernam ir gads un 2 menesi. Jau kops dzimsanas slikti gul. Briziem liekas, ka sak guletvlabak, bet tad atkal viss atgriezas vecajas sliedes. Dienas gulesana jau ir vairak vai mazak stabilizejusies, bet nakts gulesana joprojam ir loti problematiska. Aizmieg ap 22:30, tad labakaja gadijuma nogul lidz 01:00 un sak mosties loti biezi. Var pat starplaika starp 1 un 4/5 nakti mosties ik pec 15-30 minutem. Pamostas, ja paspeju uzreiz glastit mugurinu un teikt "kus,kus", tad iemieg, bet pec isa briza atkal mostas. Ir 8 zobi. Joprojam baroju ar kruti. Ja agrak nakti bez kruts nevareja aizmigt, tad pedejos 2 menesus meginu atradinat no nakts esanas un nakti midzinu bez kruts (uz rita pusi tapat vairakas reizes ed kruti). Sava gultina gul tikai menesi/divus. Ieprieks guleja lirlaja gulta ar mani. Ja nenem vera slikto gulesanu, tad berns ir loti labi attistits - 6 menesos saka rapot, sedet, 11 menesos staigat. Tagad runa jau vairakus vardus. Ar tonusiem nekadu problemu nav bijis. Ar vedera izeju ari ne. Tiesi tadas pat miega problemas bija ari meitai lidz gada vecumam. Tad parstaju vinu barot ar kruti un miegs strauji uzlabojas. Ko darit? Turpinat meklet iemeslu miega traucejumiem vai samierinaties ar to, ka lidz 2,2 gadu ta var but? Dzemdibas bija dabigas, bez sarezgijumiem.
Atbilde:
2018-03-12
Labdien! Jūsu bērnam aug zobiņi, tas arī ir bezmiega cēlonis. Zobi aug līdz 2,6 vai 2.8 gadiem.
Zane
2018-02-20
Labdien, Zīdainis 2,5 mēneši, dibena rievas ir asimetriskas, vai var līdzēt osteopāts? Viena rieva augstāka, otra par kādu 1-2 cm zemāk, līdz ar to dibens izskatās nevienāds.
Atbilde:
2018-03-12
Labdien! Jūsu gadījumā osteopāts var palīdzēt!
Jānis
2018-02-18
labdien! No rīta pamodos ar notirpušu labo roku sajutu, ka tā labi vairs nelokās. Nevaru pieskārties pie auss. Sapratu ka ir nospiezts kāds nervs elkonī. Kas tas varētu būt un pie kāda ārsta jāgriežas ?
Atbilde:
2018-03-12
Jums irnospiests kāds no kakla nervu pinuma nerviem. Ir jāaiziet pie neirologa.
Līga
2018-02-15
Labdien! Man mazajai jau trīs mēneši, bet īsti nomoda brīžos negugina un nerunājas savā valodiņā, izrāda nepatiku un rājas tad, kad piemēram deguntiņu tīru, vai ir nepieciešama osteopāta vizīte?
Atbilde:
2018-03-12
Domāju, ka tas nevar būt par iemeslu osteopāta apmeklējumam
Alīna Ņikitina
2018-01-31
Добрый день доктор! Ребенку 8 месяцев, он плозо спит ночью, каждый час висит на груди. Он ползает, встает на ноги, активный и развитый ребенок. Возможно ли у ребенка внутри серепное давление? И можете ли Вы с этим помочь?
Atbilde:
2018-02-07
Добрый день,Алина! Скорее всего у Вашего ребенка растут зубы.Остеопатическое лечение может немного снять дискомфорт от растущих зубов
Ieva
2018-01-29
Labdien, manai meitiņai ir 7 mēn., 3 mēn. vecumā konstatēja kreisās gūžas dizplāziju, 2 mēn apdukcijas bikses 23h diennaktī, pēc tam pa stundai diennaktī samazināt. Šobrīd ķururgs ortopēds atzīst ka ir izdarījis visu iespējamo šobrīd un jāgaida lai māte daba sakārto līdz galam. , pilnīgi labi vēl nav. Sakiet lūdzu vai osteopātija te varētu ko palīdzēt, lai process būtu veiksmīgāks un ātrāks, jo meituce teju teju gribēs celties kājās. Purbildīšu ka 2x vedu meitiņu uz bibita vingrošanu uz bumbas un masāžu
Atbilde:
2018-02-07
Labdien, Ieva! Jā, osteopāts Jūsu gadījumā var palīdzēt.