Elīna
2018-06-15
Labdien! Meitai ir gads un 8 mēneši. 3 mēnešu laikā 2 reizes bija febrilie krampji. Vai osteopats šajā gadījumā var līdzēt?
Atbilde:
2018-06-26
Labdien, Nav bijuši pacienti ar febrilem krampjiem
Сабина
2018-06-14
Добрый день, у ребенка асимметрия головы, можете ли вы с этим помочь?
Atbilde:
2018-07-20
Если не старше 1,3 лет улучшить форму можно.Конечно очень много зависит от сотрудничества ребенка,чем старше, тем больше им не нравится когда работает остеопат с головой.Процедура безболезненная.
Līga
2018-05-22
Labdien. Meitai 2,5 gadi (visi zobi jau izauguši). Kopš dzimšanas nemierīga naktīs. Bieži mostas un kliedz, grozās, ceļas kājas un pārvietojas pa gultu, nospārda segu. Bieži no rītiem mostās sliktā garastāvoklī. Ir nervoza, viegli aizkaitināma, histēriska. Lai aizmigtu, vajag kaut ko knibināt ar rokām. Citādi attīstība lieliska (runa, kustības, podiņmācība, apetīte, zīmē, liek klučus, ģērbj lelles, utt). Vai būtu jēga vērsties pie osteopāta?
Atbilde:
2018-07-20
Labdien! Vienu reizi būtu labi atnākt, lai izslēgtu pirmo kakla skriemeļu fiksāciju, dažādu kāju garumu, venozās atteces traucējumus.Atgādināšu, ka visi zobi 2,5 gados vēl nav izauguši, augsējie otrie molāri turpina augt līdz 2,9 gadiem. Un nakts nemiers ir saistīts tieši ar šo zobu šķilšanos.Ir jāapbruņojas ar pacietību. Var mēģināt lietot homeopātiskās tabletes DENTOKIND.Nopērkams visās aptiekās Ar cieņu, osteopāts V.Puharts
Marita
2018-05-18
Labdien! Zīdainītim 6 mēneši, pie dzemdībām(ķeizars) tika salauzts dilba kauls labajai rokai, līdz ar to, zīdainis nevarēja pirmo mēnesi galviņu uz labo pusi, taisni nolikt, jo traucēja apsējs, pēc tam jau bija neiespējami pieradināt guļot likt taisni vai uz labo pusi, pašlaik ir izveidojusies asimetrija. Vai ir iespējams palīdzēt?
Atbilde:
2018-07-20
Labdien, Marita! Osteopātija Jūsu gadījumā var palīdzēt Cieņā,osteopāts V. Puharts
Janīna
2018-05-17
Labdien! Man no 2010. gada ir muguras problēmas kakla un jostas daļā (spondiloze).No pagājušā gada rudens sāp kāja no ceļgala esot miera stāvoklī, sevišķi naktī. No 2014.gada ir problēmas ar rokas locītavām (epikondilīts, karpālā nerva sindroms) Ārstējos pie neirologa,veiktas fizioterapija, fizikālā terapija) bet nepaliek labāk.Ieteica apmeklēt osteopātu. Ko Jūs iesakāt? Meitai (29.gadi) ir biežas galvassāpes, bronhiālā astma. Varbūt arī ir nepieciešama osteopāta apskate. Lūdzu iesakiet ko darīt! Paldies!
Atbilde:
2018-07-20
Labdien, Janīna! Ir jāatnāk.Pirmajā vizītē tiks veikta diagnostika un ārstēšana. Tad jau varēs saprast ko var līdzēt Jūsu lietā. Ar cieņu, osteopāts V.Puharts!
Santa
2018-04-17
Labdien, Manam dēlam ir 2 gadi un 3 mēneši. Viņš staigājot ļoti izteikti liek pēdas uz iekšu, vai šādiem gadījumiem Jūs varat palīdzēt?
Atbilde:
2018-05-01
Šajā vecumā tā ir norma, ja to novēro simetriski abām kājām. Līdz 10.gadiem viss pāries pats no sevis.
Anastasija
2018-04-10
Добрый день,у ребенка проблема с жевание пищи,вернее с глотанием. Пища с маленькими мягкими кусочками вызывает блевотный рефлекс,и сразу начинает давится,при этом печеньки он грызет. Также была проблема с запороми,а есче он плохо кушает. Были у гастроэндосколога сказала исключить весь молочный продукт. Ребенку 1 год.Сон очень чуткий от любого шороха может проснутся. Скажите пожалуйста с чем это может быть связано и сможете ли Вы нам помоч? Спасибо.
Atbilde:
2018-07-20
Добрый день! Проблема с жеванием может быть связана с инервацией мышц челюсти, с проблемами костями основания черепа.Запоры могут быть вызваны нарушениями инервации вагуса,напряжением кишечника,асемитрии тазовых костей.Обследуя ребенка на месте можно будет сказать более точно С ув.,остеопат В.Пухарт