Jānis
2011-11-15
Vecums 19 gadi, aktīvi sportoju, volejbols, baskebols, trenažieri. Pie spēcīgām rokas kustībām plecs nokrakšķ un uz laiku paliek nejūtīgs, locītava it kā vairs nav vietā. Pēc dienas vai divām viss atkal kārtībā. Tas atkārtojas arvien biežāk. Vai vajadzīgs kāds izmeklējums un kas tas varētu būt. Paldies.
Atbilde:
2011-11-15
Iespējams,jums ir nestabila pleca locītava,kura periodiski iet ārā no lāpstiņas locītavas.Konsultējaties ar ortopēdu!
Мила
2011-11-14
Добрый день,при сгибании одной ноги имеется хруст в тазобедр. суставе,буквально пару дней появился непонятный хруст при ходьбе.В чём может быть проблема?
Atbilde:
2011-11-15
Возможно симфиз,но надо посмотреть всё тазовое кольцо.
Īlona
2011-11-12
Labdien,Dakter! Traucēju Jūs,jo jau otro nedēļu ir sāpes kreisajā papēdī(īpaši no rīta).Kad iestaigājos ir labāk,bet darbā ilgu laiku iznāk pavadīt pie datora,un pieceļoties sāpes no papēža iet pa kāju līdz pat augšstilbam. Sāp pat āda papēža viducī....Ar ko sākt?Ar rentgenu ,vizītes pieteikšanu pie Jums?Dzīvoju Ogrē.Paldies!Ar cieņu -Ilona.
Atbilde:
2011-11-12
Visticamāk, Jums ir pēdas fascijas iekaisums tās piestiprināšanās vietā pie papēža kaula.Iemesli:sarotējis iegurnis,kāju muskuļu sasprindzinājums,iespējams pēdas kaulu locītavu fiksācijas.Būtu labi,ja varētu atnākt uz vizīti,šīs lietas ir koriģējamas.
Inese
2011-11-11
Zēnam 10 gadi.Ir ļoti specīgas galvas sāpes.Arsti diagnozi noteikt īsti nevar.Ir veikta kopjutertoografija, acu parbaude utt, utt. viss it ka ir normali , bet problēma saasinas.Vai no Jūsu puses ir iespejama kada palidziba.
Atbilde:
2011-11-12
Labdien,Inese!Būtu labi Jūsu dēlu osteopātiski izmeklēt,tad arī varētu pateikt kaut ko tuvāk.Ja tā ir funkcionāla problēma kakla skriemeļos,galvaskausa šuvēs,pakauša muskuļos palīdzēt varēs.Ar cieņu,Vadims Puharts!
Zane
2011-11-08
Labdien! Man meitai ir 11.gadu. Ļoti cītīdi spēlē basketbolu. Treniņi notiek katru dienu pa 1.5-2 stundām. Pa brīvdienām sāka ļoti sāpēt mugura krustā. Ģimenes ārsts pateica ka trūce un par sportu, lai aizmirst. Pierakstījos pie ķirurga uz konsultāciju. Jautājums ir vai tiešām tā tas var būt ka bērnam ir trūce un kas tas var būt? Vai pietiks tikai ar ķirurga kons.? Vai labāk būs kaulu lauzējs vai fizioterapeits vai varbūt abus man sameklēt? Kādus vingrojumus var taisīt lai mazinātu sāpes, jo ir tā ka nevar kurpes uzvilkt kājā? Vai treniņos lecot 2600 reizes ar lecamauklu var traumēt muguru krustā? Jo šobrīd liekas ka arī pēc tā sāka sāpēt tad pārgāja un tagat sap ļoti? Ļoti priecāšos, ja dosiet kādu pavedienu ar ko sākt un ko darīt, jo ar zālēm negribu bērnu "piepumpēt". Esam Liepājā. Vai jūs braucat arī vizītēs uz šejieni? Paldies!
Atbilde:
2011-11-09
Labdien,Zane!Ļoti grūti dot jebkādu padomu,ja nav redzēts pacients.Visticamāk jūsu meitai ir funkcionāla iegurņa problēma,kuru izsauca kāds spēcīgāks leciens uz vienas kājas.Parasti bērniem tas ir labojams pa vienu procedūru.Un varēs sportot tālāk.Bet pieņemu tikai Rīgā.
Uldis
2011-11-06
Labdien man ir tāda lieta.Varbūt jūs ko varat ieteikt. Piektdien iecēlos..norita bija notirpusi roka(labā)..visa.. velak tirpums pargaja, bet tirpums starp rāditajpirkstu un īkšķi palika, un ir jūtams ka tā plauksta taka nespēcīga ir. piemeram noliekot uz galda roku(sažmiegtu kulakaa) un mēģinot iztaisnot pirkstu tas izdodas ar grūtībām. peles klikšķināsana arī sagādā problēmas..darbs man nav saistīts ar datotu. Vai tas tirpums un daļeja plaukstas neveiklība pāries man pats no sevis vai jādodas pie kāda ārsta?
Atbilde:
2011-11-09
Jums ir nospiests radiālais nervs.Būtu vēlama neirologa konsultācija+fizikālā terapija rokai.Ja neko nedarīsiet...var pāriet,bet var arī palikt.Labāk ārstēt!
Eva
2011-11-01
Labdien!manai meitinai ir 7 menesi un vinai ir nogulets pakausitis(sanina)pediatrs teica ka pati izlidzinasies tacu nu jau 7 menesi un nekadu uzlabojumu!velos uzzinat Jusu viedokli,ka ari to cik maksa vizite un vai pienemat ari arsta nosutijumus un polises
Atbilde:
2011-11-02
Šādos gadījumos ar bērniņu ir labāk sākt strādāt ātrāk.Līdz vienam gadam vēl iespējams izmainīt galvas formu.Jo vecāks bērns,jo grūtāk strādāt ar galvaskausu.Polises pieņemu,vizītes maksa 25Ls.