Kristaps
2011-02-13
Sveicināti! Nesen esmu novērjois, ka labais plecs ir saliekts vairāk uz priekšu nekā kreisais. Visu laiku labajam plecam ir sajūta, ka viņš ir zemāks par kreiso, bet patiesībā viņš izskatās pat augstāks. Iztaisnojot abus plecus, labajam plecam parādās tāds kā neliels muskuļu bumbulis kā arī ar laiku sāk nedaudz notirpt labā roka, bet otrs plecs ir pilnīgi normāls un nekas tāds nav. Ko Jūs varētu ieteikt darīt ar šo plecu?
Atbilde:
2011-02-14
Labdien,Kristap!Ja plecam nav bijusi trauma,tad jāstiepj krūšu muskuļi, augšējā trapece un jānostiprina starplāpstiņu muskuļi.
Dina
2011-02-11
Vai ir iespējams reāli uzlabot tā saucamo o veida kāju formu, tikai lieta tāda, ka šī forma man parādās sākot no ceļiem uz leju, nevis visā kāju garumā, tas ir, pašos ceļos. Kad kājas sasprindzina, tad skats uzlabojas. Esmu lasījusi, ka tas ir atkarīgs no ceļu saišu stipruma utt., bet tā arī skaidrībā neesmu tikusi, kādi būtu vajadzīgi vingrinājumi vai kādi citi pasākumi reālai situācijas uzlabošanai, jo nekur nekādus konkrētus vingrojumu kompleksus neatrodu.. Vecums - ap 30.
Atbilde:
2011-02-12
Ja ir palielināts apakšstilba kaulu izliekums,tad Jūsu vecumā nevarēs neko izlabot.Ja tas saistīts ar noteiktu muskuļu vājumu,tad tos uztrenējot var panākt zināmu rezultātu.
Linda
2011-02-10
Sveiki! Man ir sēdošs darbs/apmēram 1mēnesi/ .. pēdējā laikā jūtu muguras daļā zem lāpstiņām tādu kā svilināšanu, dedzināšanu.. kad pieskarās šķiet, kā ar adatu.. ko Jūs varētu ieteikt? - varbūt kādas smērītes? Vai arī jādodās pie ārsta?
Atbilde:
2011-02-12
Jūsu gadījumā būtu lietderīgi manuāli izmeklēt mugurkaula skriemeļus un ribas.Iespējams, šo struktūru fiksācijas rada dedzinošo sajūtu.
Līva
2011-02-09
Labdien, pēc dzemdībām izjūtu sāpes dupša labajā vaigā - kaut kur dziļi iekšpusē tā kā no augšpuses! Sāpes brīžiem ir tik spēcīgas, ka nevaru nostāvēt uz labās kājas - šķiet, ka no sāpju avota šīs sāpes izplatās pa visu kāju! Kāds varētu būt sāpju cēlonis?
Atbilde:
2011-02-09
Sāpju cēlonis var būt asimetrisks iegurnis vai arī bumbierveida muskuļa saīsinājums.Bieži abi kopā.
Inguss
2011-02-01
Sveicināti! 2 dienas atpakaļ tika veikta manuālā terapija, jo bija asimetrisks iegurnis, bet efektu nevar just. Es vēlējos uzzināt vai efekts parādīsies tikai pēc kāda laika, vai arī ir jāveic atkārtota procedūra?
Atbilde:
2011-02-01
Ne vienmēr manipulācijas ar kauliem dod vēlamo efektu,jo cēlonis asimetriskam iegurnim var lokalizēties arī citur:vēdera orgānos,galvaskausa kaulos,rētaudos...
Olevs
2011-01-31
Nodarbojos ar skriešanu, pēdējā laikā skrienot sāp celis un apakštilbs - iekšpusē. Reizēm skrienot sākas tirpšana zem ceļa labajā pusē (priekšpusē), sākas spiediens celī, kājā zūd spēks un nevar paskriet. Ir tāda sajūta ka sāpes "staigā" no apakštilba vidus līdz celim. Nevaru saprast, vai vaina ir loctavā, saitēs vai asinsrites sistēmā (vēnas), vai pārāk lielā slodzē.
Atbilde:
2011-01-31
Labvakar,Olev!Problēma var lokalizētiespaš ceļa locītavā:muskuļu cīpslu,saišu,adduktoru kanāla sasprindzinājums,kas traucē ceļa apasiņošanu; augstāk vai zemāk ceļa locītavai:asimetrisks iegurnis,pēdas kaulu fiksācija.Nosauktās disfunkcijas diagnosticē manuāli,nepieciešamības gadījumā koriģē un nozīmē noteiktu muskuļu stiepšanu.
Ilze
2011-01-29
Labdien !Jau menesi moka lielas sapes kreisaja kaja,seviski miera stavokli.Man ir sedosh darbs.Esmu iztaisijusi CT mugurkaula jostas , krustu daljai L1-S1 liimenim,kur sledziena konstateja: mugurkaula jostas-krustu dalas spondilozi, L4 listezi.Kas man butu jadara, lai mazinatu sapes ? Ar cienu Ilze
Atbilde:
2011-01-31
Būtu vēlams parādīt mugurkaulu un iegurni fizioterapeitam,lai tas noņem iegurņa kaulu,skriemeļu fiksācijas.Jānostiprina vēdera muskuļi(vingrojumi),jāizvairās gulēt uz vēdera un ilgstoši atliekties.