Ginta
2011-04-08
Vēlos uzzināt vai varat palīdzēt šādā jautājuma? Man 16.08.2010. piedzima meitiņa 3610 g 53 cm, un joprojām ir problēmas ar svaru, ļoti švaki pieņemas svarā. Šobrīd sver ~6400 g un 64.5 cm. Ko Jūs ieteiktu un kas būtu jādara? Esmu bijusi pie daudziem ārstiem. Viss esot ok, vairāk jādod ēst treknākus ēdienus. Paldies par atbildi jau iepriekš.
Atbilde:
2011-04-11
Labdien,Ginta!Bērns ēd tik cik viņš pats vēlās.Ja nav spēcīga atgrūšana,vairāku dienu aizcietējumi,kolikas,tad nav pamata uztraukumam.
Vera
2011-04-08
Labdien, sakiet lūdzu, vai 32 gados var sākt labot stāju? Īpašas problēmas ar mugurkaulu nav bijušas, bet visticamāk no sēdoša darba, ejot, saliecos uzpriekšu.
Atbilde:
2011-04-08
Labdien, Vera!Šādā vecumā globāli mainīt stāju vairs nevar, jo kustību balsta aparāts ir jau noformējies. Bet var uzlabot muskuļu lokanību, spēku, locītavu kustīgumu, kas nākotnē novērš problēmas, ko rada stājas traucējumi - sāpes muskuļos,kustību ierobežojumu mugurkaulā, locītavās.
Liga
2011-04-06
Labdien! Cik es sapratu no neirologa teikta, tad manam delam (18menesi) ir kakla skriemelis pakausii pie kakla izbidiejies uz augshu. Tas varetu but vai nu delj straujam dzemdibam, vai ari delj galvas traumas, ja kritis uz galvas, par ko es neesmu parliecinata, bet neizsledzu. Vinjam ir koordinacijas traucejumi paradijushies, cik noverojku. Un viemer gul ar stipri atliektu galvu uz aizmuguri. Irb ljoti rauduliigs un nervozs. Vai osteopatija var palidzet shada gadijuma?
Atbilde:
2011-04-08
Ja palpējot galvaskausu, augšējos kakla skriemeļus, krusta kaulu atrod šo struktūru kustību ierobežojumu, sasprindzinājumu, asimetriju, tad ļoti iespējams, ka tas var izsaukt bērna raudulīgumu, nervozitāti. Šādos gadījumos osteopātija var palīdzēt.
Sintija
2011-03-29
Labvakar! Jau kadu laiku pec jostas dalas traumas esmu noverojusi, ka sezot uz kresla un saliecot kajas, viena kaja atrodas augstak (ta it ka piepacelta uz augsu) par otru. No ta rodas diskomforta sajuta. Gribeju pajautat ka to varetu izlabot un vai jadodas pie kada arsta?
Atbilde:
2011-04-02
Iespējams,Jums pēc traumas izveidojusies iegurņa asimetrija.Būtu vēlams apmeklēt manuālo terapeitu vai osteopātu.
Vija Velika
2011-03-28
Labdien! Jauneklim 38 gadi loti stipri sāp un pietūkst kajas mazais pirksts.Retgenā viss kārtibā,asins analīzes normālas.Ko darīt lūdzu.
Atbilde:
2011-03-28
Ja sāpes pastiprinās no rīta un naktīs,iespējams,tā ir podagra.Podagrai vairāk raksturīgas sāpes īkšķī,bet vienmēr ir izņēmumi.
Kristīne
2011-03-27
Labdien!Gribētu noskaidrot-vai mums var palīdzēt osteopātija?Varbūt ir vēl kādas iespējas?Manam dēliņam(6mēneši,dzima laikā,normālas dzemdības,pirmajā mēnesī neņēmās svarā,daudz atgrūda,tagad daļēji viss ir kārtībā)pēc pirmās kompleksās potes, kuru veica 3mēnešu vecumā, pēc divām nedēļām sākās neskaidras izcelsmes krampji,kas atkārtojās divas reizes mēnesī uz fenobarbitāla fona(bez temperatūras),kā arī kājiņu raustīšana(nekoordinēta,neatkarīga no gribas),kura turpinās visu laiku.Puisītis ir omulīgs, mierīgs, ļoti smaidīgs,aktīvs.Sakarā ar krampjiem esam gulējuši uz izmeklēšanu vairākas reizes slimnīcā(ir veikti dažādi izmeklējumi, sākot ar EEG,beidzot ar magnētisko rezonansi,veiktas visas iespējamās analīzes, apskatījuši mūs ir vairāki neirologi, fizioterapeits,rehabilitologs,neonatologs, ģenētiķi,viss ir kārtībā).Neviens nevar izskaidrot šo kājiņu raustīšanu un krampjus.Pašlaik lietojam no medikamentiem- depakine sīrupu.Paldies!
Atbilde:
2011-03-28
Labdien,Kristīn!Domāju,ka osteopātija varētu palīdzēt.Manuāla izmeklešana varēs noteikt vai bērnam ir sasprindzinājums nervu sistēmas apvalku līmenī.Šo sasprindzinājumu bieži rada kompleksās potes un to var atbrīvot pielietojot osteopātiskas tehnikas.
Dace
2011-03-24
Sveicināti! 2ned atpakaļ izsitu īkšķi, rentgenā nekādas problēmas neuzrādīja, bet sāpes, protams, ir.. locītavā, tuvāk rokai. Tā kā spēlēju volejbolu, tad nesen pēc traumas, sacensībās, topošais fizioterapeits uzlika teipu. Sajūtas pirkstam bija labas, spēlēt arī bija ievērojami vieglāk. Tad nu vēlējos jautāt, vai pirms spēlēm es varu doties pie kāda fizioterapeita, lai pirkstu atkal noteipo? Vai tomēr ir vajadzīga kāda izmeklēšana pirms tam, vai vispār to vajag darīt vai ne? Paldies!
Atbilde:
2011-03-28
Ja nebija lūzuma,tad pirms turpina teipot,būtu vēlams manuāli izmeklēt plaukstas locītavas un vajadzības gadījumā koriģēt disfunkcijas,uzlabot locītavu savstarpējo kustīgumu.