Jānis
2011-12-21
Labdien. Pirms 2 mēn. sasitu kājas īkšķi, bija melnums uz īkšķa, bet tas nozuda. Tomēr vēl jo projām reizēm īkšķis mēdz viegli sāpēt, pie locīšanas, vai ja ilgi atliekts (piem apavos). Ja ar roku loka īkšķi, tad dzirdama viegla krakšķēšana īkšķa locītavā. Dzeru artristop plus, un sāpes mēdz uzrasties neregulāri (t.i. nesāp katru dienu), bet tās rodas tikai tad kad īkšķis tiek saliekts, ne parastā pozā. Es sportoju 4x nedēļā svaru zālē. Paldies
Atbilde:
2011-12-21
Ir jāmobilizē īkšķa locītavas,bet to patstāvīgi nevar izdarīt.Smēres,masāža,vingrojumi Jūsu gadījumā nepalīdzēs!
Karīna
2011-12-15
Labdien!velejos jautāt par savu 6men. jauno meitiņu,pa dienu ir omulīgs bērns,spelejas,labi ed,loti reti niķojas,bet nu jau kadus divus menes ,nakti ,pa miegam raud ar acim ciet,nomierinas tika tad,kad paņem rokās un nomierina,un tas atkartojas vairakas reizes naktti.kas varetu but par iemeslu? un vai jus varetu palidzet saja sakara? karina
Atbilde:
2011-12-21
Iespējams,ir palikušas dzemdību traumas sekas,bet to var noteikt tikai palpatori.Otrs iemesls,aug zobi.
Aiga
2011-12-02
Labdien! Man ir 42 gadi, kopš 8 gadu vecuma man ir migrēna, galva sāp vismaz reizi mēnesī ir bijušas arī nedēļu ilgas sāpes. Kopš 1995.gada ārsti atzinuši ka ir arī kakla un josta spondiloze uzsver, ka vajadzīgi vingrojumi, taču pēc vismazāko vingrojumu veikšanas rodas migrēnas veida sāpes, pēdējo mēnešu laikā tās ir tādas ka liekas sajukšu prātā.Ja neveicu nekādus vingrojumus arī galvassāpju nav.(Skolas laikā arī tā bija, kad bija fizkultūras stundas.) Uzradusies galvas tirpšana,labajai rokai 3. un 4. pirksts un kreisajai kājai 2. un 3. pirksts notirpst, dažreiz guļot vai arī strādājot dārzā, vai griežot maizi, vai vispār nedarot neko. Vai ar šādām diagnozēm tā tas var būt un ko var darīt?
Atbilde:
2011-12-02
Labdien,Aiga!To, cik daudz var palīdzēt Jūsu gadījumā varēs noteikt pēc apskates un izmeklēšanas.Neredzot Jūs ir grūti dot padomu.Ar cieņu,Vadims Puharts!
Sanita
2011-12-01
Labdien! Manai meitai, 10 gadi, ir problēmas ar mācībām. Grūti koncentrēties, uzmanība bieži ''atslēdzas'', neizprot izlasīto, ātri nogurst mācoties. Vai šajos jautājumos ir vērts griezties pie osteopāta pie palīdzības? Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2011-12-01
Labdien,Sanita!Domāju,ka vienu reizi būtu labi izmeklēt Jūsu meitu!Osteopātijas metode var uzlabot galvas asinriti,atbrīvojot galvaskausa šuves, membrānas utt.Un ja minētās sūdzības ir saistītas ar augšminētajiem traucējumiem,tad var panākt labu rezultātu.Ar cieņu,Vadims Puharts!
kristīne
2011-11-28
labdien vēlreiz! un vēl man tas celis pie normāliem soļiem krīt uz iekšu, ārsts jau teica ka krusteniskās saites pie tā vainīgas bet vēl mani uztrauc tā nepartraukrā jušana ka kāja ir stīva kā akmens reizēm pat virs ceļa, sajūtas mainas katru dienu. Vai no krusteniskajam saitēm tā sajūta ar var rasties?
Atbilde:
2011-11-28
Labdien,Kristīn!Lai varētu noteikt cēloni Jūsu problēmai un varētu palīdzēt,ir jāveic noteikti ortopēdiski testi jūsu iegurnim,kājas locītavām klātienē.Pretējā gadījumā tā būs zīlēšana kafijas biezumos...!
Santa
2011-11-23
Labdien! Jautājums tāds - darot kādus darbus vasarā, piemēram, ravējot, pēc kāda laika bija tā, ka nevaru vairāk atliekt muguru, jo ļoti sāp, sāpes saglabājas vēl pāris dienas. Ir sajūta, ka nezinu kā apsēsties vai piecelties, jo kaut kas tur iekšā vienkārši it kā neļauj to izdarīt, nezinu kāpēc tā. Par savu stāju varu teikt, ka man ir palielināta lordoze lumbālajā daļā.
Atbilde:
2011-11-23
Jums manuāli jāizmeklē iegurņa locītavas,mugurkauls,jāuzlabo locītavu kustīgums un jāparāda kā pareizi jāstrādā dārzā.
Kristīne
2011-11-18
Labdien! Jautājums sekojošs:man ir tāda sajūta ka labajā ir uzvilkts ļoti apspīlēts gumijnieks līdz celim un mazliet pāri, un uz grīdas nevaru uz ceļiem sēdēt jo ļoti sāp tas labais celis un tā jau ir gadu. Vai var būt ka ir nospiest kājas nervs labai kājai?
Atbilde:
2011-11-21
Ja tas būtu nervs,tad būtu sāpes,tirpšana arī augšstilbā.Visticamāk Jums varētu būt problēma ar vēnām vai ceļa krusteniskajām saitēm,menisku.Grūti kaut ko ieteikt,ja nav redzēts.