Edgars
2013-04-15
Labdien! Katru rītu pamostoties ir stīvums kakla rajonā, sprandā. Kā arī no rītiem aizpampušas acis. Sācies tas ir nesen, bet ilgst 2 nedēļas. Kakla skriemeļi esot pārāk "iztaisnoti", pēc rentgena apmeklējuma. Vai ir kāds padoms?
Atbilde:
2013-04-21
Jāpārskata savi gulēšanas paradumi:gultā nedrīkst lasīt, skatīties TV, kakla daļai ir slikti gulēt uz vēdera, spilvena pildījums un augstums.Ja minētās korekcijas veiktas un nepaliek labāk, tad jāgriežas pie speciālista.
Andris
2013-04-15
Ļoti nomoka papēžu \"pieši\" - sāpes neciešamas, sevišķi no rītiem un dienas beigās, kad daudz staigāts. Lietoju pretsāpju/pretiekaisuma līdzekļus - kamēr lietoju, bija labāk. Izgāju triecienviļņa terapiju (5 procedūras), diemžēl cerētā efekta nav. Vai ōsteopātija varētu līdzēt šajā gadījumā? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Atbilde:
2013-04-21
Osteopātija var līdzēt, jo tā varēs sakārtot iegurņa kaulus un normalizēt kāju muskuļu tonusu.Iespējams jāpārskata darba pozu pareizība.
Dace
2013-04-12
Sveiki. Vai vēl iespējams 3 gadus vecam bērnam mainīt galvas kausa formu, asimetriju? Ja ne pilnībā izlabot, tad kaut mazāk pamanāmu izveidot?
Atbilde:
2013-04-21
Šādā vecumā varēs tikai uzlabot galvas kaulu kustīgumu, formu izmainīt nevarēs.
Elīna
2013-04-03
Labdien!Gribēju Jums lūgt atbildi uz šādu slēdzienu no mgrezonanses : jostas deformējoša spondiloze.L4-5 diska protūzija,foramināls sašaurinājums. L5-S1 izteiktāks foramināls sašaurinājums. Jo neirologs,pie kura biju,ieteica dzert zāles, kad sāp un mierīgas kustības, jau mēnesim pāri dzīvojos pa māju. Varbūt varat ieteikt kā rīkoties, vai steigšus pie Jums uz konsultāciju? Sāpes mazākas ir,bet pie fizsika darba sāpes atkal uznāk.Vai arī varbūt var iet jau uz darbu? Paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2013-04-12
Labdien, Elīna! Man grūti ir kaut ko ieteikt, ja neesmu Jūs redzējis!Ar, cieņu Vadims Puharts.
Agnese
2013-04-02
Labdien! Man pateica ka ir jostas daļas spondiloze, diskoze. Es vēlējos uzzināt vai no ta var sāpēt, tākā tirpt, atri nogurt kājas? Un kā var uzlabot, lai tā nebūtu vairs? Jau ipriekš paldies par atbildi.
Atbilde:
2013-04-12
Jums pateica diagnozi pamatojoties uz magnētiskās rezonanses vai datortomogrāfijas izmeklējumiem, jo pretējā gadījumā tie ir tikai minējumi. Ļoti iespējams Jūsu minētās sūdzības izsauc nerva kompresija ar starpskriemeļu disku, sašaurinātu starpskriemeļu atveri, saīsinātu bumbierveida muskuli utt.
Rēzija
2013-03-26
Ja pieaugušais no bērnības staigā, liekot kājas uz iekšu, vai ir iespējams to labot? Vai kādu laiku apzināti griežot pēdas pareizi, izdosies gaitu izlabot, lai pēdas arī neapzināti liktos pareizi?
Atbilde:
2013-03-29
Domāju,ka gaitu būs grūti uzlabot!
Jānis
2013-03-22
Ceļa locītavas izmeklējumos (stāvoklis 6 mēn. pēc patellas lūzuma) konstatēts: USG - sabiezēts recessus suprepetellaris, sabiezēta un tūskaina lig. patellae propria; MR - patellārās saites tendinopātija. Kāda būtu piemērotākā fizikālā terapija? Jau saņemts: magnēts 10x, ultraskaņa 10x.
Atbilde:
2013-04-12
Jūsu gadījumā nebūtu slikti pastrādāt uz augšminētajām ceļa saitēm ar osteopātiskām tehnikām, tas uzlabotu sinovija apmaiņu ceļa locītavā, ceļa kauliņa mobilitāti, ceļa stabilitāti utt.