agita
2013-08-16
Sveiki.vai ta var but ka kruskurvja viena puse atrodas zemak par otru.?kas vainigs pie ta vai mugurkaula deformacija?
Atbilde:
2013-08-25
Krūšu kurvja simetriju var izmainīt ribu dažāds augstums(dēļ pauugstināta muskuļu tonusa). Apakšējās krūšu kurvja atveres atšķirīgs ribu leņķis( diafragmas kupolu atšķirīgs tonuss). Krūšu kurvja formu var ietekmēt arī mugurkaula skolioze. Īsto deformācijas iemeslu var noskaidrot pēc vizuālas un palpatoras izmeklēšanas.
Zane
2013-08-14
Sveiki! Manam dēlam ir 5 gadi un viņš staigā izteikti uz pirkstgaliem. Esam izgajushi vairaakus masazas, vingroshanas kursus, mudinam iet uz pilnas peedas, bet bez uzlabojumiem. Neirologs visu noraksta uz grūti izvestām dzemdībām ar asfeksiju mazajam. Vai arī šādā gadījumā varat palīdzēt? Ar cieņu Zane.
Atbilde:
2013-08-16
Labdien, Zane! Osteopātiska ārstēšana var uzlabot situāciju, ja tonuss ir saistīts ar dzemdību traumu. Ārstēšanas efektivitāte atkarīga no tā cik agrīni uzsākta ārstēšana. Izpalpējot galvaskausu, krusta kaulu, mugurkaulu varēs noteikt cik liels ir nervu sistēmas sasprindzinājums un tālākās prognozes.
i
2013-08-02
Sveiki.man jau ilgu laiku moka nestabilitate,lidzsvara traucejumi,reiboni,kas ir vairàk kà ßûpoßanàs sajûta.veikts duplex sprandam-viss ok,otolaringologs ari vainu neradz ,kaut gan ausis briziem dzinkst un spiez tà kà ciet.neirologs saka Kad nervi,bet ko man darit?sprands un plecu dala ir savilkta.sakiet,vai osteopatija var atbrivot no nestabilitates?drausmiga diskomforts,pasai 36 gadi.paldies
Atbilde:
2013-08-08
Osteopātija Jūsu gadījumā var palīdzēt. Atbrīvojot pakauša muskuļus, kakla pirmos skriemeļus, uzlabojot deniņu kaulu kustīgumu var panākt labu rezultātu
Sandra
2013-07-31
Labdien! Sakiet lūdz kā osteopāts var palīdzēt pie vegitatīvās distonijas, man ir milzīga trauksme, bailes un panikas lekmes?
Atbilde:
2013-08-16
Domāju, ka osteopātija var palīdzēt nolīdzsvarot nervu sistēmu, lai igdienā augšminētās sūdzības netraucētu. Pilnībā novērst veģetatīvo distoniju nevarēs, jo tā ir pārmantota nervu sistēmas īpatnība.
Laura
2013-07-30
ja man ir ārstets pirms tam artrits, bet tagad sakušās mugurkaula problemas, sāpes sprandā utml, vai osteopats tur var ko lidzet un vai ir verts nakt bez izmeklejumiem- rengena utml
Atbilde:
2013-08-16
Osteopāts Jums var palīdzēt. Ārstēšanas ilgums atkarīgs no problēmas ilguma un cik lielā mērā locītavās ir notikušas strukturālas izmaiņas. Ja sāpes neizstaro pa roku vai kāju, tad papildus izmeklējumi nav vajadzīgi.
Lolita
2013-07-29
Labdien!Pirms 1,5 gada man veica labā ceļa endoprotezēšanu.Pēc operācijas 2.mēnešiem tika veikta redresācija,jo bija ļoti lieia tūska. Celi nevarēja izstrādāt. Tagad lai varētu daudz maz normāli staigāt bez sāpēm celi laiku pa laikam teipo.Uzliekot teipu ir daudz stabilāka staigāšana un arī mazāk sāpīga.Ir veikta arī USS, kur`air teikts "stāvoklis pēc labās ceļa locītavas endoprotezēšanas ar suprapatellāru bursītu un mm.quadriceps entezopātiju, kas uztur labās ceļa locītavas nestabilitāti un sāpes" Sāp kājas ārējā daļa gandrīz visā kājas garumā no gurna uz leju. Vai ir iespējams kaut ko darīt. paldies jau iepriekš par atbildi. Lolita.
Atbilde:
2013-08-16
Jā, darīt var! Jāpārbauda augstāk un zemāk esošās locītavas, iegurnis. Tā tiks nodrošināta labāka venozā attece no ceļa locītavas.
Inese
2013-07-23
Labdien! Sakiet lūdzu par ko var liecināt mani simptomi: troksnis galvā,sāpes dēniņos abās pusēs,grozot galvu sāpes kakla daļā. Kādus izmeklējumus būtu jāveic? Iepriekš pateicos par atbildi Ar Cieņu
Atbilde:
2013-07-28
Vislabāk būtu, ja Jūsu mugurkaulu varētu izmeklēt manuāli un tad domāt par nepieciešamajiem izmeklējumiem un diagnozēm. Parasti šādos gadījumos nozīmē kakla rentgenu, asinsvadu dupleksu, vienu nedēļu mērīt asinspiedienu. Problēmu var izsaukt pakauša vai trapeces muskuļu paaugstinātā tonuss, kakla skriemeļu locītavu bloks, asinsrites traucējumi, paaugstināts asinsspiediens, nepareizas darba un atpūtas pozas.