Liene
2013-01-02
labdien! Vai varētu lūgt Jūsu padomu - jau ilgāku laiku jūtu muguras sāpes - gan lejas daļā pie krustiem, gan augšpusē starp lāpstiņām. Visintensīvākās sāpes ir tieši pēc nakts gulēšanas. Ikdienā daudz laika pavadu sēžot - gan pie datora, gan mašīnā. reizi nedēļā apmeklēju vingrošanu, taču radās ka ar to ir par maz. ko jūs ieteiktu intensīvākai atlabšanai - masāžas kursu? vai nepieciešams varbūt veikt rengenu? paldes
Atbilde:
2013-01-02
Jāizvērtē iemigšanas pozas, matrača pildījums(matracim jābūt viengabalainam, nevis sastāvošam no vairākiem blokiem),nedrīkst pirms iemigšanas lasīt grāmatas,skatīties tv gułot uz muguras vai sāna. Łoti iespējams Jūsu pašsajūtu var uzlabot masāžas kurss, jo izskatās muskułi cieš no venozās stāzes.
Ieva
2012-10-24
Labdien! Vai ar osteopātijas palīdzību var ārstēt nakts enurēzi bērnam 4.5g.
Atbilde:
2012-10-25
Efektīvāka būs refleksoterapija.Sazinieties ar dakteri Jevgēniju Petskoju: tel.2 6428006
Jolanta
2012-10-24
Labdien! Manam dēliņam (3 mēn) ir vairākas problēmas, kurās divi pediatri, pie kuriem konsultējamies, rausta plecus. Gribēju zināt, vai osteopātija varētu palīdzēt kādā no šiem jautājumiem: 1) Mans mazais vēl šobrīd 3 mēnešu vecumā ir ārkārtīgi miegains- diennaktī nomodā pavada 4-6h (reti). It kā svarā ņemas un attīstība aptuveni atbilst vecumam, nekādas veselības problēmas ārsti neredz, taču viņš guļ un guļ, pats uz ēdienreizēm nemostas, ir jāmodina un ir ļoti grūti viņu nomodā noturēt. 2) Mazais ļoti lēni zīž, nelīdz arī knupji ar lielākiem caurumiem, ar tiem viņš vienkārši aizrijas. Pēdējā laikā klāt vēl nākusi problēma, ka katrā ēdienreizē mazais mazliet apēd no pudeles un tad sāk histēriski gorīties un mētāties un vairs nekādi nav piedabūjams zīst, stumj knupi ārā no mutes (atraugu sagaidīšana nelīdz). Vai otrs variants - drusku apēd un tad sāk gugināt un neparko need. Pēc mutes dobuma apskates, vēdera iztaustīšanas un izkārnījumiem daktere saka, ka gremošanas problēmām nevajadzētu būt, arī ārpus ēdienreizēm vēders viņu nemoka. 3) Kad kāds mazajam pieskaras, viņš bieži viss noraustās. Jā, un sakiet kur un kādos laikos jūs pieņemat Rīgā?
Atbilde:
2012-10-25
Konsultāciju dienas pirmdienas,trešdienas.Tuvākais brīvais datums:12.nov-8.00,14.nov-8.00,9.00;19.nov- 8.00,9.00;21.nov- 8.00,9.00,10.00,11.00,15.00,16.00
Linda
2012-10-19
Labdien! Bērns uzsākot bērnu dārza gaitas sāka bieži slimot, pēc pusgada sākās neizārstējams klepus-alergologs uzstādīja diagnozi-bronhiālā astma.Meita ļoti daudz slimo, bieži iesnas, klepus. Gandrīz gadu ejam pie homeopāta, bet klepus nepāriet. Vai variet palīdzēt?
Atbilde:
2012-10-19
Būtu labi atnākt uz vienu konsultāciju.
Zane
2012-10-17
Sveicināti, Aptuveni mēnesi kreisāja kājā ceļa rajonā ir smaguma sajūta (it kā smilšu maiss būtu piesiets pie ceļa) reizēm ir arī sāpes. Esmu bijusu gan pie neirologa gan vēnu speciālista. Ir konstatēta limfas atteces problēma un spondiloze- eju uz masāžu Vai par ceļa problēmu ir vērts vērsties pie Jums, vai pagaidīt, kad masāžas un fizioterapeita vingrinājumi palīdzēs?
Atbilde:
2012-10-19
Jānovērtē ne tikai cela locītava,ir jāizmeklē iegurnis,augstāk un zemāk esošās locītavas.Bieži vien problēma slēpjas citur.Jūs varat atnākt uz konsultāciju,lai tiktu skaidrībā,kas ir jāārstē primāri:celis vai citas locītavas,iegurnis utt.
Eva
2012-10-03
Labdien! manam dēlam šobrīd ir 15 gadi. jau kādus divus gadus bija sūdzības par neregularām asām sāpem ceļos pie fiziskas slodzes. Jūlijā tika veikta rentgenoloģiska izmeklēšana un tika konstatēts, ka dēlam ir Osguda-Šlatera slimība. No sporta nodarbībām skolā ģimenes ārsta ir atbrīvojis pagaidām līdz gada beigām. Taču dēlam sirdslieta ir dejošana. Slodze ir diezgan liela. Šobrīd atkal ir saasinājums, protams šobrīd viņš netrenējas. Saasinājuma periodā sāpes atvieglo arī elastīgo saišu lietošana, jautājums ir vai nav kādas speciālas saites vai ceļa balsti, kas varētu atvieglot šos saasinājuma periodus. Esmu redzējusi sporta veikalā šādus produktus, bet tie nav nēsājami ilgāk par 4 stundām.
Atbilde:
2012-10-19
Jums var palīdzēt teips.Labs teipošanas speciālists ir Mareks Osovskis 2 9160756
Daiga
2012-10-02
Labdien, gadu atpakaļ lauzu astes kaulu. Esmu gadu gaidījusi, bet sāpes nepāriet, sēdēt nevaru. Biju pie ārsta, jāveic astes kaula rezekcija. Sakiet, vai bez operācijas šīs sāpes kādreiz pāries? Vai tomēr operācija ir nepieciešama? Paldies, ar cieņu Daiga
Atbilde:
2012-10-19
Labdien,Daiga!Vispirms būtu labi izmeklēt iegurna kaulu, mugurkaula jostas skriemelu kustīgumu.Nepieciešamības gadījumā korigēt tos.Var palīdzēt manuāla astes kaula korekcija.Ja augšminētie pasākumi nelīdz, tad jãdomā kaut kas cits.Pirms uzsāk ārstēšanu nepieciešams uztaisīt astes kaula rentgenu.