olita
2013-02-18
Labdien! Janvārī guvu traumu, krītot uz rokas. Rezultāts - kreisā elkoņa locītavas mezģījums, kr. elkoņa kaula prox gala margināls i/a lūzums bez dislokācijas. Esmu bijusi uz 3 vingrošanas procedūrām pie fizioterapeites, taču speciālistes darbs neapmierināja. Vēlos kvalitatīvu speciālistu padomu un norādes par atbilstošiem vingrojumiem, ko varētu veikt patstāvīgi mājās.Ko Jūs ieteiktu!Ar cieņu, Olita.
Atbilde:
2013-03-05
Ir grūti dot padomu par vingrojumiem mājās, ja nav redzēta un izmeklēta elkoņa locītava. Jāsaka, ka elkoņa locītavas rehabilitācija prasa ilgāku laiku, vismaz 7 procedūras, atkarībā no traumas smaguma pakāpes un cik laicīgi uzsākta rehabilitācija. Ļoti bieži, smagākos gadījumos, neizdodas pilnībā atjaunot elkoņa locītavas kustīgumu.
Agnese
2013-02-14
Labdien! Izjūtu biežas spēcīgas sāpes cirksnī. Pat guļot miera stāvoklī ik pa laikam izjūtu stipras sāps. Nevaru pacelt kāju, lai uzvilktu zābaku, ceļu to ar roku. Sēžot nevaru pārcelt kāju pār otru- problēmas sagādā ja to kāju sasprindzinu. Neesmu to sastiepusi. Vai tas varētu būt saistīts ar to ka tagad esmu apaukstējusies un ir deguna dobuma iekaisums?
Atbilde:
2013-04-12
Ļoti iespējams, ka tas ir saistīts ar kāju muskuļu saīsinājumu vai iegurņa kaulu asimetrisku stāvokli.
Gunita
2013-02-11
Labdien! Sakiet, lūdzu, kādus izmeklējumus nepieciešams veikt pirms vizītes, ja man ir muguras lejasdaļas sāpes, kā arī muskuļu vājums, kas izraisa skriemeļu nobīdi, īpaši kakla rajonā. Kā arī mokos ar biežām galvassāpēm.
Atbilde:
2013-03-05
Jūs varat uztaisīt kakla rentgenu(ja tas nav taisīts),kakla un galvas asinsvadu doplerogrāfiju.
Ruta
2013-01-28
Labdien! Man ir biežas sāpes galvas pakauša labajā pusē, aiz auss, sprīža garumā , līdz galvas pamatnei. Vienu dienu bija tik stipra sāpe, kā cirtiens,mutē palika pretīga garša. Kad viss pagāja , sapratu, ka bija zudusi laika izjūta. Otrā dienā reiba galva, asinsspied. normāls 120/80 Jau iepriekš paldies par atbildi.
Atbilde:
2013-01-29
Iespējams pie vainas ir pakauša nervs. Atbrīvojot pakauša muskulļus un nervu visam vajadzētu pāriet.
Anda
2013-01-21
Labdien!Vīram ir deformēts mugurkauls.Gandrīz nekustīgs, galva ļoti pieliekta,plecu locītavas arī mazkustīgas.Arī sāpīgs. Vai ir iespējams palīdzēt?Paldies par atbildi.
Atbilde:
2013-01-27
Iztaisnot mugurkaulu vairs nevarēs. Var uzlabot mugurkaula kustīgumu, līdzsvarot (stiept saīsinātos, stiprināt vājos) muskuļus, ievērot pareizas darba un atpūtas pozas. Tas var uzlabot kopējo stāvokli.
Agnese
2013-01-16
Labdien! Mana problēma sākās pirms 2 gadiem, kad sķu just sāpes sirds rajonā, kā arī uz muguras starp lāpstiņu un mugurkaulu. Izmeklējos, ārsti teica, ka viss kārtībā, noteica kakla daļas spondilozi un veģetatīvo distoniju, palietoju medikamentus kļuva labāk. Pagāja laiks un nu 4 mēnešus atpakaļ kādā vakarā sāku just, ka sirds sitas ļoti strauji un atkal visas sāpes sākās no jauna. Tagad apmeklēju masā''zas, bet labāk nepaliek, tikai sliktāk. Visvairāk sāpes ir sirds rajonā un pēdējā laikā vēdera daļā zem kreisās krūts. Citreiz tik smagi, ka elpas trūkst. Viss pārējais ir izmeklēts un kardiogrammas neko neuzrāda.. Varbūt varat ko ieteikt?
Atbilde:
2013-01-27
Pamēģiniet izstiept kreisajā pusē mazo krūšu muskuli(to var parādīt jebkurš fizioterapeits). Ja pēc nedēļas nepaliks labāk, tad jāizmeklē ribu un krūšu skriemeļu kustīgums.
Ivo
2013-01-13
Sveiki, vai varētu ieteikt vingrinājums ceļa muskuļu stiprināšanai? Man ir priekšējās krusteniskās saites plīsums, bet operācijai nav tik lieli līdzekļi!! Dakters ieteica stiprināt muskuļus celim.
Atbilde:
2013-01-27
Labdien, Ivo! Vingrojumi ir jāparāda klātienē, lai varētu nokontrolēt to pareizu izpildi.Pirms vingrošanas ir jāpārbauda iegurņa kaulu, gūžas, potītes locītavu kustīgums, kāju muskuļu garums utt. Ar cieņu, fizioterapeits Vadims Puharts!