Rolands
2011-04-14
Es vēršos jums ar locītavu problēmām ar krakšķēšanu, ko darīt, ja tas nav iedzimts, dzert daudz ūdeni, vai lietot speciālas tabletes, piemēram kā "arthro stop plus", priekš saišu atjaunošanos, un priekš locītavām, lai saites nebūtu tik lokanas un vairs nekrakšķētu. Es ar šo problēmu saskaros kopš 14 gadu vecuma, un nu jau man ir 20 gadu, vasarā būs 21, nezinu pie kāda ārsta lai iet, biju pie ģimenes ārsta, ārsts teica, ka jāizdzer ūdens 2 litri dienā, jums šķiet, ka tad vairs locītavas nekrakšķētu. Tas taču nav artrīts! Lūdzu atbildiet fizioterapeit Vadim.
Atbilde:
2011-04-15
Tas nav artrīts,tāpēc glukozamīns,artrostop nepalīdzēs,ūdens dzeršana ir laba lieta,bet tas jūsu gadījumā nemazinās krakšķēšanu.Varbūt pameklējat atbildi interneta resusos!Ar cieņu,fizioterapeits Vadims
Rolands
2011-04-13
Jautājums speciālistam Vadimam. Ko man darīt ja krakšķ plaukstas locītavas, pirksti (iekšā locītavā), kāju pirksti, elkoņi, ceļgali, īkšķu locītavas, un lāpstiņas. Vai šo problēmu var novērst? Es ar šo problēmu saskaros ikdienā, gan mājās, gan darbā, un arī naktīs man ir grūti aizmigt, jo tad ir jāmostas augšā, lai izkrakšķinātu visu savu ķermeni. Man ir nepatīkama sāpju sajūta tos krakšķinot, varbūt ir jādzer daudz šķidrums priekš locītavām, vai jāveic injekcijas vai operācija? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu, jo bieži es izkrakšķinu savus kaulus un locītavas un man sāp, ko man darīt? Lūdzu atbildiet uz šo jautājumu fizioterapeit Vadim.
Atbilde:
2011-04-14
Ja locītavas krakšķ no bērnības,tad cēlonis var būt pārāk liela saišu lokanība,locītavu virsmas ir vaļīgākas un tas arī rada krakšķēšanu.Šai problēmai nav specifiskas terapijas,jo to nosaka iedzimtības faktors.
Ginta
2011-04-08
Vēlos uzzināt vai varat palīdzēt šādā jautājuma? Man 16.08.2010. piedzima meitiņa 3610 g 53 cm, un joprojām ir problēmas ar svaru, ļoti švaki pieņemas svarā. Šobrīd sver ~6400 g un 64.5 cm. Ko Jūs ieteiktu un kas būtu jādara? Esmu bijusi pie daudziem ārstiem. Viss esot ok, vairāk jādod ēst treknākus ēdienus. Paldies par atbildi jau iepriekš.
Atbilde:
2011-04-11
Labdien,Ginta!Bērns ēd tik cik viņš pats vēlās.Ja nav spēcīga atgrūšana,vairāku dienu aizcietējumi,kolikas,tad nav pamata uztraukumam.
Vera
2011-04-08
Labdien, sakiet lūdzu, vai 32 gados var sākt labot stāju? Īpašas problēmas ar mugurkaulu nav bijušas, bet visticamāk no sēdoša darba, ejot, saliecos uzpriekšu.
Atbilde:
2011-04-08
Labdien, Vera!Šādā vecumā globāli mainīt stāju vairs nevar, jo kustību balsta aparāts ir jau noformējies. Bet var uzlabot muskuļu lokanību, spēku, locītavu kustīgumu, kas nākotnē novērš problēmas, ko rada stājas traucējumi - sāpes muskuļos,kustību ierobežojumu mugurkaulā, locītavās.
Liga
2011-04-06
Labdien! Cik es sapratu no neirologa teikta, tad manam delam (18menesi) ir kakla skriemelis pakausii pie kakla izbidiejies uz augshu. Tas varetu but vai nu delj straujam dzemdibam, vai ari delj galvas traumas, ja kritis uz galvas, par ko es neesmu parliecinata, bet neizsledzu. Vinjam ir koordinacijas traucejumi paradijushies, cik noverojku. Un viemer gul ar stipri atliektu galvu uz aizmuguri. Irb ljoti rauduliigs un nervozs. Vai osteopatija var palidzet shada gadijuma?
Atbilde:
2011-04-08
Ja palpējot galvaskausu, augšējos kakla skriemeļus, krusta kaulu atrod šo struktūru kustību ierobežojumu, sasprindzinājumu, asimetriju, tad ļoti iespējams, ka tas var izsaukt bērna raudulīgumu, nervozitāti. Šādos gadījumos osteopātija var palīdzēt.
Sintija
2011-03-29
Labvakar! Jau kadu laiku pec jostas dalas traumas esmu noverojusi, ka sezot uz kresla un saliecot kajas, viena kaja atrodas augstak (ta it ka piepacelta uz augsu) par otru. No ta rodas diskomforta sajuta. Gribeju pajautat ka to varetu izlabot un vai jadodas pie kada arsta?
Atbilde:
2011-04-02
Iespējams,Jums pēc traumas izveidojusies iegurņa asimetrija.Būtu vēlams apmeklēt manuālo terapeitu vai osteopātu.
Vija Velika
2011-03-28
Labdien! Jauneklim 38 gadi loti stipri sāp un pietūkst kajas mazais pirksts.Retgenā viss kārtibā,asins analīzes normālas.Ko darīt lūdzu.
Atbilde:
2011-03-28
Ja sāpes pastiprinās no rīta un naktīs,iespējams,tā ir podagra.Podagrai vairāk raksturīgas sāpes īkšķī,bet vienmēr ir izņēmumi.