i
2013-08-02
Sveiki.man jau ilgu laiku moka nestabilitate,lidzsvara traucejumi,reiboni,kas ir vairàk kà ßûpoßanàs sajûta.veikts duplex sprandam-viss ok,otolaringologs ari vainu neradz ,kaut gan ausis briziem dzinkst un spiez tà kà ciet.neirologs saka Kad nervi,bet ko man darit?sprands un plecu dala ir savilkta.sakiet,vai osteopatija var atbrivot no nestabilitates?drausmiga diskomforts,pasai 36 gadi.paldies
Atbilde:
2013-08-08
Osteopātija Jūsu gadījumā var palīdzēt. Atbrīvojot pakauša muskuļus, kakla pirmos skriemeļus, uzlabojot deniņu kaulu kustīgumu var panākt labu rezultātu
Sandra
2013-07-31
Labdien! Sakiet lūdz kā osteopāts var palīdzēt pie vegitatīvās distonijas, man ir milzīga trauksme, bailes un panikas lekmes?
Atbilde:
2013-08-16
Domāju, ka osteopātija var palīdzēt nolīdzsvarot nervu sistēmu, lai igdienā augšminētās sūdzības netraucētu. Pilnībā novērst veģetatīvo distoniju nevarēs, jo tā ir pārmantota nervu sistēmas īpatnība.
Laura
2013-07-30
ja man ir ārstets pirms tam artrits, bet tagad sakušās mugurkaula problemas, sāpes sprandā utml, vai osteopats tur var ko lidzet un vai ir verts nakt bez izmeklejumiem- rengena utml
Atbilde:
2013-08-16
Osteopāts Jums var palīdzēt. Ārstēšanas ilgums atkarīgs no problēmas ilguma un cik lielā mērā locītavās ir notikušas strukturālas izmaiņas. Ja sāpes neizstaro pa roku vai kāju, tad papildus izmeklējumi nav vajadzīgi.
Lolita
2013-07-29
Labdien!Pirms 1,5 gada man veica labā ceļa endoprotezēšanu.Pēc operācijas 2.mēnešiem tika veikta redresācija,jo bija ļoti lieia tūska. Celi nevarēja izstrādāt. Tagad lai varētu daudz maz normāli staigāt bez sāpēm celi laiku pa laikam teipo.Uzliekot teipu ir daudz stabilāka staigāšana un arī mazāk sāpīga.Ir veikta arī USS, kur`air teikts "stāvoklis pēc labās ceļa locītavas endoprotezēšanas ar suprapatellāru bursītu un mm.quadriceps entezopātiju, kas uztur labās ceļa locītavas nestabilitāti un sāpes" Sāp kājas ārējā daļa gandrīz visā kājas garumā no gurna uz leju. Vai ir iespējams kaut ko darīt. paldies jau iepriekš par atbildi. Lolita.
Atbilde:
2013-08-16
Jā, darīt var! Jāpārbauda augstāk un zemāk esošās locītavas, iegurnis. Tā tiks nodrošināta labāka venozā attece no ceļa locītavas.
Inese
2013-07-23
Labdien! Sakiet lūdzu par ko var liecināt mani simptomi: troksnis galvā,sāpes dēniņos abās pusēs,grozot galvu sāpes kakla daļā. Kādus izmeklējumus būtu jāveic? Iepriekš pateicos par atbildi Ar Cieņu
Atbilde:
2013-07-28
Vislabāk būtu, ja Jūsu mugurkaulu varētu izmeklēt manuāli un tad domāt par nepieciešamajiem izmeklējumiem un diagnozēm. Parasti šādos gadījumos nozīmē kakla rentgenu, asinsvadu dupleksu, vienu nedēļu mērīt asinspiedienu. Problēmu var izsaukt pakauša vai trapeces muskuļu paaugstinātā tonuss, kakla skriemeļu locītavu bloks, asinsrites traucējumi, paaugstināts asinsspiediens, nepareizas darba un atpūtas pozas.
Kristīne
2013-07-22
Labdien. Man noteica diagnozi locītavu hipermobilitātes sindroms,sāp ceļi. Vai var griezties pie Jums, lai saprastu kā pareizi ir jāvingro pie šādas diagnozes? Man 39 gadi. Paldies.
Atbilde:
2013-07-23
Jā, Jūs varat konsultēties!
Vita
2013-07-22
Sveiki! Mana problēma šāda...Pirms mēneša taisot špagatu kaut kas ļoti nokrakšķēja, bet tad piecēlos un it kā nekas nebūtu bijis varēju paiet, sēdēt, stāvēt bez problēmām. Bet tad jau nākamajā dienā pamanīju, ka dibens kaut kur nošļūk, kājas paliek lielas, smagas un resnas, vēders izgāzās...tieši lejas daļā...un nu ir tā ka sāp pat ejot un sēžot dibena un augšstilbu aizmugurē. Sāpes tādas velkošas, asas. Liekas ka kājas būtu izgrieztas un liekas ka muskulis pat ne savā vietā atrodas un sākuši arī ceļi krakšķēt...agrāk tā nebija un ļoti liels smagums kājās. Lūdzu palīdziet un sakiet vai ar jūsu osteopāta palīdzību to ir iespējams labot. Liels paldies jau iepriekš...
Atbilde:
2013-07-23
Osteopātija var palīdzēt. Ļoti iespējams, ka veicot špagatu Jums ir notikusi iegurņa kaulu savērpe. Parasti pietiek ar vienu peocedūru, lai to sakārtotu.