Eva
2012-10-03
Labdien! manam dēlam šobrīd ir 15 gadi. jau kādus divus gadus bija sūdzības par neregularām asām sāpem ceļos pie fiziskas slodzes. Jūlijā tika veikta rentgenoloģiska izmeklēšana un tika konstatēts, ka dēlam ir Osguda-Šlatera slimība. No sporta nodarbībām skolā ģimenes ārsta ir atbrīvojis pagaidām līdz gada beigām. Taču dēlam sirdslieta ir dejošana. Slodze ir diezgan liela. Šobrīd atkal ir saasinājums, protams šobrīd viņš netrenējas. Saasinājuma periodā sāpes atvieglo arī elastīgo saišu lietošana, jautājums ir vai nav kādas speciālas saites vai ceļa balsti, kas varētu atvieglot šos saasinājuma periodus. Esmu redzējusi sporta veikalā šādus produktus, bet tie nav nēsājami ilgāk par 4 stundām.
Atbilde:
2012-10-19
Jums var palīdzēt teips.Labs teipošanas speciālists ir Mareks Osovskis 2 9160756
Daiga
2012-10-02
Labdien, gadu atpakaļ lauzu astes kaulu. Esmu gadu gaidījusi, bet sāpes nepāriet, sēdēt nevaru. Biju pie ārsta, jāveic astes kaula rezekcija. Sakiet, vai bez operācijas šīs sāpes kādreiz pāries? Vai tomēr operācija ir nepieciešama? Paldies, ar cieņu Daiga
Atbilde:
2012-10-19
Labdien,Daiga!Vispirms būtu labi izmeklēt iegurna kaulu, mugurkaula jostas skriemelu kustīgumu.Nepieciešamības gadījumā korigēt tos.Var palīdzēt manuāla astes kaula korekcija.Ja augšminētie pasākumi nelīdz, tad jãdomā kaut kas cits.Pirms uzsāk ārstēšanu nepieciešams uztaisīt astes kaula rentgenu.
Kristīne
2012-09-27
Labdien! Manai eitai ir 7 gadi. Ir plakanā pēda, kam visu laiku ārste īpašu uzmanību neveltīja. Ir arī nedaudz x kājiņām un īpaši labās pēdas pirksti iet uz "iekšu". Skolā sportā viņa ir vislēnēkā klasē (bērns ir ļoti kustīgs, sportisks, lokans) un, kad skrien, viņai sāp kāju augšdaļa - priekšā, gūžas locītavas rajonā. Vai tas varētu būt saistīts ar plakano pēdu un x kājiņām, vai tas ir ārstējams un vidēji cik ilgs ir ārstēšanas process? Paldies par atbildi!
Atbilde:
2012-09-30
Plakanā pēda var būt par iemeslu sāpēm pēdu,ceļu un gūžas locītavās.Tomēr bērniem sāpes gūžās reti ir no plakanās pēdas.Lai pateiktu no kā un cik ilga ārstēšana ir jāredz bērns.
Sofija
2012-09-18
Labvakar! Manai meitiņai(3,5 mēneši) vēders kopš 2 mēnešiem iziet 5-7 dienā. Meitiņa ļoti raudulīga, visbiežāk tieši pirms gulēšanas (visas dienas garumā, kā arī pēc pamošanās. Kad dzīvojas starp ēšanu un gulēšanu, tad arī ir ļoti raudulīga. Vai tas varētu būt vēdera dēļ? Baroju tikai ar krūti. Pirmos 2 mēnešus vēders izgāja katru dienu un daudzums katru dienu bija tāds pats kā tagad x nedēļā. Masāžas nepalīdz.
Atbilde:
2012-09-23
Labdien,Sofija! Vislabāk būtu, ja varētu bērniņu atvest.Uz vietas izmeklējot varēs pateik precīzāk īsto nemiera celoni.
Inese
2012-09-11
Labdien! Manam puikam ir 3gadi un jau no 1,5 gadiem ir x veida kājas. Bijām pie fizioterapeita uz masažu un vingrošanu, bet šķiet, ka uzlabojumu nav. Vai ostopātija var palīdzēt?Vai vajag kaut ko darīt, vai gaidīt kad kājiņas pašas iztaisnosies? Ar cieņu, Inese
Atbilde:
2012-09-18
Jūsu bērnam x kājas ir norma, ja viņam nav izteikti plakanās pēdas vai liekais svars, tad kājas līdz skolas vecumam izlīdzināsies.3,5 gadu vecumā x kājas sasniedz savu maksimumu,pēc tam pamazām deformācija mazinās.Papildus varat 2x gadā aiziet pie masiera,vingrojumus paskatieties mājaslapā pie publikācijām(x un o kāju deformācijas bērniem).
Olegs
2012-09-08
Labdien! Man ir tad lieta, ka nu jau 3 gadus sāp pēdas, īpši papeži, kad pastaigaju, vai ilgak pastavu uz vietas, sajuta tāda, ka esmu uz kajam daudzas stundas, liels nogurums pēdās un papēžos, kopa ar sāpēm, bet nau durošas. Apmekleju adatu terapiju, tur teica, ka tas no iekšējā herpes virusa, radot, reimatisma sāpes... Ortopeits saka, ka ta ir dobjveidaa pēda, 2 gadus lietoju supinātorus, taču nekā nelīdz. Vai ir iespejams, ka ir problēmas ar Plantāro fascītu? iekaisis? Man ir 23 gadi. Būsu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju, jeb padomu.
Atbilde:
2012-09-10
Labdien,Oļeg!Būtu labi apskatīt cik simetrisks ir Jūsu iegurnis,jānotestē kāju muskuļu garums,jāizmeklē manuāli pēdas kaulu kustīgums utt.Tas viss var ietekmēt Jūsu nosauktās sūdzības.
veronika
2012-08-30
Labdien! Manai meitai ir 9.gadi un vina sakusi bez redzama iemesla klibot. Vinai ir problemas ar plakano pedu un pati ir diezgan gara auguma prieks saviem gadiem. Klibosana vairak izpauzas pec tam, kad piecelas no sedus stavokla.
Atbilde:
2012-09-10
Būtu labi atnākt uz konsultāciju.Lai varētu noteikt problēmu manuāli jāizmeklē kājas locītavas un iegurnis.Iespētams būs jāuztaisa gūžas locītavas rentgens.