Madara
2014-04-08
Labdien!vai osteopāts var palidzet zidianim(3.men)kas nakti celas,ik pa divam stundam,vakaros gruti aizmigt,ir rauduliigs un grib klepī!Pirmajos menesos loti mocijamies ar vedersapitem!un vai var palidzet pie zagosanās kas ir biezi pec esanas!
Atbilde:
2014-04-10
Ar biežo mošanos var palīdzēt, ja tas ir saistīts ar sasprindzinājumu vēderā vai dzemdību traumu. Ar žagošanos ne vienmēr
Aiga
2014-04-05
Labdien, pat nezinu ar ko lai sāk. Ir sāpes locītavās, bet tādas, ka var iztikt bez zālēm. Kad ir saasinājumi svilst plaukstas un tirpoņa pēdās. Visam pāri arī ir VD, kas laikam arī to visu pastiprina, negribu domāt to sliktāko, bet ceru kā nav artrīts. KO darīt šādā gadījumā, pat nezinu pie kā griezties, jo pie ģimenes ārsta eju gandrīz katru mēnesi. Tagad nosūtīja pie neirologa. Vai varat palīdzēt šajā gadījumā, jo ir arī lordoze, kifoze. Man 38 gadi. Paldies.
Atbilde:
2014-04-10
Man Jūs ir jāredz, jo savussecinājumus varu izdarīt vadoties no palpatorās atrades
Dace
2014-03-31
Labdien!Man starp 3.4 un 5.6 skriemeli ir diska trūce.Arī tirpšana kreisajā kājā.Vai var lidzēt kādi vingrojumi?Vai Jūs man varētu palīdzēt?Jau iepriekš paldies!
Atbilde:
2014-04-02
Ir gadījumi,kuriem var palīdzēt.Vingrojumi var uzlabot situāciju, bet neredzot Jūs būs grūti kaut ko ieteikt.
Liene
2014-03-31
Labdien! Bērnam 3,5 gadi, konstatēts astigmātisms, vai osteopātija var palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2014-04-16
Nevarēšu atbildēt apstiprinoši.
Samanta
2014-03-20
Labdien! Mans bērns(9 mēn.) ļoti slikti guļ. Var redzēt, ka nāk miedziņš, bet nav aizmidzināms kamēr nav galīgi pārguris. Pa naktīm ceļas ik pa stundai, tad jādod ēst, jo savādāk gulēt neiet. Pa dienām guļ tikai pie krūts vai ratos, un arī tikai tad ja ļoti noguris. Tā rezultātā gandrīz visu dienu ir neapmierināts un kašķējas. Kad atstāju kādam svešam paauklēt, mēdz būt gadījumi, kad pat pusstundu raud tā ka elpa jau sāk trūkt un nenomierinās, kamēr neierodos es un neiedodu ēst. Kas varētu būt par vainu, vai osteopātija var palīdzēt un cik apmēram reizes man osteopāts būtu jāapmeklē?
Atbilde:
2014-03-23
Iespējams problēma zobos.Var būt dzemdību traumas sekas.To pārbauda palpatori iztaustot bērna galvu, mugurkaulu, krustus.Pēdējā gadījumā osteopātija var palīdzēt.Apmeklējumu skaits individuāls, vieglos gadījumos pietiek 2 reizes.
Undīne
2014-03-17
Labdien, manam 8 mēn.vecajam puikam, kurš vispār ir veselīgs, mierīgs un fiziski pilnīgi attīstīts bērns, šūpojas galviņa. Ne visu laiku, bet it īpaši, kad saguris vai nekoncentrējas, kā arī brīžos, kad ļoti sapriecājas. Tas ir tik īpatnēji, ka ne ģimenes ārsts, ne fizioterapeits to nespēj komentēt. Kā jums šķiet, vai tas ir kas nevēlams un vai osteopāts to spēj novērst?
Atbilde:
2014-03-19
Bērniņš būtu palpatori jāizmeklē. Ja atrod saprindzinājumu, fiksācijas kakla daļā, galvā, krustos...tad osteopātiska ārstēšana var palīdzēt.
Dace
2014-03-17
Labdien! Vai osteopātija var palīdzēt, ja bērnam (1g.5m) potītes "gāžas" uz iekšpusi? Daktere saka, ka tas tādēļ, ka bērns sācis ātri staigāt (11mēn) un paliels svars. Paldies
Atbilde:
2014-03-19
Domāju tā ir plakanā pēda, liekais svars pastiprina spiedienu uz velvi...pastāv liela iespējamība, ka plakanā pēda var palikt. Parasti pēdas velve noformējas līdz 5-6 gadu vecumam. Iespējams, tā var pazust pati no sevis. Osteopātija nevar palīdzēt