Marcis
2011-03-20
Labdien. Pedeja laika pamaniju ka sezot uz kresla viena muguras puse saspringst vairak neka otra. Savukart stavot kajas ta ka visu laiku velk uz vienu pusi (uz to pusi kur sezot muskuli saspringst ta ka vairak)un tad sanak ka esmu saliecies un ir skiba gaita. Ja iztaisnojos tad rodas diskomforts sanos. Rodas sajuta ka kaut kas tur nav kartiba. Ieprieks bija asimetrisks iegurnis bet nu jau kadu laiku tas ir izlabots. Vai Jus varetu pskaidrot kas par lietu. Paldies jau ieprieks.
Atbilde:
2011-03-20
Muskuļu sasprindzinājumu var izsaukt jostas skriemeļu rotācija,krusta kaula torsija,vēdera dobuma orgānu saaugumi,mobilitātes ierobežojums.Cēloņu var būt daudz un katrs gadījums ir ļoti individuāls.
Venta
2011-03-19
Labdien! Man vairāk kā menesi sāp mugurpusē labajā pusē zem jostasvietas,sāpes atdod dažreiz vēdera lejasdaļā-īslaicīgi,sāpes tādas smeldzoša,ģinekoloģiski esmu pārbaudījusies,daktere izslēdz ,ka no šīm problēmām tas var būt,kur lai vispusēji pārbaudos kādu izmeklējumu lai veicu ,kur?Sieviete 53.gadi.Dažreiz lauž kaulus dažādās kermeņa vietās.
Atbilde:
2011-03-20
Jūsu gadījumā,iespējams,ir ierobežots dzemdes,olnīcu vai nieres kustīgums,kas arī izsauc sāpes vēdera lejasdaļā,krustos.Ginekoloģiskā izmeklēšana to parasti neuzrāda.Būtu vēlama osteopātiska izmeklēšana un ārstēšana,lai uzlabotu iegurņa orgānu kustīgumu.
Gunita
2011-03-15
Labdien! Man ir divi jautājumi,vai varam griezsties pie Jums sakarā ar to ka manam 12 gadus vecajam dēlam strauji augot sāp ceļgali un potītes,viņš trenējas futbolā no 7 gadu vecuma,un vēl lielu problēnu mums pēdējā laikā sagādā mācības?Jau iepriekš paldies!
Atbilde:
2011-03-15
Labdien,Gunita!Domāju,ka nebūtu slikti pārbaudīt Jūsu dēlu.Šinī vecumā notiek strauja augšana un aktīva nodarbšanās ar sportu var ietekmēt mugurkaulu un locītavas.Tāpat bumbas atsišana ar galvu,kritieni uz krustiem bloķē galvaskausa šuves,kas savukārt ietekmē asins atteci no galvas,pasliktinās koncentrēšanās spējas,atmiņa.Ar cieņu,Vadims Puharts
Arnis
2011-03-15
Ladbien! Vai muskuļu tonusa, kas radies pēc kakla traumas (tā bijusi 2 gadus atpakaļ), radīti galvas asinsrites traucējumi var izraisīt insultu? Ir arī sekojoši simptomi: galva reibst, reibs braucot ar liftu un eskalatoru, esmu pamodies arī nakts vidū un galva ir bijusi noreibusi, dažkārt kaklā škebina, raustās asninsvadi uz sejas vaiga daļā (pieliekot roku tajā vietā var sataustīt pulsu), apakšlūpā, pie acīm, dažreiz tirpst vienas rokas pirksti un arī ir asas šapes tajos,tirpst kāju pirksti, dažreiz raustās (bez iespējas to apturēt) dažādu muskuļu daļas, no rītiem pieceļoties ir smagas - staigājot kļūst labāk. Šie simptomi vairāk vai mazāk ir jau 1,5 gadu, pēdējā 1/5 gada laikā tie ir saasinājušies.
Atbilde:
2011-03-15
Jebkura galvas-kakla trauma,it sevišķi pātagas cirtiena traumas izsauc:galvas reiboņus,smaguma sajūtu muskuļos,tirpšanu.Iespējams,Jums varēs palīdzēt osteopātiska ārstēšana.Atbrīvojot galvas smadzeņu apvalkus,galvaskausa šuves,mugurkaula skriemeļus,uzlabosies asinsrite un mazināsies,iespējams,izzudīs pieminētās sūdzības.
Justs
2011-03-13
Sveiki, pirms 3 gadiem sportā satraumēju roku metot bumbu, augšdelma ārējā malā, un tā līdz šim pie lielām fiziskām un asām aktivitātēm(piedalos arī roku laušanās) atgriežas sāpes, dažreiz pat tādas, ka nāk ģībonis, ko man vajadzētu iesākt? Būšu pateicīgs par jūsu ieteikumu.
Atbilde:
2011-03-15
Funkcionāli jāizmeklē kakla skriemeļi(no kuriem atiet nervi uz roku muskuļiem),pleca,atslēgas kaula,elkoņa un plaukstas locītavas.Izejot no atrades, pielieto attiecīgu manuālu korekciju.Jums jāgriezās pie fizioterapeita,osteopāta vai manuālā terapeita.
Ilze
2011-03-11
Labvakar! No bērnības nodarbojos ar sportu. Man tagad ir 20 gadi un kad janvāra sākumā sāka sāpēt kreisais celis, atklājās, ka uz kreisās pēdas ir mazāka slodze. Pirms 2 nedēļām pamanīju, ka manas ribas nav vienādas, t.i. labajā pusē tās ir tādas kā līdzenākas un īsakas, nekā kreisajā. Cik saprotu, tas varētu būt no tā, ka mugurkauls ir šķībs. Bet kāpēc tas viss tik pēkšņi varēja notikt(jo janvāra sākumā skaidri atceros, ka ar ribām viss bija kārtībā)?
Atbilde:
2011-03-15
Labdien,Ilze!Man grūti atbildēt uz Jūsu jautājumu jūs neredzot un neizmeklējot.Ar cieņu,fizioterapeits Vadims
Liene
2011-03-06
Labdien, manai meitiņai būs drīz 8mēneši, bet viņa jav kādu laiku gulj naktī uz sāna ,bet atliec galvu atpakļ, un reizēm tāka iečīkstas, itkā nolieku normāli viņu, bet viņa atkla ieņem šo pozu un atliec galvu atpakļ, vabūt varētu ko ieteikt, esam pat apmeklējušas 12 nodarbības bobota vingrošanu Valmierā
Atbilde:
2011-03-15
Iespējams,ir kāda problēma,bet to var pateikt izmeklējot bērnu klātienē.Osteopātiska izmeklēšana ietver galvaskausa,krusta kaula,iekšējo orgānu kustīgumu.