Zane
2012-05-25
labdien..lieta taada,ka mokos ar stipraam kakla un galvas sapeem,saakas no kakla(tiesi zem galvas)un aiziet taas saapes uz galvu..zaales nekadas nepaliidz,saap visu dienu,tad paaris dienas nesaap un atkal saap,taa jau kaadu pusgadu mokos...MR izgajusi esmu,bet nekas tads nav..vai varat luudzu ko ieteikt..paldies
Atbilde:
2012-05-28
Labdien,Zane!Iespējams, vainīgs pakauša nervs.Atbrīvojot to ar viegliem,stiepjošiem paņēmieniem var būtiski uzlabot Jūsu stāvokli.
Alise
2012-05-23
Sveiki! Jau kādu nedēļu izjūtu sāpes atslēgas kaula/pleca/kakla rajonā brīdī kad izteikti iztaisnoju muguru/plecus. Vai tas var būt saistīts ar to, ka treniņa laikā veicot man neērtus presītes vingrinājumus ļoti savilka kaklu (jo sāpes parādījās pēc tam)? Vai problēma var būt citur/nopietnāka?
Atbilde:
2012-05-28
Jā,iespējams pie vainas ir nepareiza vingrojuma izpildes tehnika!Cik tas nopietni nevarēšu pateikt,neredzot Jūsu muguru!
Anita
2012-05-21
Labdien! Kādi vingrinājumi būtu veicami pēc pleca kaula lūzuma? Lūzums notika februārī. Pēc kaula sadzīšanas biju arī uz magneterapiju. Šobrīd kustībās jūtams tā kā stīvums un nelielas sāpes.Paldies.
Atbilde:
2012-05-23
Labdien,Anita!Diemžēl neredzot Jūsu plecu ir grūti kaut ko ieteikt!
Mārtiņš
2012-05-17
Sveiki, sekojoša problēma - kājas augštilba muskulis, aizmugures daļa( hamstrings) pie mierīgām sportiskām aktivitātēm, skriešana, riteņbraukšana viss kārtībā, bet kad tiek spēlēts basketbols intensīva skriešana, pie asas kustības asas sāpes muskulī, tā kā sarauts (hamstings) nevarētu būt, jo pēc tam nav kāja zila aizmugurē, drīzāk kā krampja sajūta, kas pāriet pāris dienu laikā gandrīz pilnībā, un viss liekas ir kārtībā, bet ko līdz aizeju un nākamo basketbola treniņu tā atkal vairāk uz beigām pie asākas kustības tā kāju sarauj krampī. Un tā jau mēnesi no vietas. Vai tas ir vitamīnu B6 un magnija trūkums? Sāku lietot tagad arī tos un pirms sportošanas vienmēr iesildos. Ja ir sliktākais un muskulis tomēr ir sarauts, tad kas jāievēro - nekādas sportiskas aktivitātes vismaz 1mēn 2mēn via ilgāk?! Un kā kā pēc tam ar atsākšanu vai tad vajadzētu iet staipīties pie fizio? Vai jau tagad izstaipīt tos krampjus arā?! Paldies.
Atbilde:
2012-05-23
Iespējams,nepatīkamo sajūtu muskulī rada uz priekšu sarotējis iegurņa kauls vai arī uz priekšu izgājis apakšstilba kauls.To var noteikt tikai uz vietas izmeklējot.
Inga
2012-05-10
Labdien, bijām pie osteopāta,( mazas vēdergraizes, īpašu problēmu nebija, neirologa ieteikums 2x apmeklēt) bet pēc pirmās reizes sajūta kad mazulim ir kļuvis sliktāk, nemierīgāks, puncis vairak sāp, kājas pa gaisu iet, atsakās no pudelītes, vēlās tikai krūti, otro dienu jau. Vai tā tam ir jābūt, kā saasinājumam, vai tas norāda, kad viss aktīvāk uzlabojās!? Esmu neizpratnē un nesaprotu vai vērts iet vēlreiz! Paldies par atbildi.
Atbilde:
2012-05-13
Labdien,Inga!Domāju,vislabāk sazvanīties ar Jūsu ārstējošo osteopātu un izstāstīt par radušos situāciju.
Sanita
2012-05-05
Labdien! Patlaban meitai ir 9 gadi. Jau bērnībā tika novērots, ka staigājot liek kāju uz iekšpusi. Tagad situācija nav mazinājusies. Pati saprot, ka liek kāju nepareizi, bet mēģinot likt pareizi tas sagādājot grūtības. Diemžēl pie speciālistiem neesam griezušies. Vai 9 gadu vecumā vēl var "koriģēt" gaitu?
Atbilde:
2012-05-10
Ja gaitas traucējumi ir saistīti ar asimetrisku muskuļu tonusu vai nepareizu iegurņa kaulu stāvokli,tad var koriģēt arī šajā vecumā.
Elita
2012-04-29
Labdien! Manam dēlam ir 5.gadi, bet jau no kāda 1.vai 2.gadu vecuma bērns ļoti svīst - pie nelielām aktivitātēm, aizmiegot (pirmajā stundā jau slapja mugura), utt. - līdz ar to, ātri saslimstam un bieži slimojam, kā rezultātā, ar zālēm un biežo slimošanos, imunitāte ir sagrauta. Bērns tiek ģērbts plāni, lietota kokvilnas drēbes, arī vējjakas un ziemas pufaikas tiek izvēlētas kvalitatīvas. Ja citi bērni pie esošās aktivitātes pat vēl nav iesiluši, tad mans dēls ir jau ar slapju muguru. Pats sākums ir slapja kakla (arī matu zonā) un plecu daļa. Esam griezušies pie ārstiem, kas apgalvo, ka tas ir normāli un ka katram cilvēkam tā sistēma ir savādāka, un ka citi svīst vairāk, citi mazāk. Vēlējos jautāt - vai tas tiešām ir normāli un vai Jūs kā speciālists redzat iespēju mums palīdzēt, vai tomēr ar to ir jāiemācās sadzīvot? Paldies!
Atbilde:
2012-05-05
Labdien,Elita!Visticamāk tā ir veģetatīvās nervu sistēmas īpatnība,šādos gadījumos tā ir iedzimtība un ar to būs jāsadzīvo.Varat nodot asinis,lai noteiktu atsevišķu hormonu daudzumu,pārbaudīt vairogdziedzeri,sirdi.Osteopātija labākajā gadījumā var mazināt svīšanu.