Līga
2019-01-10
No decembra mokos ar specigam muguras sapem,kas izstaro uz kāju.Vakardienas datortomografija saņēmu šādu slēdzienu: Def.spondiloze mugurkaula jostas daļā. Spondiloartroze. L5-S1 dziļa diska trūce (centrāla,dorsāla,paramediāna kreisās puses) ar ietkmi uz durālo maisu un kreisās puses S1 nervu saknīšu kompresiju ar spinālā kanāla stenozi. Šobrīd dzeru pretsāpju zāles,bet ir ļoooooooti traki.Tas viss spiež uz urīnpūsli,apmeklēju tualeti padsmit reižu dienā. Vai manā gadījumā kā osteopāts un fizioterapeits varat līdzēt?
Atbilde:
2019-01-18
Ja sūdzības progresē:traucēta mazā iegurņa orgānu darbība, muskuļu nespēks, sāpes, tad lbāk vispirms aiziet pie mugurkaula ķirurga, lai tas izvērtē vai tomēr nav nepieciešama operācija.
Linda
2018-12-27
Labvakar! Bērnam (šobrīd 2 gadiņi) pēc slimošanas ar E.Barra vīrusu palikušas komplikācijas: palielināti adenoīdi un kakla mandeles. Rezultātā ir ļoti apgrūtinàta elpošana. Bērns bieži slimo: klepus, paaugstināta temp.(ap 39), iesnas. Ir dakteri, kuri apgalvo, ka nepieciešama operācija, bet tik mazam bērnam? Vai osteopātija spētu palīdzēt? Paldies.
Atbilde:
2019-01-18
Labdien, Jūsu problēmai osteopātija nevarēs dot pārliecinošu efektu, Jums varēs palīdzēt labs homeopāts!
Iveta
2018-12-21
Labdien. Mazulim ir divi ar pus mēneši, viņam ir plakana un nedaudz asimetriska galvas forma pakauša daļā (gribu teikt, ka pēc piedzimšanas tāda nebija). Vai osteopāts varētu kā viņam līdzēt galvas formu uzlabot? Pie tam ir arī palielināts tonuss plecu daļā, mazais ir nemierīgs, slikti guļ, moka gāzītes (ēd piena maisījumu). BKU slimnīcas neiralogs rekomendēja masāžu un iespējamu osteopāta konsultāciju.
Atbilde:
2019-01-18
Jūsu gadījumā var palīdzēt osteopātiska terapija
Anete
2018-12-07
Labdien! Bērniņš naktī mētā galviņu no viena vaiga uz otru. Bieži un strauji. Pakausis jau ir ar sausu, sārtu ādiņu. Šādi viņš dara jau no 2 mēnešiem. Ja sākumā galviņas grozīšana bija retāka pa nakti, tad šobrīd ir visu cauru nakti un pievienojusies čīkstēšana, raudāšana , īdēšana un acu berzēšana un pakauša kasīšana. Bijām uz USG galvai, gūžai un puncim - viss labi. Ejam pie fizioterapētes, saka ka bērniņš ir labi attīstīts. Neiroloğe teica, ka ir neliels tonusiņš plecos. Ieteica bobata vingeojumus, kurus arī veicam pie fizioterapētes - uzlabojumu naktsmieram nav. Varbūt variet kaut ko ieteikt?
Atbilde:
2019-01-18
Bērna nemiera cēlonis - zobu augšana
Anita
2018-11-23
Labdien! Vai osteopātija var palīdzēt bērnam(nepilni 3gadi), kas aiztur kaku,kā rezultātā rodas aizcietējumi?
Atbilde:
2019-01-18
Labdien, Anita! Jā, osteopātija var palīdzēt enkoprēzes gadījumā!
Ieva
2018-11-19
Labvakar! Vai osteopāts var palīdzēt pie dzemdes noslīdējuma?
Atbilde:
2019-01-18
Osteopātija var apturēt tālāku dzemdes noslīdējumu.
Līga
2018-11-14
Labdien! No 4 mēnešu vecuma zīdainis sācis pa naktīm mosties ik pa stundai, ik pa 40 minūtēm, lai gan līdz tam spēja nogulēt visu nakti ar 1 vai 2 ēšanas reizēm. Problēmas arī nolikt gulēt. Paēd, aizmieg un nepārtraukti mostas augšā kā tiek likts gultiņā. Puika sāka velties 3 mēnešos, zobiņus it kā neredz, nu jau stutējas uz celīšiem. Tagad tuvojamies 5 mēnešu jubilejai un nu jau 3 nedēļas pagājušas šādā režīmā. Vai tas ir velšanās un attīstības lēciena dēļ vai varētu būt kas cits?
Atbilde:
2019-01-18
Tās ir zobu augšanas sāpes