Inese
2015-11-13
Labdien!Man pirms daudziem gadiem bija problemas ar iesnam, lidz ar to tika zaudets lidzsvars.Arsti teica kad tas esot vestibularais rinnits.Vai osteopatija var palidzet izarstet sadu veselibas problemu.Paldies!
Atbilde:
2015-11-13
Ja šī problēma ir ar noilgumu, tad 50:50
Kristine
2015-11-13
Labdien!Manam delam ir 8 menesi un neirologs konstateja kreisas galvas puses nogulejumu.Vai Jus varat palidzet?Un cik seansi apm butu japmekle?Paldies!
Atbilde:
2015-11-13
Palīdzēt var, vizīšu skaits atkarīgs no galvas deformācijas pakāpes un no tā, cik ilgi bērns ļauj strādāt ar savu galvu
Laima
2015-11-13
Labdien! Vai varu pieteikt uz vienu vizīti abus bērnus? Sešgadniekam stājas, ievilkta krūšukurvja un x-veida kāju problēma,ja nevarēsiet līdzēt, varbūt vismaz ieteikt, ko darīt. Trīsgadniekam labajā pusē izteikts pēdējās ribas pacēlums, kam pediatrs nav pievērsis uzmanību, tikai rekomendējis D vitamīnu.Bet nu skaidrs, ka tas nav līdzējis.
Atbilde:
2015-11-13
Labdien, Laima! Jūs varat pierakstīt abus bērnus vienā vizītē. Vizītē ietilpst abu bērnu apskate: gaitas novērtējums, mugurkaula apskate, muskuļu tonusa diagnostika. Ja būs nepieciešama ārstēšana, tad katram bērnam būs jāņem atsevišķs laiks.
Maija
2015-11-04
Labdien.Meitiņai ir 4,5 gadi.Viņai ir iedzimta greizā pēda(kreisā) ar operācijas palīdzību kāju izlabo bet pēc laika atkal paliek slikti ar visu ārstēšanu. Tikko bija atkal jau operācija(trešā) kāju iztaisnoja,un pēc ģipšu noņemšanas pēdas locītava palikusi ļoti stīva nevar iekustināt uz augšu un leju. Vai jūs varat kā līdzēt un piemēram cik bieži ir vizītes un cik daudz tās nepieciešamas, jo esam no Liepājas rajona.
Atbilde:
2015-11-08
Vizīšu biežums varētu būt 1-2 reizes mēnesī. Cik daudz apmeklējumu būs vajadzīgs varēs pateikt pēc pirmās reizes. Ar cieņu, Vadims Puharts!
Laila
2015-11-02
Labdien! Mammai 65 gadi, ir sašaurināti asinsvadi sprandā, ik pa laikam augsta asinsspiediena lēkmes. Jau gadiem lieti daudz zāļu, bet bez uzlabojumiem. Jūs varēsiet palīdzēt?
Atbilde:
2015-11-08
Ja asinsvadu sašaurinājums ir saistīts ar aterosklerotiskām izmaiņām asinsvados, tad grūti būs palīdzēt. Iespējams, atbrīvojot pakauša muskuļus, zem kuriem iet asinsvadi, varēs to nedaudz samazināt.
Līga
2015-10-26
Labdien! Zēns,kuram decembrī būs,4 gadi jau kādus 6 mēn.ik pa laikam sūdzas,ka iesāpas vēders.Vēdera sonogrāfijā neko neuzŗādīja.Vai Jums būtu iespēja kā palīdzēt? Nevēlamies fibrogastroskopiju veikt.Iespējams,ka uz nervu pamata,jo viņš tāds emocionāls.
Atbilde:
2015-11-08
Jūsu gadījumā varētu arī palīdzēt.
Valdis
2015-10-25
Labdien!20.augustā ceļot smagumu tiku pie diska trūces L4-5 līmenī 9mm,iespiežas mugurkaula kanālā, to stenozē kreisajā pusē.Diska materiāls dorsāli dar S1augšejo trešdaļu paramediāni kreisajā pusē 8*7mm.Sabiezētas dzeltenās saites. Foramināli disks velvējas 3-4 mm.Foraminālās spraugas sašaurinātas.iespējams neirālo struktūru kairinājums. No sakuma sapes izstaroja uz kreiso kāju.Tad pārgāja uz labo kāju.pa dienu vēl neko, bet naktīs uz rīta pusi nevar nogulēt.Staigājot ķeras laba pēda, esot parēze.Arī jau nedēļas 2 nedēļas notirpuma sajūta labās kājas pirkstos. Gāju uz sistēmām, tagad šprices, arī n-tās tabletes. Pašlaik apmeklēju fizioterapeitu. Vertebrologs ieteica operāciju. Esmu 49 gadus vecs. Ko Jūs par to domājat? Vai varat palīdzēt? Jau iepriekš paldies par atbildi.
Atbilde:
2015-11-08
Labdien, Valdi! Izklausās nopietni! Grūti kaut ko Jums ieteikt, ja neesmu Jūs redzējis!