Laura
2015-11-17
Labdien! Aptuveni pirms gada ļoti stipri sasitu astes kaulu un tagad vairākas reizes jau atkārtoti ir bijušas stipras sāpes, ka sēdēt ir grūti. Sasists tika vairāk uz lejas daļu, pataustot ir jūtams izbīdījies kauls. Pie ķirurga esmu bijusi, bet viņa nosūtīja pie traumatologa. Ko man iesākt? Vai krusta kaulu sāpes varētu būt saistītas ar sasisto astes kaulu? Paldies jau iepriekš!
Atbilde:
2015-11-19
Varat uztaisīt rentgenu krusta kaulam, tur būs redzams vai astes kauls ir taisns, deformēts Krusta kaula sāpes var būt un var nebūt saistītas ar astes kaulu. To var pateikt palpatori izmeklējot iegurni.
Laura
2015-11-13
Labdien! Man meitiņai 1gads un 4meneši. Jau kopš 3menēšu vecuma slimojam ar augšējo elpceļu un apakšējo elpceļu iekaisumiem. Slimošana notiek tieši rudens un ziemas perioda ar nedeļas intervaliem. Mēģinam tikt gala ar dabīgiem lidzekļiem bet citreiz neiztikt ari bez antibiotikam. Tiekam uz kājām un atkal tulīt slimojam. Vai ar osteopātija mums kaut ko līdzētu? Esam noguruši no nemitīgās slimošanas.
Atbilde:
2015-11-13
Var palīdzēt, viss atkarīgs cik bērns ļauj ar sevi strādāt.
Inese
2015-11-13
Labdien!Man pirms daudziem gadiem bija problemas ar iesnam, lidz ar to tika zaudets lidzsvars.Arsti teica kad tas esot vestibularais rinnits.Vai osteopatija var palidzet izarstet sadu veselibas problemu.Paldies!
Atbilde:
2015-11-13
Ja šī problēma ir ar noilgumu, tad 50:50
Kristine
2015-11-13
Labdien!Manam delam ir 8 menesi un neirologs konstateja kreisas galvas puses nogulejumu.Vai Jus varat palidzet?Un cik seansi apm butu japmekle?Paldies!
Atbilde:
2015-11-13
Palīdzēt var, vizīšu skaits atkarīgs no galvas deformācijas pakāpes un no tā, cik ilgi bērns ļauj strādāt ar savu galvu
Laima
2015-11-13
Labdien! Vai varu pieteikt uz vienu vizīti abus bērnus? Sešgadniekam stājas, ievilkta krūšukurvja un x-veida kāju problēma,ja nevarēsiet līdzēt, varbūt vismaz ieteikt, ko darīt. Trīsgadniekam labajā pusē izteikts pēdējās ribas pacēlums, kam pediatrs nav pievērsis uzmanību, tikai rekomendējis D vitamīnu.Bet nu skaidrs, ka tas nav līdzējis.
Atbilde:
2015-11-13
Labdien, Laima! Jūs varat pierakstīt abus bērnus vienā vizītē. Vizītē ietilpst abu bērnu apskate: gaitas novērtējums, mugurkaula apskate, muskuļu tonusa diagnostika. Ja būs nepieciešama ārstēšana, tad katram bērnam būs jāņem atsevišķs laiks.
Maija
2015-11-04
Labdien.Meitiņai ir 4,5 gadi.Viņai ir iedzimta greizā pēda(kreisā) ar operācijas palīdzību kāju izlabo bet pēc laika atkal paliek slikti ar visu ārstēšanu. Tikko bija atkal jau operācija(trešā) kāju iztaisnoja,un pēc ģipšu noņemšanas pēdas locītava palikusi ļoti stīva nevar iekustināt uz augšu un leju. Vai jūs varat kā līdzēt un piemēram cik bieži ir vizītes un cik daudz tās nepieciešamas, jo esam no Liepājas rajona.
Atbilde:
2015-11-08
Vizīšu biežums varētu būt 1-2 reizes mēnesī. Cik daudz apmeklējumu būs vajadzīgs varēs pateikt pēc pirmās reizes. Ar cieņu, Vadims Puharts!
Laila
2015-11-02
Labdien! Mammai 65 gadi, ir sašaurināti asinsvadi sprandā, ik pa laikam augsta asinsspiediena lēkmes. Jau gadiem lieti daudz zāļu, bet bez uzlabojumiem. Jūs varēsiet palīdzēt?
Atbilde:
2015-11-08
Ja asinsvadu sašaurinājums ir saistīts ar aterosklerotiskām izmaiņām asinsvados, tad grūti būs palīdzēt. Iespējams, atbrīvojot pakauša muskuļus, zem kuriem iet asinsvadi, varēs to nedaudz samazināt.