Indra
2016-03-18
Labdien! Vai zīdaiņus Ogrē arī pieņemat?
Atbilde:
2016-03-24
Zīdaiņus Ogrē pieņemu!
Endijs
2016-03-13
Labvakar kur varētu veikt krūškurvja operāciju?
Atbilde:
2016-03-24
Pirms veicat krūšu kurvja operāciju, Jums tas rūpīgi jāizvērtē. Ja krūšu kaula deformācija nav liela, tad labāk to nedarīt. Katrai operācijai ir savas komplikācijas. Varbūt labāk iet uz trenaieru zāli un apaudzēt deformācijas vietu ar muskuļiem...
Indra
2016-03-11
Labdien! Bērniņam gandrīz 2 mēneši. Bija straujas dzemdības un bērniņš dzima mugurējā veidā - ar sejiņu pa priekšu, bija grūti piedzemdēt un ārsts vairākas reizes spēcīgi spieda uz vēdera. Piedzimstot pierīte un actiņas bija ļoti uztūkušas un zilas. Mazinājās tūska un tad pamanīju, ka deniņu rajoni ir ieliekušies uz iekšu, kas nepāriet vēl tagad. Vai var kā līdzēt?
Atbilde:
2016-03-24
Būtu labi bērniņu redzēt, aptaustīt galvas šuves, noteikt vai galvaskaula kaulos nav blīvākas vietas, izbīdījumi un saplacināti rajoni.Dzemdību process nebija viegls, tāpēc būtu labi apskatīt arī bērna mugurkaulu, gūžas un vēderu..., ja deniņu rajoni ir ieliekušies asimetriski, tad tas būtu jālabo...
AIGA
2016-03-07
Labvakar! Mana meitiņa, 10 mēneši, pa nakti visu laiku kaut kur rāpo un gāžas, mierīga ir tikai kad pielieku pie krūts. Tad paguļ 10-20 min. un atkal rāpo, gāžas, krīt man virsū. Pa dienu guļ ļoti maz un tikai pie krūts. Vai Jūs varat palīdzēt?
Atbilde:
2016-03-08
Varam mēģināt, dažkārt osteopātija var ļoti labi palīdzēt.Jūsu gadījumā ir trijzaru nerva kairinājums, kas ir saistīts ar zobu augšanu.
Jana
2016-02-24
Labdien! Zīdainim (2mēn.) ortopēds ir noteicis diagnozi gūžu displāzija, ārstešana - Pavļika kāpšļi, pagaidām vienu mēnesi. Pēc USG locītavu tips labajā pusē B, kreisajā IIA. Februāra sākumā pirms USG un ortopēda apmeklēšanas bijām arī pie osteopāta (gaidām nākošo vizīti martā, dakterei liels noslogojums). Vai līdz osteopāta nākošajam apmeklējumam un lietojot šos kāpšļūs drīkst apmeklēt arī fizioterapetiu? Kāpšļus lietojam otro diennakti, diskomforts dēļ tiem bija tikai pirmajā naktī, lai arī ortopēds teica, ka bērnam tie nekādas sāpes nerada, izskatās, ka bērniņam sāp kad tos noņemam uz mazgāšanos (raudāšana tieši pašā mazgāšanās procesā, kas pirms tam nebija). Kreiso kājiņu pati ceļ uz augšu arī esot kāpšļos, labo nē. Paldies par atbili jau iepriekš!
Atbilde:
2016-03-09
Jā, fizioterapeitu varat apmeklet, vingrojot kāpslīši ir jānoņem.
Līga
2016-02-22
Labdien!Bērniņam 3gadiņi būs,ir smalkas miesas būves un sver 11kg,ar ēšanu jācīnās,lai paēstu kārtīgi,vai šādā gadījumā Jūs varētu palīdzēt?Zīdainim esot bija bieža pieniņa atgrūšana,vēdera izeja arī bieži ar aizcietējumu!
Atbilde:
2016-03-09
Aizcietējumu varam mēģināt koriģēt, ēstgribu uzlabot nevarēs. Bērna apetīti regulē dienas režīms, fiziskas aktivitātes, ēšanas paradumi un uzturs...
Daiga
2016-02-20
Labvakar, god. Dakter! Vai osteopātija var palīdzēt uzlabot miegu 3,5 mēnešu vecam bērniņam, kurš guļ diezgan caurā miegā, jo īpaši rīta cēlienā no 5:00?
Atbilde:
2016-02-21
Ja, problēma ir mugurkaulā, galvaskausa šuvēs, tad osteopātija varēs palīdzēt. Bieži miega traucējumi šajā vecumā ir saisīti ar režīma neievērošanu, gulēšanas paradumiem...šādos gadījumos ir jāatrisina vispirms augšminētās lietas un tad jāskatās...