Dina
2015-08-20
Labdien! 6 nedelas cīnos ar potītes iekaisumu, sinovīts, zāles nevaru lietot jo esmu grūtniece (31 ned), lieku tikai kompreses dažādas, labāk ir, taču kāja joprojām stīva un pampums vēl pilnībā nav nogājis. Sakiet lūdzu vai fizioterapeits var palīdzēt situācijā? Varbūt kādi speciāli vingrojumi, lai uzlabotu stāvokli?
Atbilde:
2015-08-21
Labdien, potītei vingrojumi: saliekt,atliekt,apļot pēdu. Ja iekaisums, tad sākt ar pasīvu izstrādi, pēc tam aktīvi. Speciālists var uzlabot venozo atteci no potītes, strādājot ar paceli.
Anda
2015-08-14
Labdien! Manam dēlam- 8 gadi. Slimo ar atopisko dermatītu, neirodermītu, lietojam homeopāta parakstītos graudiņus. Neskatoties uz to , pa nakti viņš ļoti kņosās un nemierīgi guļ, kustās. Līdz ar to vaigi- cik pa dienu apdzīst, tik pa nakti noskrubinās. Gribēju zināt vai Jūs šajā situācijā varētu kaut ko līdzēt. 1.septembrī atsākas skola un dēls jau sāk nervozēt par to, kāds viņš izskatās un kā citi bērni pret viņu izturēsies. Paldies!
Atbilde:
2015-08-14
Grūti būs panākt pārliecinošu efektu!
Inga
2015-08-12
Labdien, sakiet, vai Jūs varētu palīdzēt ar osteopātiju/fizioterapiju, ja ir t.s.pudendal neuralgia?
Atbilde:
2015-08-14
Jā, ar osteopātiju, Jūsu gadījumā, var palīdzēt!
Zita
2015-08-08
Labdien! Sakiet vai osteopāts var palīdzēt pie zīdaiņa galviņas svīšanas miega laikā?
Atbilde:
2015-08-14
Veģetatīvā distonija, kas iegūta no vecākiem...būs grūti palīdzēt.
Daiga
2015-08-07
Labvakar, Vai Jūs pieņemat arī brīvdienās un steidzami?
Atbilde:
2015-08-14
Nē, diemžēl brīvdienās nepieņemu!
Mārcis
2015-08-02
Vēlos jautāt vai fizioterapija var būt efektīva gadījumā, kad uzstādīta diagnoze "Patella Alta", nedaudz paaugstināts ceļa kauliņa novietojums, proti vai ir iespējams terapijas ceļā šo kauliņu nobīdīt normālā pozīcijā, tādējādi izvairoties no ķirurģiskas iejaukšanās?
Atbilde:
2015-08-02
Domāju, ka Jūsu gadījumā var palīdzēt.Jāpārbauda iegurņa kaulu atvērums,rotācija, augšstilbu muskuļu tonuss,Q leņķis.Ja atrod kaut vienu novirzi, tad novēršot to var panākt jūtamu uzlabojumu.
Armands
2015-07-28
Labdien! Vēlētos pieteikties uz vizīti pie Jums, bet vispirms vēlētos uzdot jautājumu par manu problēmu. Situācija ir tāda, ka pēc deguna kaula lūzuma un sekojošās operācijas, man sāp galva un sāpes sākas no deguna lūzuma vietas. Sāpes ir pie vibrācijām, skriešanas, lekšanas utml. Un ir otras nepatīkamās sajūtas, pie spiediena celšanās un kādas steigas, pieri un deguna lūzuma vietā sāk tā kā spiest, griezt galvu un paliek slikti. Situācija jau tāda gadu no vietas. Izieti visdažādākie neirologi, neiroķirurgi, lori, ir veiktas magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija utml, bet slēdzieni ir tādi, ka - neko neatklāj ! bet man sāp un nevaru vairs paciest. Gribu atsākt sportot un normāli dzīvot. Ģimenes ārsts iedeva Jūsu tel. nr kā pēdējo variantu. Vai ir bijusi līdzīga pieredze un, vai Jums šķiet, ka spēsiet man palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2015-08-02
Līdzīga pieredze nav bijusi. Bet mēģināt varam, jo osteopātijā ir tehnikas, kuras var pielietot darbā ar sejas kauliem. Teorētiski tas var dot būtisku atvieglojumu.