Monta
2019-02-03
Sveiki. Meitai 1gads. Kopš dzimšanas problēmas ar vēderu un kunģa slēdzējmuskuli. Guļot nāk atvilnis un dedzina kaklu un pakrūti, tādēl mostas un raud, kā arī vēders sāp, jo spiež gāzes , bet nenāk. Vai osteopātija var palīdzēt šijā gadījumā?
Atbilde:
2019-03-01
Jūsu gadījumā vis ticamāk miega traucējumu iemesls+raudāšana ir zobu augšanas sāpes. Tuvāk 2 gadiem miegs normalizēsies, jo lielākā daļa zobu būs izauguši. osteopātija zobu gadījuma dod īslaicīgu efektu
Лилия
2019-01-12
Добрый день!К Вам можно обратиться с дискинезией желчных путей? беспокоит горечь во рту. Узи и анализы в норме.
Atbilde:
2019-01-18
Добрый день, Лилия! Да, по поводу дискинезий можете обратиться
Anita
2019-01-11
Labdien! Mana meitiņa ļoti kasās. Visa āda ir ar brūcēm un raupja. Īpaši kasās vakarā, pa nakti, no rīta. Pa dienu mazāk. Alerģijas testi neko neuzrāda un eksperimenti ar pulveriem, utt arī nē. Vai osteopātija palīdzētu? Kā arī mēdz bieži satraukties, reizēm histēriski, ka grūti nomierināt.
Atbilde:
2019-01-18
Labdien, osteopātija nevarēs palīdzēt. Labāk atrast labu homeopātu!
Līga
2019-01-10
No decembra mokos ar specigam muguras sapem,kas izstaro uz kāju.Vakardienas datortomografija saņēmu šādu slēdzienu: Def.spondiloze mugurkaula jostas daļā. Spondiloartroze. L5-S1 dziļa diska trūce (centrāla,dorsāla,paramediāna kreisās puses) ar ietkmi uz durālo maisu un kreisās puses S1 nervu saknīšu kompresiju ar spinālā kanāla stenozi. Šobrīd dzeru pretsāpju zāles,bet ir ļoooooooti traki.Tas viss spiež uz urīnpūsli,apmeklēju tualeti padsmit reižu dienā. Vai manā gadījumā kā osteopāts un fizioterapeits varat līdzēt?
Atbilde:
2019-01-18
Ja sūdzības progresē:traucēta mazā iegurņa orgānu darbība, muskuļu nespēks, sāpes, tad lbāk vispirms aiziet pie mugurkaula ķirurga, lai tas izvērtē vai tomēr nav nepieciešama operācija.
Linda
2018-12-27
Labvakar! Bērnam (šobrīd 2 gadiņi) pēc slimošanas ar E.Barra vīrusu palikušas komplikācijas: palielināti adenoīdi un kakla mandeles. Rezultātā ir ļoti apgrūtinàta elpošana. Bērns bieži slimo: klepus, paaugstināta temp.(ap 39), iesnas. Ir dakteri, kuri apgalvo, ka nepieciešama operācija, bet tik mazam bērnam? Vai osteopātija spētu palīdzēt? Paldies.
Atbilde:
2019-01-18
Labdien, Jūsu problēmai osteopātija nevarēs dot pārliecinošu efektu, Jums varēs palīdzēt labs homeopāts!
Iveta
2018-12-21
Labdien. Mazulim ir divi ar pus mēneši, viņam ir plakana un nedaudz asimetriska galvas forma pakauša daļā (gribu teikt, ka pēc piedzimšanas tāda nebija). Vai osteopāts varētu kā viņam līdzēt galvas formu uzlabot? Pie tam ir arī palielināts tonuss plecu daļā, mazais ir nemierīgs, slikti guļ, moka gāzītes (ēd piena maisījumu). BKU slimnīcas neiralogs rekomendēja masāžu un iespējamu osteopāta konsultāciju.
Atbilde:
2019-01-18
Jūsu gadījumā var palīdzēt osteopātiska terapija
Anete
2018-12-07
Labdien! Bērniņš naktī mētā galviņu no viena vaiga uz otru. Bieži un strauji. Pakausis jau ir ar sausu, sārtu ādiņu. Šādi viņš dara jau no 2 mēnešiem. Ja sākumā galviņas grozīšana bija retāka pa nakti, tad šobrīd ir visu cauru nakti un pievienojusies čīkstēšana, raudāšana , īdēšana un acu berzēšana un pakauša kasīšana. Bijām uz USG galvai, gūžai un puncim - viss labi. Ejam pie fizioterapētes, saka ka bērniņš ir labi attīstīts. Neiroloğe teica, ka ir neliels tonusiņš plecos. Ieteica bobata vingeojumus, kurus arī veicam pie fizioterapētes - uzlabojumu naktsmieram nav. Varbūt variet kaut ko ieteikt?
Atbilde:
2019-01-18
Bērna nemiera cēlonis - zobu augšana