Katerina
2016-09-14
Labdien! Pēc grūtniecības ir izveidojusies vēdera muskuļu diastāze. Vai osteopātija var palīdzēt tikt ar to galā? Paldies.
Atbilde:
2016-09-21
Nevar, tā ir ķirurga kompetence
Diāna
2016-09-07
Labdien! Grūtniecības laikā nomoc sāpes astes galā un ciskas rajonā. Vai grūtniecēm arī var griezties pie osteopata, vai jāgaida dzemdibas?
Atbilde:
2016-09-21
Grūtniecības laikā Jūs varat griezties pie osteopāta
Ernests
2016-09-04
Labdien! Kāds ir optimālais vecums pusaudzim, lai sāktu iet uz svaru zāli?
Atbilde:
2016-09-21
Ar zinošu treneri vecuma ierobežojuma nav. Pirms tam pie speciālista būtu vėlams pārbaudīt stāju
Inga
2016-09-01
Labdien! Meitiņai jau paliek gads,bet viņa vēl patstāvīgi nesēž. Pie mēbelēm turoties jau labu laiciņu sāniski staigā,pieturoties pie kāda priekšmeta un stumjot to uz priekšu arī staigā,bet neizsktatās,ka taisās sēdēt. Ieliekot barošanas krësliņa pusguļus pozīcijā,pieķeras pie galdiņa un pievelkas klāt un smaidīga sēž,kā atlaiž rokas,tā uzreiz atkrīt atpakaļ.Vai ir pamats uztraukumam?
Atbilde:
2016-09-03
Cik saprotu viņa nesēž krēsliņā. Jo, lai no stāvus pozīcijas pārietu pilnībā uz grīdas viņai ir jāapsēžas. Ērtākā poza uz grīdas bērnam ir W poza(abi papēži zem dibena) vai daļējā W(viena kāja zem dibena, otra uz priekšu). Ar izstieptām abām kājām uz priekšu bērnam ir grūti nosēdēt. Ja bērns nesēž uz grīdas, tad vajag atnākt. Ja sēž uz grīdas, bet nesēž krēsliņā, tad nav par kos satraukties. Viss ar laiku sakārtosies.
Inga
2016-08-30
Labdien! Dēliņam 6 mēneši, jau vairāk kā mēnesi slikti guļ pa nakti dēļ gāzītēm. Ceļas ik pēc 2 h un raud. Palīdzot izpurksķēties - lieli un daudz. Zobiņu vēl nav. Siekalojas un grauž visu pēc kārtas, negrib ilgāk būt uz vēdera- sāk niķoties vai raudāt. Tā kā pa nakti nav izgulējies, vēlas biežāk gulēt pa dienu, bet pats aizmigt nevar. Berž actiņas un raud - iemidzināt un nomierināt var tikai ieliekot ergosomā.Vai varat kā palīdzēt? Vai ko ieteikt. Paldies
Atbilde:
2016-09-03
Labdien, Inga! Jūsu nakts negulēšana ir saistīta ar zobu augšanu, zobi vēl nav redzami(jo tad kad tie ir redzami, process ir jau beidzies), bet tie sāk augt un tas ir sāpīgākais process. Purkšķināšana arī ir saistīta ar zobu augšanu (liels daudzums siekalu kunģa zarnu traktā), bet pūšanās nav par iemeslu biežajām nakts mošanās reizēm.Osteopātija var palīdzēt, bet līdz nākamajam augšanas momentam. Varat likt dzintara krellītes un lietot Baha ziedu esences.
Iva
2016-08-23
Labvakar! Pus gadu atpakaļ man bija daļējs muskuļu plīsums ikrā. Biju uz magnētiskām procedūrām, vingroju sagatavotus vingrinājumus. Tā kā es dejoju tautiskās dejas, dažreiz šīs sāpes atjaunojas. Vai varat kā palīdzēt?
Atbilde:
2016-09-03
Jums ir jāatjauno ikru muskuļu lokanība. Fizioterapeits parādīs kā Jums pareizi un cik ilgi stiept ikru muskuli. Varu ieteikt labu fizioterapeitu Jāni Volaju,administratora tel.28470473 Viņš Jums noteikti varēs palīdzēt!
evija
2016-08-11
Sveicināti. Nesen dzirdēju par Cross Tape. Vai variet nedaudz pastāstītkam tie domāti, vai to var pielietot zobu higiēnisti konkrētiem pacientiem, un kad tos pielieto zobārsti?
Atbilde:
2016-09-03
Nevarēšu atbildēt, jo ar teipošanu nenodarbojos.