Ieva
2017-01-25
Labdien! Man ir gadu veca meitiņa, nemierīga, joprojām naktī ēd maisījumu un vairākas reizes ceļas. Gribēju jautāt, vai man varētu palīdzēt Jūsu konsultācija, jo ir problēmas arī ar to, ka , ja svešs pienāk pat tuvu vai pieskaras sāk raudāt, neļauj sevi apskatīt.
Atbilde:
2017-02-12
Jūsu bērniņam aug zobi, tāpēc naktīs ceļās. Mēs varam mēģinat strādāt, bet šaja vecumā ar sadarbību var būt visādi. Procedūra nav sāpīga, drīzāk neierasta, jo rokas tur uz galvas.Procedūras efekts var būt īslaicīgs vai arī ilgāks. Līdzko atsāks augt zobi, bērna nemiers var atjaunoties
Lāsma
2017-01-19
Labdien! Bērnam ir 2 mēneši un ir tā, ka viņš galvu griež tikai uz labo pusi. Vai jūsu vizīte var mums palīdzēt?
Atbilde:
2017-02-12
Vizīte var palīdzēt
Zane
2016-12-14
Labdien. Meitai 3 gadi. Ļoti introverta-jau kopš dzimšanas mammai jābūt viebmēr blakus,bailīga(no troksniem; no tā ka mamma nav blakus utt), nepatīk/baidās no citiem bērniem (it sevišķi mazākiem); līdz gada vecumam ļoti mocījās ar vēderu-sāpēja. Atklāja beigās,ka nepanes pienu. Pēdējos mēnešus sākušās augšanas sāpes ik pa laikam naktī. Principā jautājums-vai osteopāts var kaut ķā palīdzēt viņai atraisīties.. nebaidīties no cilvēkiem? Mēs iedrošinam viņu, bet neuzspiežam neko. Bet nekas nemainās :( ļoti ilgam laikam jāpaiet līdz viņa pierod pie jaunām situācijām..
Atbilde:
2017-02-12
Bērni ir ļoti dažādi...Ja meita naktīs guļ atseviški(savā gultā), tad viss būs kārtībā.Ja guļat kopā , process var turpināties līdz 5 gadu vecumam. Tās ir vairāk psiholoģiskas problēmas
agnese
2016-10-13
labdien.jau divus gadus mokos ar vegetativas distonijas simtomiem kas tik nav izmeginats plus atklajas ka ir problemas ar sprandu vai ari tas var ietekmet visus shos nepatikamos simptomus ka paniskas bailes elpas trukums patstavigas ieksejas trauksmes miega problemas vai ar masazam un vingrinajumiem var ko lidzet.paldies.
Atbilde:
2016-10-14
Labdien, Agnese! Veğetatīväs distonijas simptomus var mazināt ar masāžām, vingrošanu, norūdīšanos, elpošanas tehnikām, meditācijām. Par cik distonija ir pārmantota, mūsdienu medicīna var mazinät simptomus, bet pilnībā izārstēt nevar. Kakla problēmas ir vairāk kā sekas distonija, bet nevis cēlonis. Varat pamēģināt akupunktūras pie laba speciālista, dažkārt tad dod labu rezultātu
Olga
2016-10-11
Labdien. Bērnam gandrīz 3 gadi un viņš runā savā valodā. Vai mums būtu vērts atnākt pie Jums uz vizīti? Paldies.
Atbilde:
2016-10-14
Vienreiz vajadzētu, lai saprastu, kas par lietu
Emija
2016-10-07
Sveiki. Mazulim 9 menesi,nu jai vairak ka menesi mostas loti biezi nakti augsa,grozas miega daudz,kad pamostas vairs sava gulta negrib gulet,tikai blakus,biezi neraud kad pamostas,vienkarsi grib dzivoties un negul,ir dienas kad ari diendusu negrib gulet. Nezinu vai tas ir ar zobu skilsanos saistits vai ko citu,jo ari tie pa druscinai sak skilties.
Atbilde:
2016-10-14
Jums taisnība, tie ir zobi, jo tie aug galvenokārt naktī!
Karīna
2016-09-26
Bērnam ir 2 gadi un 4 mēneši. Naktīs pamostas un skaļi kliedz, nav nomierināms. Acis ir vaļā, bet nereaģē uz mierināšanu. Izkliedzas 10-15 min, tad aizmieg. Neirologa diagnoze - nakts murgi. Vai varat palīdzēt?
Atbilde:
2016-10-05
Domāju varam mēğināt