Laila
2017-03-28
Labdien! Man ir 22 gadi. Jau ļoti ilgu laiku ir problēma - gandrīz katru dienu sāp galva. Sakiet lūdzu, vai ar Jūsu palīdzību ir iespējams rakst tam iemeslu un risinājumu?
Atbilde:
2017-04-05
Ja galvassāpes ir saistītas ar kakla plecu joslas muskuļu sasprindzinājumu, tad palīdzēt varēs. Grūtāk, ja tā ir klasiskā migrēna. To var būt pārmantota un tā ir saistīta ar hormonālās svārstībām.
Viktorija
2017-03-25
Labdien,meitinai 3gadi 6menesi,mani uztrauc vinas gaita. Ejot vina nosveras uz pirkstiem,ar katru soli it kaa uzcilaa visu augumu uz augsu. Normaali cilvels liekot pedu uz zemes saak ar papedi un pilna peda ir uz zemes, bet meita itkaa katru soli saak nedaudz uz papeza bet atri paarsveras uz pirkstgaliem, un taa gaita taada pacilaajosa uz augsu. Arii papeedis vinai taads noapalots, nevis plakans, kas manupraat arii liecina ka vina staigajot papedi neizmanti, bet parsveras uz pirkstiem. Plus diezgan biezhi majaas staiga uz pirkstgaliem,es protams nelauju, bet arii to nevar visu laiku nokontrolet. Ir ari x veida kajas, bet plakanaas pedas nav.Ir taa, ka teetis ari taa staigaa, tad vareetu but iedzimts, bet vai to var mainiit, un vai tas buutu jaamaina? Loti gaidu atbildi, palsies!
Atbilde:
2017-04-05
Būtu labi pārbaudīt kāju garumu. Dažkārt anatomiski īsāku kāju kompensē liekot to vairāk uz pirkstgaliem.
Zanda
2017-03-24
Labdien! Pirms 3 mēnešiem pagriezu pēdu uz āru un pastiepu saiti pēdas ārpusē. Pēc pāris nedēļām sāpes pārgāja. Bet, nodarbojoties ar skriešanu, nu jau kādus 2 mēnešus sāka savilkties muskulis kājas iekšpusē, kas sākas pie potītes un iet uz augšu. Vingroju pie fizioterapeites stabilizējošus vingrinājumus, bet problēma atgriežas un traucē nodarboties ar sportu. Vai var palīdzēt osteopātija? Vai varat ieteikt kādu risinājumu?
Atbilde:
2017-04-05
Jā, osteopātija var palīdzēt. Kaut ko ieteikt ir grūti, ir jāredz jūsu iegurnis un zemāk esošās locītavas
Rūta
2017-03-16
Labdien! Meitiņai tūlīt 9 mēneši! Jau no dzimšanas ievērojām ka galviņa mazliet noliekta uz vienu pusi, bet ģimenes ārsts neko sliktu neteica, bet tagad man tas sāk uztraukt... nevēlos lai paliek šķība galva! Vai osteopātija palīdz un vai braucat arī mājas vizītēs, jo bērns ļoti satraucas svešās vietās un nav nomierināms.
Atbilde:
2017-04-05
Labdien, Rūta! Osteopātija var palīdzēt. Pieņemu tikai uz vietas.
Baiba
2017-03-13
Labdien! Vai var palīdzēt,man jau vairākus gadus krakšķ žokļa locītava,atverot plašāk muti,sevišķi mokoši ir pie zobārsta.
Atbilde:
2017-03-14
Varam mēģināt.Dažkārt var panākt labu rezultātu
Ilze
2017-03-09
Labdien! Man ir 35 gadi. Esmu ievērojusi, ka reizi mēnesī ir galvassāpes galvas kreisajā pusē deniņos. Pēdējās galvassāpes bija tik stipras, ka vēmu un ilga trīs dienas. Vai varat palīdzēt?
Atbilde:
2017-03-12
Ja tas ir kopš agras jaunības, tad izskatās pēc migrēnas. Vai var palīdzēt, varēs noteikt tikai pēc palpatoras mugurkaula izmeklēšanas.Ja šīs galvassāpes parādījas pusgadu atpakaļ vai vēlak, tad ir jāuztaisa magnētiskā rezonanse galvai
Liene
2017-02-23
Labvakar! Bērniņam ir 4.mēnesīši. ļoti bieži guļot uz muguras vai arī uz sāna met galviņu atpakaļ. Vai tas ir bīstami un vai osteopāts var palīdzēt?
Atbilde:
2017-03-08
Labdien,Liene! Gulēt ar atmestu galvu nav bīstami. Bērns tādējādi stabilizē savu ķermeni. Vai tas ir saistīts ar pakauša muskuļu sasprindzinājumu varēs noteikt tikai klātienē