Emija
2016-10-07
Sveiki. Mazulim 9 menesi,nu jai vairak ka menesi mostas loti biezi nakti augsa,grozas miega daudz,kad pamostas vairs sava gulta negrib gulet,tikai blakus,biezi neraud kad pamostas,vienkarsi grib dzivoties un negul,ir dienas kad ari diendusu negrib gulet. Nezinu vai tas ir ar zobu skilsanos saistits vai ko citu,jo ari tie pa druscinai sak skilties.
Atbilde:
2016-10-14
Jums taisnība, tie ir zobi, jo tie aug galvenokārt naktī!
Karīna
2016-09-26
Bērnam ir 2 gadi un 4 mēneši. Naktīs pamostas un skaļi kliedz, nav nomierināms. Acis ir vaļā, bet nereaģē uz mierināšanu. Izkliedzas 10-15 min, tad aizmieg. Neirologa diagnoze - nakts murgi. Vai varat palīdzēt?
Atbilde:
2016-10-05
Domāju varam mēğināt
Katerina
2016-09-14
Labdien! Pēc grūtniecības ir izveidojusies vēdera muskuļu diastāze. Vai osteopātija var palīdzēt tikt ar to galā? Paldies.
Atbilde:
2016-09-21
Nevar, tā ir ķirurga kompetence
Diāna
2016-09-07
Labdien! Grūtniecības laikā nomoc sāpes astes galā un ciskas rajonā. Vai grūtniecēm arī var griezties pie osteopata, vai jāgaida dzemdibas?
Atbilde:
2016-09-21
Grūtniecības laikā Jūs varat griezties pie osteopāta
Ernests
2016-09-04
Labdien! Kāds ir optimālais vecums pusaudzim, lai sāktu iet uz svaru zāli?
Atbilde:
2016-09-21
Ar zinošu treneri vecuma ierobežojuma nav. Pirms tam pie speciālista būtu vėlams pārbaudīt stāju
Inga
2016-09-01
Labdien! Meitiņai jau paliek gads,bet viņa vēl patstāvīgi nesēž. Pie mēbelēm turoties jau labu laiciņu sāniski staigā,pieturoties pie kāda priekšmeta un stumjot to uz priekšu arī staigā,bet neizsktatās,ka taisās sēdēt. Ieliekot barošanas krësliņa pusguļus pozīcijā,pieķeras pie galdiņa un pievelkas klāt un smaidīga sēž,kā atlaiž rokas,tā uzreiz atkrīt atpakaļ.Vai ir pamats uztraukumam?
Atbilde:
2016-09-03
Cik saprotu viņa nesēž krēsliņā. Jo, lai no stāvus pozīcijas pārietu pilnībā uz grīdas viņai ir jāapsēžas. Ērtākā poza uz grīdas bērnam ir W poza(abi papēži zem dibena) vai daļējā W(viena kāja zem dibena, otra uz priekšu). Ar izstieptām abām kājām uz priekšu bērnam ir grūti nosēdēt. Ja bērns nesēž uz grīdas, tad vajag atnākt. Ja sēž uz grīdas, bet nesēž krēsliņā, tad nav par kos satraukties. Viss ar laiku sakārtosies.
Inga
2016-08-30
Labdien! Dēliņam 6 mēneši, jau vairāk kā mēnesi slikti guļ pa nakti dēļ gāzītēm. Ceļas ik pēc 2 h un raud. Palīdzot izpurksķēties - lieli un daudz. Zobiņu vēl nav. Siekalojas un grauž visu pēc kārtas, negrib ilgāk būt uz vēdera- sāk niķoties vai raudāt. Tā kā pa nakti nav izgulējies, vēlas biežāk gulēt pa dienu, bet pats aizmigt nevar. Berž actiņas un raud - iemidzināt un nomierināt var tikai ieliekot ergosomā.Vai varat kā palīdzēt? Vai ko ieteikt. Paldies
Atbilde:
2016-09-03
Labdien, Inga! Jūsu nakts negulēšana ir saistīta ar zobu augšanu, zobi vēl nav redzami(jo tad kad tie ir redzami, process ir jau beidzies), bet tie sāk augt un tas ir sāpīgākais process. Purkšķināšana arī ir saistīta ar zobu augšanu (liels daudzums siekalu kunģa zarnu traktā), bet pūšanās nav par iemeslu biežajām nakts mošanās reizēm.Osteopātija var palīdzēt, bet līdz nākamajam augšanas momentam. Varat likt dzintara krellītes un lietot Baha ziedu esences.