Anna
2017-04-23
Labdien! Manai meitai ir 4 menesi, slikti gul,naktis aizmieg uz pusotru stundu...tad pamodas, groza galvu,cel kajas, izskatas ka megina laist gazes, bet parasti nesanak, sak raudat vai pamodas...kad ed stivejas. Taisijam USG viss ok. Vispar ir nervoza, tric rocinas, parsvara dienu pavada uz musu rokam. Diena aizmieg uz 40 min un tad pamodas...Neirologs ieteica griezties pie osteopata.
Atbilde:
2017-05-07
Labdien, Anna! Jā, Jūs varat griezties pie osteopāta.Jūsu nemiera cēlonis ir augošie zobi.
Zane
2017-04-14
Labvakar. Berniņam 2,5men vecuma veica vedera operaciju, izņema 3x6cm veidojumu no vedera un saisinaja zarniņu par 7cm, berniņš ir omuligaks,mierigaks pec šıs operacijas. Tagad ir 10 mēneši, un neizprotami naktis sakusi celties, histeriski raudat,spardities, ik pa pridim gazites dzirdamas ka iznak un atraudziņa kada aizķerusies, pec ta visa nomierinas,paguļ un atkal pamostas paraud un kad atkal gazites aiziet, guļ talak. Dažreiz ir noverojam cietaks vederiņ. Ar dakteri esam runajuši, isti nau skaidrs, kapec ta. Vai osteopata apmeklejums mums varetu līdzēt? Ļoti ceru,pqr pozitivu atpildi. Paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2017-04-17
Osteopāta apmeklējums var palīdzēt uz kādu laiku, jo problēma ir zobos...konkrēti to augšanas procesam naktīs
Venta
2017-04-08
Nu jau pailgu laiku sāp kreisā gūža.Rakstīts ka Locītavas sparauga asimetriski sašaurināta,Viegli izteikta loc.virsmas subhondrālā skleroze,sīkas cistas, loc.virsmu iniciāla pagarinājums, marginālie osteofīti, Ekzostoze pie liela paugura augšējās virsmas, Slēdziens--- Deformējošā osteoartroze, Tendinopātija. Sakiet ko nožimē tendinopātija--vai jūs varat ko palīdzēt? Vai jūs veicat arī injekcijas?
Atbilde:
2017-04-12
Tendinopātija-hronisks gūžas muskuļu iekaisums.Injekcijas neveicu.Palīdzība:lai procesu apturētu,mazinātu sāpes
Laila
2017-03-28
Labdien! Man ir 22 gadi. Jau ļoti ilgu laiku ir problēma - gandrīz katru dienu sāp galva. Sakiet lūdzu, vai ar Jūsu palīdzību ir iespējams rakst tam iemeslu un risinājumu?
Atbilde:
2017-04-05
Ja galvassāpes ir saistītas ar kakla plecu joslas muskuļu sasprindzinājumu, tad palīdzēt varēs. Grūtāk, ja tā ir klasiskā migrēna. To var būt pārmantota un tā ir saistīta ar hormonālās svārstībām.
Viktorija
2017-03-25
Labdien,meitinai 3gadi 6menesi,mani uztrauc vinas gaita. Ejot vina nosveras uz pirkstiem,ar katru soli it kaa uzcilaa visu augumu uz augsu. Normaali cilvels liekot pedu uz zemes saak ar papedi un pilna peda ir uz zemes, bet meita itkaa katru soli saak nedaudz uz papeza bet atri paarsveras uz pirkstgaliem, un taa gaita taada pacilaajosa uz augsu. Arii papeedis vinai taads noapalots, nevis plakans, kas manupraat arii liecina ka vina staigajot papedi neizmanti, bet parsveras uz pirkstiem. Plus diezgan biezhi majaas staiga uz pirkstgaliem,es protams nelauju, bet arii to nevar visu laiku nokontrolet. Ir ari x veida kajas, bet plakanaas pedas nav.Ir taa, ka teetis ari taa staigaa, tad vareetu but iedzimts, bet vai to var mainiit, un vai tas buutu jaamaina? Loti gaidu atbildi, palsies!
Atbilde:
2017-04-05
Būtu labi pārbaudīt kāju garumu. Dažkārt anatomiski īsāku kāju kompensē liekot to vairāk uz pirkstgaliem.
Zanda
2017-03-24
Labdien! Pirms 3 mēnešiem pagriezu pēdu uz āru un pastiepu saiti pēdas ārpusē. Pēc pāris nedēļām sāpes pārgāja. Bet, nodarbojoties ar skriešanu, nu jau kādus 2 mēnešus sāka savilkties muskulis kājas iekšpusē, kas sākas pie potītes un iet uz augšu. Vingroju pie fizioterapeites stabilizējošus vingrinājumus, bet problēma atgriežas un traucē nodarboties ar sportu. Vai var palīdzēt osteopātija? Vai varat ieteikt kādu risinājumu?
Atbilde:
2017-04-05
Jā, osteopātija var palīdzēt. Kaut ko ieteikt ir grūti, ir jāredz jūsu iegurnis un zemāk esošās locītavas
Rūta
2017-03-16
Labdien! Meitiņai tūlīt 9 mēneši! Jau no dzimšanas ievērojām ka galviņa mazliet noliekta uz vienu pusi, bet ģimenes ārsts neko sliktu neteica, bet tagad man tas sāk uztraukt... nevēlos lai paliek šķība galva! Vai osteopātija palīdz un vai braucat arī mājas vizītēs, jo bērns ļoti satraucas svešās vietās un nav nomierināms.
Atbilde:
2017-04-05
Labdien, Rūta! Osteopātija var palīdzēt. Pieņemu tikai uz vietas.