Agnija
2016-06-07
Labdien! Bērnam no 3 mēnešiem (šobrīd gandrīz 8) ir klepus un iesnas- nav saaukstēšanās, nav palielināts tīmus, nav alerģijas. Vai Jūs varētu kaut kā palīdzēt?
Atbilde:
2016-06-13
Domāju, varam mēğināt.Galvenais atrast cēloņi!
Zane
2016-06-05
Labdien. Vēlētos uzzināt, vai mazuļa (2 nedēļas veca) raudāšana pēc ēšanas, pirms miega ir pavisam normala, vai arī tas liecina par kadam problēmiņām mazulim? Vai ir kautkas ko varat ieteik, ka rīkoties? Paldies jau iepriekš.
Atbilde:
2016-07-04
Šajā vecumā zīdaiņi parasti ir ļoti nemierīgi. Galvenās problēmas ir saistītas ar gremošanas sistēmu:vēdera pūšanos, atgrūšanu. Bet var būt arī pēcdzemdību traumas sekas. To var noteikt apskatot bērnu.
Es esmu
2016-05-24
Sveiki! Man krustos ir iztaisnota lordoze, sašaurinātāka vl5-vs1 starsk. srauga un kaklam iztaisnota lordoze un iniciāla c5-7 spondiloze, līdz tieku pie fizioterapeita vēlējos jautāt vai drīkstu vingrot(kardio un spēka treniņi muskuļu masas palielināšanai)?
Atbilde:
2016-05-25
Spēkā treniņā jāatsakās no vilkmes un pietupieniem ar stieņi, kardioloģijā treniņam vajag labus apavus un obligāti jāstiepj kāju muskuļi
Vineta
2016-05-12
Labdien! Manai meitiņai ir 1 gads un 8 mēneši un vislielākā problēma kopš dzimšanas ir miegs. Miega ilgums ir 30,4. minūtes vai 1 studa ( naktī celties var 10-15 reizes, ļoti reti kad noguļ 2-3 stundas). Esam vērsušies pie dažādiem speciālistiem, taču bez rezultāta. Kad metai bija 4-5 mēneši apmeklējām arī osteopātu, taču rezultāts bija īslaicīgs. Ir veikti dažādi izmeklējumi un analīzes, bet iemeslu nemieram neviens nevar pateikt. Biju jau samierinājusies, bet tākā jūtu, ka negulētās naktis atstāj sekas veselībā, vēršos ar jautājumu vai mūsu gadījumā ir vēlama vizīte pie osteopāta.
Atbilde:
2016-05-25
Atnāciet, izmeklēšana bērniņu, ja ne gulēšana būs saistīta ar mugurkaula vai vēdera fiksācija, tad novērsīsim tās un bērns būs mierīgāks. Galvenais ir atrast iemeslu!
Laura
2016-05-06
Labdien! Bērnam drīz 3 mēneši, bet visu laiku pavada tikai uz muguras - uz vēdera noliekot raud, galvu netur. Staigājam uz masāžām, pie dažādiem ārstiem - masāžas pagaidām rezultātu neuzrāda, ārsti sūta no viena pie otra, bet palīdzēt nevar. Vai un kā šajā gadījumā var palīdzēt osteopātija?
Atbilde:
2016-05-07
Osteopātija var palīdzēt. Galvas neturēšana bieži vien ir saistīta ar nepareizu bērna celšanu, likšanu un nēsāšanu ikdienā.
Nataļja
2016-05-05
Добрый день! Сыну 6 лет. Примерно год-два обратно заметили, что стал ходить шаркая ногой, как бы не поднимая ее до конца. Присмотрелись, заметили, что стал заворачивать ногу во внутрь и на тыльной стороне появились 2 шишечки (стали косточки выпирать). Смотрела невролог, именно по ноге только занятия с физиотерапевтом рекомендовала. Так же выписала направление к реабилитологу, но считаю, что нам не сильно повезло с доктором, т.к. она вобще не увидела проблему в этом, хотя были и у физиотерапевтов, все говорили, что нужно работать и проблема есть. Так же на этой ноге некоторые подмечали плоскостопие (не сильно выраженное, предпосылки). Помимо ноги были лог. проблемы - очень многие звуки ставила логопед, на данный момент с этим более менее в порядке, только "Р" и "Л" бывает периодически портятся, но сам тут же выправляет. Когда читает все буквы прочитывает чётко. Помимо букв путал окончания и предлоги, но с этим тоже правились. Единственное бывает, что не всегда может сформулировать свои мысли, особенно, если говорит эмоционально, иногда даже до слез доходит, когда не может закончить мысль, но как только успокаивается, то получается дорассказать, но рассказ сразу же урезает, т.е. урезает, хотя понятно, что хотел рассказать больше. По ночам раньше ужасно скрипел зубами, сейчас меньше, чаще когда днем понервничает. Так же были тики в возрасте примерно 3х лет (моргания), сейчас не замечала, иногда когда волнуется может начать ухо теребить. На данный мемент основная проблема это нога и расстраивает, речь, когда не может закончить мысль. Скажите, можете ли вы помочь в данной ситуации, если да, то сколько примерно приемов нужно будет пройти и какова стоимость приемов?
Atbilde:
2016-05-25
Добрый день!Помочь можно, сколько раз приходть смогу сказать после первого визита. Работаем около часа,50€
Anda
2016-04-22
Sveicināti, vai ir ieteicama profilaktiska osteopāta vizīte zīdainim, 1.5 mēneši?
Atbilde:
2016-04-30
Vienu reizi līdz sešiem mēnešiem būtu labi veikt profilaktisku vizīti.