Inga
2016-08-30
Labdien! Dēliņam 6 mēneši, jau vairāk kā mēnesi slikti guļ pa nakti dēļ gāzītēm. Ceļas ik pēc 2 h un raud. Palīdzot izpurksķēties - lieli un daudz. Zobiņu vēl nav. Siekalojas un grauž visu pēc kārtas, negrib ilgāk būt uz vēdera- sāk niķoties vai raudāt. Tā kā pa nakti nav izgulējies, vēlas biežāk gulēt pa dienu, bet pats aizmigt nevar. Berž actiņas un raud - iemidzināt un nomierināt var tikai ieliekot ergosomā.Vai varat kā palīdzēt? Vai ko ieteikt. Paldies
Atbilde:
2016-09-03
Labdien, Inga! Jūsu nakts negulēšana ir saistīta ar zobu augšanu, zobi vēl nav redzami(jo tad kad tie ir redzami, process ir jau beidzies), bet tie sāk augt un tas ir sāpīgākais process. Purkšķināšana arī ir saistīta ar zobu augšanu (liels daudzums siekalu kunģa zarnu traktā), bet pūšanās nav par iemeslu biežajām nakts mošanās reizēm.Osteopātija var palīdzēt, bet līdz nākamajam augšanas momentam. Varat likt dzintara krellītes un lietot Baha ziedu esences.
Iva
2016-08-23
Labvakar! Pus gadu atpakaļ man bija daļējs muskuļu plīsums ikrā. Biju uz magnētiskām procedūrām, vingroju sagatavotus vingrinājumus. Tā kā es dejoju tautiskās dejas, dažreiz šīs sāpes atjaunojas. Vai varat kā palīdzēt?
Atbilde:
2016-09-03
Jums ir jāatjauno ikru muskuļu lokanība. Fizioterapeits parādīs kā Jums pareizi un cik ilgi stiept ikru muskuli. Varu ieteikt labu fizioterapeitu Jāni Volaju,administratora tel.28470473 Viņš Jums noteikti varēs palīdzēt!
evija
2016-08-11
Sveicināti. Nesen dzirdēju par Cross Tape. Vai variet nedaudz pastāstītkam tie domāti, vai to var pielietot zobu higiēnisti konkrētiem pacientiem, un kad tos pielieto zobārsti?
Atbilde:
2016-09-03
Nevarēšu atbildēt, jo ar teipošanu nenodarbojos.
Rihards
2016-08-01
Labdien! Kādu laiku atpakaļ parādijās sūdzības par biežu neatliekamu urinēšanu ( arī nakts laikā), pēc neskaitāmiem urologa apmeklējumiem, un izmeklējumiem slēdziens ir pāraktīvs urīnpūslis iespējams dēļ problēmām ar muguru (L4-L5 starpskriemeļu diska dorsālā ,centrālā protrūzija (par 0,6-07cm) ar ietekmi uz spinālo kanālu. Pašlaik lietoju medikamentus urīnpūšļa aktivitātes mazināšanai. Urologa ieteikums savest kārtībā muguru, dēļ kā arī rodas šie simptomi. Vai jūs varat palīdzēt šādos gadījumos? Mans vecums 29gadi
Atbilde:
2016-09-03
Labdien, Rihard! Atnāksiet, izmeklēsim, tad arī varēs pateikt vai problēma ir tieši mugurkaulā vai kaut kur citur!
Lita
2016-07-29
Labdien, zīdainis 6 mēn.dienas laikā guļ vairākas reizes (3-4) un tikai pa 20-40 minūtēm, naktīs guļ labi, reizēm mēdz pamosties, bet pašūpinot turpina gulēt. Ļoti bieži pieceļās raudošs, tāpat arī iemieg tikai, ja šūpina rokās, pirms iemigšanas kļūst raudulīgs un šķiet, ka visiem spēkiem pretojās miegam. Zīdainim ir konstatēts palielināts muskuļu tonuss plecu daļā. Vai šajā gadījumā osteopātija varētu kā palīdzēt?
Atbilde:
2016-09-03
Labdien, Lita! Jā, šajā gadījumā osteopāts var palīdzēt. Jūsu gadījumā tie var būt zobi vai arī kunģa satura reflukss.
Žanna
2016-07-23
Labdien! Manai meitai ir 11gadi un mēs mokamies ar tikiem tie izpauzas kā pastiprināta acu mirkščinašana ceļu rīvēšana kad viņa iet un ķermena kustības uz priekšu, sāniem.Vai Jūs mums varētu palīdzēt? Paldies.
Atbilde:
2016-07-26
Varam mēģināt. Ar cieņu, Vadims Puharts!
Viktorija
2016-07-17
Sveiki. Manam bernam ir 2 gadi 10 menesi un ir x veida kajinas. Bijam pie jums uz viziti gadu atpakal, tad x kajinas bija pavisam nedaudz,tagad ir mazliet izteiktaak- starp pedinam ir 7 cm atstarpe.Vai ir pamats uztraukties, vai tomeer nogaidiit, varbut paries dabiga celaa?Un ja ir vajadziiga specialista palidziba, cik ilgu laiku aiznemtu arsteesana? Ar cienu. Viktorija
Atbilde:
2016-07-26
Labdien, Viktorija!Līdz 3,5 gadiem x kājas sasniedz savu max un pēc tam līdz skolas vecumam izzūd. Uztraukumam nav pamata!