Linda
2017-08-09
Labdien! Meitai drīz būs 8 mēneši. Pēdējā laikā sākusi tā kā galvu mest uz atpakaļu un tajā brīdī saspringst un izjūt diskomfortu. Esam bijuši uz masāžām un vingrošanu, tad nekas tāds nebija. Kur varam vērsties?
Atbilde:
2017-08-31
Varat vērsties pie osteopāta. Iespējams bērnam ir skābes atvilnis, ja to dara nomodā. Ja miegā,tad zobi vai norma
Ineta
2017-08-04
Labdien.Man 5 gadīgam dēlam jau 3 gadus ir vēdera problēmas-aizcietējumi, sprostojumi utt.Netiekam galā. Jūlijā bijām uz izmeklēšanu,nu saka,ka slinkas zarnas..visus gadus produktu nepanesamība teica,ka ir....teikšu godīgi,esmu jau izmisumā! vai Jūs tur varat ko līdzēt?Ja slinka un ,ja nepanesamība ,piemēram
Atbilde:
2017-08-31
Pie zarnu slinkuma varu palīdzēt, ja nepanesība, tad nevarēšu.
Daiga Grūbe
2017-07-27
Labdien! Meitai pēc dažām dienām 3 mēneši. Ģimenes dr ieteica doties pie fizioterapeita, jo asimetriskas krociņas uz kājām. Fizioterapeits konstatēja arī tonusu plecu zonā. Bet pēc pirmās vingrošanas mazā visu dienu bija ļoti nemierīga un arī naktīs biežāk ceļas. Vai vizīte pie jums varētu palīdzēt uzreiz tonusu noņemt vai tomēr efektīvāk iet katru nedēļu uz vingrošanām? Paldies!
Atbilde:
2017-08-31
Nakts celšanās ir saistīta ar zobu augšanu, sakrita vingrošana ar zobu šķilšanos. PAr tonusu varat griezties arī pie manis
liga
2017-07-07
Labdien! Manai meitai ir 11gadi un ievēroju, ka viņai nav nostabilizējusies gaita un ir palisi lāča gaita, kā arī bieži klūp u n ķeras kājas. Vai šajā gadījumā osteopāts var palīdzēt. Bijām pie fizioterapeita, bet pēc vingrošanas nekādus rezultātus nedeva, varbūt slikta pieredze.
Atbilde:
2017-08-31
Lāča gaitu var izsaukt anatomiski dažāds kāju garums.Lai to diagnosticēt, griežaties pie osteopāta
Endija
2017-07-07
Labdien! Meita 2 mēneši ir ļoti nemierīga. Nespēj aizmigt ciešā miegā, knosās, mētājās, galvu griež uz gultas pusi. Labi guļ pirmās stundas naktī ietīta, pārējais laiks nomodā vai snaudā uz rokām, tad jāšūpo un jāliek knupis knosīšanās brīžos, ja to nedara tad mostas augšā, savukārt nolikta gultā ir augšā uzreiz. Pediatrs saka, ka mazajai viss labi, tonuss normas robežās.
Atbilde:
2017-08-31
Bērns ir jāredz, pagaidām grūti kaut ko komentēt
Ildze
2017-07-04
Labdien! Meitai 1,5g. Jau no dzimšanas gulējusi nemierīgi. Pašlaik vēl joprojām naktīs ceļās, citreiz tik, lai padzertos ūdeni, bet pēdējās naktis raud, kliedz, neļauj mierināt. Pēc minūtēm desmit tomēr nomierinās un iemieg. Gan pusdienas laikā, gan vakarā gulēt iet ar mani - mammu - kopā,guļu arī blakus, jo pamostas ik pa laikam un,ja neviena nav, ceļas augšā. Pa dienu bērns ir aktīvs, dzīvespriecīgs, diezgan patstāvīgs. Nomoka gan tā arī nenoskaidrotais alerģisku reakciju (ādas sausumi, pleķi, to nieze) cēlonis. Vai šādā gadījumā vizīte pie Jums varētu palīdzēt? Paldies
Atbilde:
2017-08-31
Labdien, bērnam aug zobi (līdz 2.2 gadiem).Tāpēc nav par to jāsatraucas. Par alerģijām pie homeopāta
Sintija
2017-06-29
Labdien,man ir zīdainis 4.mēneši vecs,pa nakti aktīvi mētā galviņu no vienas puses uz otru,ja aizmieg uz sāna,tad nemētā,tiklīdz atpakaļ uz muguras,tā mētā,pa dienu guļ labi un ir smaidīgs un omulīgs.Ko darīt,mokamies jau kādi divi mēneši?
Atbilde:
2017-08-31
Vainīga zobu augšana