Inga
2017-10-17
Labdien!Manam dēliņam drīz būs 3 mēneši.Esam jau nomainījuši trīs maisījumus,bet joprojām īsti mazais nevēlas ēst. Vai šādā gadījumā osteopāts varētu palīdzēt?Paldies!
Atbilde:
2017-11-16
Ja tas saistīts ar mēles nerva kompresiju, tad jā!
Aija
2017-10-17
Labrīt! Man jautājums vai osteopāts var palīdzēt - meitenei janvārī būs seši gadi, taču gandrīz katru nakti pieslapina gultu. Esam arī bijuši uz ureofluometriju, taču tur pateica, ka bērns ir pilnīgi vesels. paldies par atbildi.
Atbilde:
2017-11-16
Osteopātija Jūsu gadījumā var palīdzēt, ja problēma ir mugurkaula skriemeļos. To nosaka osteopāts pirmajā vizītē.
Ольга
2017-10-16
Здравствуйте. Ребёнку 4 года. Очень активный. Днём не спит, при этом на ночь очень плохо и долго засыпает. Стоит ли показаться остеопату. Спасибо.
Atbilde:
2017-11-16
Если ещё небыли у остеопата, тогда один раз надо, чтобы понять есть ли проблема
Olga
2017-10-12
Labdien! Dēlam 3,3 gadi. Neirologs teica, ka valodas aizture ir 1,5 gadi aptuveni. Kaut kas mugurai saspiests, diafragmai, rociņas nav atbrīvotas, īsi sakot, bērns nerunā (izmanto ap 10 vārdiem, žestikulāciju un emocijas). Lapā neatradu informāciju, vai varu saņemt palīdzību šīs problēmas atrisināšanā.
Atbilde:
2017-11-16
Jā, osteopātija var palīdzēt šādiem bērniem.
Normunds
2017-10-11
Sakiet ludzu,ko nozimee "tonuss zidainim" un kas par to liecina,ka mazajam tas ir?!Paldies
Atbilde:
2017-11-16
Tonuss ir labāk par pazeminātu tonusu. Paaugstināts tonuss var mainīties bērnam augot. Dažkārt ir nepieciešamas papildus ārstēšana (masāža, osteopātija), lai bērns varētu pāriet nākošajā motorās attīstības fāzē.
Karīna
2017-10-09
Labdien. Manam dēliņam ir 4.5 mēnesi. Jau no 3.5 mocamies ar zobinu nākšanu. Viens jau spīd, bet nav vel izlīdis pilnībā. It kā jau liekas ka tas ir normāli ja bērniņš ir rauduligs. Bet man šķiet ka ir par daudz. Naktis celas ik pa stundai. Ka mostas tā raud, arī dienā tieši tas pats. Dzeram zālītes, bet īsti nekas nelīdz...tadel arī aizdomas sāk kļūt stiprākas ka varbūt kas cits pie vainas. Ļoti baidos lai mazais arī pēc zobiņu izlisanas nepaliek nervozaks, jo tiešām raudāšana ir ļoti stipra. Brīžiem tas ir histērijas lielas. Ģimenes ārsts saka tas viss normāli. Sakiet lūdzu, vai nogaidīt vēl mazliet kamēr izlien zobins vai varbūt doties pie jums, lai apskatītu mazuli? Sirds sāp ik dienu ka mazajam tik ļoti jāraud! Nezinu vai tas ir labi ja vins tik ļoti izmisīgi jāraud.
Atbilde:
2017-11-16
Labdien! Osteopātija var dot īslaicīgu efektu zobu augšanas procesā, dažkārt efekts var būt ilgstošs. Bet līdzko sāk augt nākošie, viss atsākas... Zobu augšana ir sāpīgs u nepatīkams process. Bet tā ir fizioloģija un par to nav jāsatraucas. Uz bērna psihi tas neatstās iespaidu, ja nu vienīgi uz vecākiem :)
Maruta
2017-10-09
Labdien! Mazajai 8 mēneši, iznācis ir tikai viens zobiņš, bet jau vairāk kā mēnesi ļoti slikti guļ naktīs, kā arī pastiprināti krājas gāzes (tās gan kopš dzimšanas ir veidojušās, bet iepriekš tās netraucēja gulēt). Sakiet vai tā negulēšana naktīs varētu būt saistīta ar zobiņu nākšanu vai tomēr tās ir gāzes, kas traucē gulēt un vai šādā gadījumā Jūs varētu palīdzēt? Paldies!
Atbilde:
2017-11-16
Tie ir tikai un vienīgi zobi....osteopātija var dot īslaicīgu efektu. Dažkārt tas ir noturīgs. Bet līdzko atsākas augšana...bērns sāks atkal mosties.