Santa
2017-12-26
Labdien! Zīdainim (7 mēneši) ir ļoti izliekta muguriņa. Esot uz muguras citreiz ceļ vēderu augšā, bet arī atrodoties uz vēdera mugura ir ļoti izliekta, arī baseinā peldinot uz vēdera ir liels muguras izliekums. Kad mazais stutējas četrrāpus, arī tad muguriņa nav taisna, bet ieliekta, vēders tā kā uz leju. Vai tas ir normāli, vai jāvēršas pie kāda speciālista? (3 mēnešu vecumā bijām pie rehabilitologa, tad viss bija kārtībā). Paldies!
Atbilde:
2018-01-07
Labdien, Santa! Domāju, Jūsu gadījumā satraukumam nav pamata. Bērnam mugurkaula izliekumi veidojas līdz 1,5 gadiem.
Māra
2017-12-22
Labdien! Man ir 29 gadi, tikko sākās grūtniecības otrais trimestris. Grūtniecības laikā sāka bieži un ilgstoši sāpēt galva, dažkārt arī ļoti stipri. Reizēm notirpst rokas. Domāju, ka tas saistīts ar muguras problēmām, kuras agrāk risināju pie manuālā terapeita un vingrojot, bet no manuālās terapijas šobrīd baidos un vingrot nav ieteicams, jo ir pastiprināts dzemdes tonuss. Muguras problēmas varētu būt pastiprinājušās arī neērtas gulēšanas dēļ, jo dēliņam šobrīd aug 5 zobi reizē, ļoti nemierīgi guļ naktīs un es bieži guļu viņam blakus uz grīdas, uz memory virsmatrača. Šobrīd man ir teipi, kas situāciju nedaudz uzlaboja. Vai osteopātija varētu līdzēt?
Atbilde:
2018-01-07
Labdien, Māra! Galvassāpju gadījumā osteopātija var palīdzēt. Roku tirpšana var būt saistīta ar grūtniecību (fizioloģiskā hormonālā tūska).
Līga
2017-12-14
Labdien! Manai meitiņai tūlīt būs 2 mēneši. Mazā ir ļoti, ļoti nemierīga un raudulīga. Visa diena vairāk vai mazāk paiet raudot,nomierināt nekādi nevar. Guļ arī ļoti maz. Vai osteopæts var śādā gadījumā palīdzēt?
Atbilde:
2017-12-17
Labvakar, Līga! Domāju, ka osteopāts var būtiski atvieglot bērna stāvokli.
Lana
2017-11-28
Labdien. Bērnam 5 gadi , aktualizējas baiļu sajūta. Nepārtraukti vaktē, lai kāds būtu blakus. Vai osteopāts var palīdzēt?
Atbilde:
2017-11-29
Labdien, ir jāredz bērns. Ja tā ir emocionālā problēma, tad ostopāts nevarēs palīdzēt. Ja problēma saistīta ar kakla skriemeļiem, emocijām, venozās atteci no galvas, diafragmu, tad situāciju terapija var uzlabot. Emocionālās problēmas var koriğēt ar Baha ziediem
Elīna
2017-11-22
Sveiki!Dēlam 2gadi, 2mēnešus jau bija smuki apguvis podiņmācību, pirms pusotra mēneša uzsāka bērnudārza gaitas. Nu jau 2 nedēļas problēmas ar čurāšanu, it kā pats nekontrolē, neprasās, arī pa nakti un diendusas laikā sācis slapināt, lai gan iepriekš nakti un diendusu izgulēja sausu jau no 1,5gada vecuma. Domāju, ka apsaldējies, bet urīnanalīzes labas, neuzrāda iekaisumu. Iespējams, ka uz nervu pamata dēļ bērnudārza? Vai varētu palīdzēt šādā gadījumā?
Atbilde:
2017-11-29
Būtu jāredz bērns
Ieva
2017-11-16
Labdien! Meitiņai tūlīt 2 gadi. Pēdējos 2 mēnešus problēmas ar iemigšanu un miega fāžu savienošanu naktī. Vakaros miegs nāk ļoti, bet vismaz 1,5-2h pēc aiziešanas gultā vārtās pa gultu, sūkā īkšķīti, cenšas aizmigt, bet nesanak. Ejam gulēt 22, aizmiegam 00, mostamies ~ 2-3,aizmiegam ~5. Vai tiesām tikai zobi ? Vai varat mums kā palīdzēt?
Atbilde:
2017-11-16
Labdien! Ja bērns mostās naktīs līdz 2 gadu vecumam, tad pastāv liela iespējamība, ka tie ir zobi(bērns bieži mostās raudot). Pagaidiet 2,2 gadu vecumu, tad to sapratīsiet. Neejat gulēt 22.00, pamēģiniet 23.00, iespējams Jūsu bērns ir pūce. Un ļoti svarīgi, lai šajā vecumā bērns guļ savā gultā....
Lelde
2017-11-06
Labdien! Dēliņam janvārī paliek 2 gadi. Bija garas (20h) un patoloģiskas dzemdības ar vakuumekstrakciju 2x, bērnam aptinusies ap kaklu nabassaite 2x, piedzima dzeltens un pēc dzemdībām slimnīcā ar fototerapijas palīdzību ārstējām jaundzimušo hemolītisko slimība. Bērns viegli aizkaitināms, sit galvu pret zemi, kad ir neapmierināts, ļoti aktīvs, grūti koncentrējās kādai konkrētai nodarbei, runā atsevišķus vārdus. Pie neirologa esam bijuši, attīstoties atbilstoši vecumam. Vai oseopāts var palīdzēt šādos gadījumos?
Atbilde:
2017-11-09
Labdien, jā osteopāts šādos gadījumos var palīdzēt.